What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

gandzior420

Well-known member
Veteran
dla odmiany fotki z tarasu :)

SS Mix fem (duża jeszcze nie zaczela flo trafi za 2 tygodnie do boxa )
Maly kwiatek to Apple fritter Auto

IMG_0378.JPG
 

Rystal

Active member
pożyczyłem na chwile aparat żeby cyknąć coś ale lipne focie :D ahhh zbieram się dalej żeby kupić ahhh

szału ni mo
weguje sie
Mandarin Cookies R1 V2 & Frozen B.A.G.
20240818_192638.jpg


i jeszcze mix z moich pestek dał jedą panienke testową która przebiła sie przez busz ,albo f2 tcp albo tania wiśnióweczka

20240818_192841.jpg


obiecałem sobie ze w ten weekend ogarnę se sprzęt nowy żeby mieć czym fotki pstrykać :smoker: ....spaliłem pione zioła
 

BReal

Well-known member
Veteran

cheapwine

Well-known member
Veteran
Pieknie lecicie panowie i panie! <3

U mnie w indoorze juz leci nowa partia pod nowym ledem :) Widzialem ze pare moich crossow sie juz okreslilo i mam poki co 3 panny na 6 roslin, testuje je w takich hempy buckets z aliexpress - tym razem nie bedzie zadnego pylenia wiec samcom mowie "sayonara" i tne przy samej dupie :) hehehe....

Mam 3 x TCP #9 od @Rystal (dzieki! <3) ale jeszcze sie nie okreslily... fotki postaram sie pstryknac moze dzisiaj.

Natomiast mam pare fotek ze swojego automata, cialem w okolicach 90 dni (pierwsze 40 dni to byly deszcze i szarosc, potem troszke slonca...) 0 plesni, w miare zywiczne topy i dobra struktura - wg mnie przeszly testy bojowe i sa to ciekawe autosty na nieciekawe warunki, nie za wielkie rosliny ale ciezko powiedziec jakie by wyrosly gdybym mial normalna pogode, bede pewnie jeszcze je testowac w namiocie ale poki co nie wiem kiedy... zaczelo juz smierdziec na podworku jakby ktos non stop palil - zostaly mi jeszcze 2 x Thaimnesia od @uho667 (GnomesGarden) i one tez potrafia przysrodzic jak wiatr zawieje :)

View media item 18721252
View media item 18721251
View media item 18721250
View media item 18721249
View media item 18721247
View media item 18721261
View media item 18721257
 

BReal

Well-known member
Veteran
Mam 3 x TCP #9 od @Rystal (dzieki! <3) ale jeszcze sie nie okreslily... fotki postaram sie pstryknac moze dzisiaj.

@cheapwine widzę, że jesteś koneserem wytrawnej genetyki ;)

Tymczasem próbuję się przestawić ze smartphona na moją starą lustrzankę. Jest poprawa jeśli chodzi o ilość szczegółów :biggrin: Tutaj powiększenie fragmentu wykonanego Canonem. Zdjęcie było wykonane z ręki na ISO 800. Gdybym to zrobił na statywie z trochę niższym ISO, było by trochę lepiej :biggrin:

View media item 18721262
Jeśli się przyjrzeć to widać, że niektóre triochimy zmieniają już kolor na bursztynowy. Nie mniej jednak, jest jeszcze sporo kwiatów gdzie zdecydowana większość triochimów jest przeźroczysta lub dopiero zmienia barwę na mleczną. Myślę, że jeszcze z 5-6 dni i HARVEST :woohoo:
 

BReal

Well-known member
Veteran
Canon EOS 700D potrafi sporo, ale złapanie dobrej ostrości nie jest łatwe i trzeba się sporo namęczyć z edycją plików RAW :smoker:

