What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ???

Hehe! Biodizel dzieki ale akuratnie nie oto mi chodzilo :D Chodzilo mi o to ze nielubie kogos o cos prosic :D <chyba ze w wyjatkowych sytuacjach> Hehe Pozdro
 

Biodizel

Member
mi to nie przeszkadza, bo nie robie tego tylko dla siebie, tez duzo wysylam, rozdaje, wymieniam, i nie mam nic przeciwko jak ktos mi tez cos daje
 
Last edited:
hehe niektorzy nie lubia prosic a inni nie lubia dziekowac :)
Ale fajnie jest dostac cos zarabistego od takiego waznego człowaieka jak HC poniewaz jego dary sa juz dopracowane na maxa poniewaz doswiadczenie tak sie odwzierciedla :)
 
od takiego waznego człowaieka jak HC
Czyzbym tu wyczuł małe lizanie dupy? :D Hehe nie no smieje sie! Nie przecze ze tak jest :D
Ja tam wole bardziej rozdawac niz cos brać... poniewaz jest duzy ludzi co pozniej to wypominaja a nie lubie tego :D ALe nieomieszkam kiedys wyprobowac DARÓW OD HC
Pozdro PeAcE

Ej ma ktos link do czata?? :D
 

Biodizel

Member
probowalem dzisiaj graftingu na kilka sposobow i lipa, widze ze wszystkie szczepki DF na SM sa oklapniete, ma ktos doswiadczenie, albo moze dac linka jakiegos?

moim zdaniem tabletki CO2 bardziej szkodza niz pomagaja, juz o tym pisalem, korzenie potrzebuja tlenu z powietrza, nadmiar CO2 im szkodzi, a co za tym idzie calym roslinom, cale polacie lasow gina gdy w glebie stezenie CO2 przekroczy pewien poziom, naukowcy robli takie badania na obszarach o duzej aktywnosci wulkanicznej, CO2 jest uzywane przez rosline tylko w fazie jasnej, czyli w dzien, w nocy potrzebuje tlenu, korzenie caly czas potrzebuja tlenu, ci co uprawiaja w DWC wiedza o tym, nadrmiar CO2 zakwasza glebe i utrudnia wchlanianie, jak uzywales dolomitu to przy okazji zasala ja tworzac wodoroweglany
 
Last edited:
Ogrodnik-PL 16 ale mi chodzi o takie z pompka z akwarystycznego ...
A tabletki cos daja jak hodowales bez to slabiej sie rozwijaly czy nie ma roznicy bo tu gdzie ja ogladam to jest sporawa rozniaca ...

Tu na zdjeciu widac dobrze ta roznice ...


zdjecie pochodzi z haszysz.com
 
Last edited:
No ja uzywam i mysle ze róznica jest duza :D Hehe JA tez mam krzaczka podobnego do tego po lewej stronie i tez uzywam C02 tabs! Mysle ze są dobre :D
Ale nie moge powiedziec jaka jest różnica po 1 raz sadze indoor!
Lepiej kupic i dawac niz póżniej załowac ze sie nie dawało :D RAczej napewno nie zaszkoda a pomóc mogą:D
Pozdrawiam
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

co umnie nowego?

TRC Comrade - super slodka trawa,pachnie jak salatka owocowa.

664IMG_1649-med.jpg


dwa Sensi Skunk X Johnny Blaze sa bardzo podobne i mysle bardzo udane,hehe

664IMG_1662-med.jpg


i na koniec Sour Diesel IBL co wygralem na POM. jak narazie wyglanda i smakuje identycznie jak orginalny clone.

664IMG_1651-med.jpg


664IMG_1654-med.jpg


peace
 
G

Guest

@ReQuIeM dReAm widziałem efekty stosowania napowietrzania w styczniu startuje z nową uprawą i na pewno tego nie zabraknie efekty są duże .W styczniu będe wystawiał foty tej hodowli to pogadamy :) :wave:
 

Biodizel

Member
HC, super ten TRC Comrade, nie slyszalem jeszcze o nim, wogole o TRC nie slyszalem, moze jakis link? bo nie moge znalezc nawet hehe

mam juz termowentylator z termostatem, ale jakis kiepski ten termostat, chyba beda zbyt duze skoki temp., trzeba bedzie zainwestowac w jakis lepszy (jesli znajdzie sie na to kasa, jak nie to sprobuje uzyc termostatu od grzalki dla rybek), sciany chce ocieplic styropianem, na podloge 5 cm grubosci, na sciany 2,5 cm, drzwi chce zrobic z karimaty pokrytej chyba mylarem

czyli pelen profesjonalizm :pointlaug i byle do wiosny
 

Lewar

Member
jebana Filia UP u mnie jutro nieczynna. trudno, mam numer na poczte dworcowa, zadzwonie i zapytam o paczke.
 
Biodizel jaki masz termostad masz gdzies link bo ja teraz zamowilem i nie iem moze tez bedzie lipny ...

Fajnie edytowany obraz HC smieszne maja te bronie ale trzeba sie dobrze przypatrzec bo na pierwszy rzut oka nie widac :)
 
Last edited:

Lewar

Member
HC teraz to grubo poleciales hahaha pozdro

jak pisalem byly w roomiku problemy z temperatura, zamontowanie zwyklej zarowki 40w pomoglo, obecnie jest 26-27 (kolejny termostat w drodze). clonning room tez skonczony (prowizorka na sloikach z 3 swietlowkami TL) i czeka na klony i mam nadzieje ze dotra jutro, ehh ile bym dal.... ;)
 

Biodizel

Member
obecny flower room, czy raczej box ;) moze przemieni sie w fabryke klonow i weg room, a flower room jak juz pisalem, moze zmieni lokalizacje, zaczyna rozwijac sie grow system hehe

Lewar, znowu zamawiasz ten termostat dla rybek?

sa termostaty ktore kontroluja jednoczesnie ogrzewanie i chlodzenie? to by dopiero bylo cos ;) te ktore widzialem trzeba przelaczac recznie

http://allegro.pl/item151507103_termostat_cyfrowy_lcd_pokojowy_regulator_.html
 
Last edited:

Lewar

Member
tak, tamten zalala woda i sie stopila w srodku plytka :|
bardzo dobrze sie sprawowal, na ciemna beda mialy ok 20*c a podczas jasnej ciepelko od 40sto watowki
 
Last edited:

Biodizel

Member
ciekawe jakie bedzie zuzycie pradu, przydal by sie system CO2, przez ograniczony dostep swierzego powietrza

chyba ze sie zrobi doplyw powietrza z zewnatrz, powietrze by sie ogrzewalo i dopiro do boxa czy pomieszczenia, wewnatrz dobry wentylator, mieszajacy powietrze ;) termostat w termowentylatorze oczywiscie musial by byc wylaczony (ustawiony na max temp), trzeba by wtedy uzyc dodatkowy termostat, tylko wtedy straty energii byly by chyba wieksze
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top