What's new

DucksFoot early flowering project

dlugi_as

New member
ladnie :)) widze ze zapal nie opadl, oby tak dluzej, jak mozesz to w miare mozliwosci umieszczaj fotki z tego z eksperymentu, strasznie mnie to interesuje
 

Ghonox

Member
Dawno nic się tu nie pokazało ;\ Projekt jest realizowany jeszcze? Jakieś efekty są ? :] Dobrze by było jak by ktoś dostał nasionka ABC albo Diazzy :] Albo innych odmian któych nie da się kupić.
 

Ghonox

Member
Wiadomo, ale jakieś fotki z życia roślin mógł byś dawać żeby ciekawiej było :] moim "celem" jest sprowadzić do polski odmianę ABC albo Diazzy. O tej odmianie (ktoś wie jak się nazywa?) co nie rośnie tylko się pnie jak winorośl i ma liście jak ABC / diazzy to nawet nie marzę, nikt jej nie udostępni, bo nie po to kilkanaście lat ją "robił" żeby teraz każdy wiedział co i jak i rozpoznawał...
 

hodowca85

Member
Biodizel przepadł bez sladu juz ze 2 miechy temu...
dobił do 500 usunął awatar i znikł...
Gdziekolwiek jestes Biodizlu trzymamy kciuki zeby było dobrze :) pozdro

E: Fishu-spoko , dzieki za info:) hehee ciesze sie ze wszystko gra Bio ;)
pozdrawiam :headbange
 
Last edited:

dizel

Member
powoli projekt nabiera rozpedu, ten etap bedzie prowadzony na oucie (prowdopodobnie pod foliakiem)
 
Last edited:

Ghonox

Member
Joł :] Wysadzone?

Jeśli tak, i miało autoflowering, to już powinien być hervest ;p

Albo przynajmniej flowery, jeśli bez AF ;]

Masz może nasionka Ducksfoot'a? ;p Na indoor myślę o nim, ale nigdzie nie można go już kupić (z Polskich sklepów).

down \/

Lolz?
 
Last edited:

Fubar

Member
Tera to i dutch passion puściło frisiana z kaczką.

Łał: Świat się zmienia. Nic nie wiedziałem.
Zapewne doczekamy się i - Dizzy style cannabis.

Jest taka jedna strona - której adresu nie pamietam - koleś - ma - dużo dziwnych mutantów - kształt liści - Czegoś takiego jak dizzy nie: ale : Coś co nazywa SWAG czy podobnie jest bardzo ciekawe: Ciekawsze od kaczki ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top