Całość:
View media item 18721283
View media item 18721288
View media item 18721282
Gorilla Cookies Auto by Fast Buds:
View media item 18721276
View media item 18721272
View media item 18721275
View media item 18721278
View media item 18721279
Girl Scout Cookies Auto by Fast Buds:
View media item 18721273
View media item 18721274
View media item 18721281
View media item 18721280
 
Last edited:

BReal

Well-known member
Veteran
Drodzy icmagowicze: proszę o więcej Waszych relacji! :biggrin:



W międzyczasie siano u mnie powoli dojrzewa. Spojrzałem dzisiaj pod powiększeniem i wygląda na to, że już większość triochimów zrobiła się mleczna, ale jest jeszcze trochę przeźroczystych a bursztynowych prawie w ogóle, więc zostało jeszcze parę dni. Możliwe, że zbiory opóźnią się do przyszłego tygdnia. Te geny Fast Buds nie są najszybsze, ale i tak jestem z nich zadowolony :good:

View media item 18721349
View media item 18721338
View media item 18721336
View media item 18721335
Gorilla Cookies Auto bt Fast Buds:

View media item 18721352
View media item 18721350
View media item 18721348
View media item 18721343
View media item 18721345
View media item 18721333
View media item 18721332
Girl Scout Cookies Auto by Fast Buds:

View media item 18721354
View media item 18721347
View media item 18721341
View media item 18721340
 

Bnyest

Well-known member
@trufeel @gandzior420 Bardzo fajne kwiatki 🥰

Do świąt jeszcze daleko, a mimo to zapukał do mnie Święty Mikołaj :biggrin: pakowanie paczuszek: pierwsza klasa 😂

Geny to:
Lemon Cherry Cookies Auto
Purple Punch Auto
Gorilla Cookies Auto

View media item 18721455
View media item 18721454
Ufff myślałem że już się nie zaloguję na swoje konto ale udało się odzyskać hasło 🎉
Ile dni zajęła ci cała uprawa z tymi automatami? Nie wiem ludzie próbują od lat wytłumaczyć mi sens auto w indorze ale jeszcze nikomu się to nie udało, nie jestem w stanie tego pojąć lol. No chyba że masz za zimno i musisz świecić 24h, outdoor też doskonale rozumiem. Chciałbym bardzo zobaczyć u ciebie sezonowki 🍺
 

BReal

Well-known member
Veteran
Ufff myślałem że już się nie zaloguję na swoje konto ale udało się odzyskać hasło 🎉
Ile dni zajęła ci cała uprawa z tymi automatami? Nie wiem ludzie próbują od lat wytłumaczyć mi sens auto w indorze ale jeszcze nikomu się to nie udało, nie jestem w stanie tego pojąć lol. No chyba że masz za zimno i musisz świecić 24h, outdoor też doskonale rozumiem. Chciałbym bardzo zobaczyć u ciebie sezonowki 🍺

Za małe mam doświadczenie w indoorze, żeby się wypowiedzieć porządnie na ten temat, ale czy to nie jest tak, że automaty lepiej sprawdzają się w bardzo małych namiotach? Moje rośliny mogą mieć maksymalnie około 60-70 cm. Nie mówię, że nie spróbuję kiedyś regularów w boxie, ale regulary potrzebują chyba więcej miejsca? W każdym razie jestem zadowolony na razie z Fast Buds, bo rośliny nie hermią się pomimo dużej dawki stresu. Z Barney's Farm miałem niemiłe doświadczenie niestety - i były to właśnie fotoperiodyczne 🤔

Zajebiste kwiatki @Bnyest 🥰
 
Last edited:

BReal

Well-known member
Veteran
Ah... mam takie pytanie: jaki jest wg was najlepszy sposób na selekcję 1 panny z regularów przy ograniczonej przestrzeni? Tzn przesadzacie? Jeśli tak to kiedy? Jeśli przesadzacie to przełączacie z powrotem cykl światła na wzrost wegetatywny na jakiś czas? Itp.itd.
 
Top