What's new

Co w ogrodzie rośnie Nam ? 2016

mless

Active member
14 dzień od pokazania preflowerów.

picture.php


Wcześnie fioletowy Citral X Skunk. Fioletowa jak Citral, ale to definitywnie Sativa.

picture.php


Pozdro!
 

rondel

Member
out 2016

out 2016

Czas na podsumowanie minionego roku
Dzięki uprzejmości Grzesia, który mnie poratował w porę wystartowałem w tym roku z out'em, późno ale zawsze :laughing:
Geny

guerilla gold x northen lights

guerilla gold x easy shaman

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

rondel

Member
Nie wyszło za dużo, ale za to w pełnej słodyczy, poziom oszronienia topów hard, z góry i od dołu:biggrin:

picture.php
picture.php
picture.php


Dziękuję wszystkim za uwagę i gratuluję owoców poświęconej pracy:thank you:
 

WarrSeeds

Member
witam

Panowie badzmy dumni ¿e jeste¶my Polakami :laughing:, podobno rodacy sobie nie pomagaj± :comfort:


dziêki bro !!! :thank you:


Koñczy siê pewien etap pracy a zaczyna nowy - kocham to robiæ bo wiem ¿e to ma jaki¶ sens sorry Warr ma przemy¶lenia na koniec roku

automaty susz± siê wiêc jest co jeszcze obierac

picture.php
 

Plantator

Active member
Veteran
ladne kaczki warr . trzeba robic nasiona :] niedlugo zamieszcze fotki moich pestek , tylko je przebiore do konca pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema

masa... dziekuje za mile slowko , mi tez sie bardzo podoba , piekne kolorki i bardzo szybko oj bardzo , dla pewnosci ocialem nozem do chleba nadmiar ziemi i stoi teraz w 6L doniczce na rewegu , wole tak niz sciac calkiem rosline a puzniej sie kapnac ze jest fanta - korwa - styczne palonko hehe a w tedy to se moge nadmuchac w orezadke przez slomke ...ten Twoj Albina-nosek tez fajnie wyglada takiego jeszcze nie widzialem , ani nie mysl go wyciepac , a jak tak to jo go jutro biora na chate hehe oby nie nabral zielonego koloru juz nigdy a na koniec kwitnienia poprosze zaczerwienienia i w tedy mozna by bylo powiedziec ze to Nasza flagowa odmiana , uuu ale mnie ponioslo juz o bialo -czerwonej trawce marze idz wojtek zapal cos bo juz mysli sie klebia ...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Zycze Wszystkim ludzia o otwartym sercu i checia niesienia pomocy innym duzo zdrowia oraz abyscie tylko kochajacych ludzi na swojej drodze spotykali i 200 lat , a tej reszcie co ciagle saczy jad przez zeby i truje innym zycie , przez to tez najczesciej wlasne zycie zatrute maja , bo czesto z karma sie spotykaja duzo kamieni na drodze oraz szkla no i na koncu to kulka do lba ...

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe tomram chyba kazdy tak robi hehe ze kochanych trzyma blisko siebie , a wrogow na szczerbince i przezierniku hehe filozofia samego zla w czlowieku jest bardzo ciekawa i prosta , polecam poczytac Pana Leszka Kolatowskiego , swiat sie dzieli na dobrych i zlych ludzi .

ZZ
 
B

Bobby SixKiller

Wesołych Świąt oraz udanego Nowego Roku a w nim dużo sił i zdrowia dla wszystkich prawdziwych.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


...:xmastree:
 

Latest posts

Latest posts

Top