What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Co w ogrodzie rosnie Ci 2024 :D

Bnyest

Well-known member
Za małe mam doświadczenie w indoorze, żeby się wypowiedzieć porządnie na ten temat, ale czy to nie jest tak, że automaty lepiej sprawdzają się w bardzo małych namiotach? Moje rośliny mogą mieć maksymalnie około 60-70 cm. Nie mówię, że nie spróbuję kiedyś regularów w boxie, ale regulary potrzebują chyba więcej miejsca? W każdym razie jestem zadowolony na razie z Fast Buds, bo rośliny nie hermią się pomimo dużej dawki stresu. Z Barney's Farm miałem niemiłe doświadczenie niestety - i były to właśnie fotoperiodyczne 🤔

Zajebiste kwiatki @Bnyest 🥰
Aha czyli jednak masz konkretny powód. Ale box masz 120cm to myślę że nie było by tragedi. Ja właśnie teraz zerknąłem z ciekawości z miarką to bez jakiegokolwiek treningu ograniczającego wysokość (tylko toping i tyczki) najwyższe rośliny przed ścinka po 80 dniach flo miały 100cm mierząc od spodu boxa. A sądziłem naprawdę wyciągające się hazy i og kushe. Nie chcemy namawiać w twójim przypadku ale dla chcącego nic trudnego. Ja w 180cm ogarniam czyste sativy 14-16 tyg co po przełączeniu na flo z 4x się wyciągają
 

Bnyest

Well-known member
Ah... mam takie pytanie: jaki jest wg was najlepszy sposób na selekcję 1 panny z regularów przy ograniczonej przestrzeni? Tzn przesadzacie? Jeśli tak to kiedy? Jeśli przesadzacie to przełączacie z powrotem cykl światła na wzrost wegetatywny na jakiś czas? Itp.itd.
Ja przeważnie biorę klony wszystkich roślin jak robię fryzjera, przynajmniej się staram. Nie zawsze jednak to sie dzieje, zdąża się nie wezmę klonów lub zasuszę klony co trzymam w kubkach i wtedy liczę na revega. W ostatnim grow puściłem matkę co znalazłem ja z 6 lat temu, wziąłem klony przed przełączeniem na 12/12 i już nie pamiętam co się stało ale klonów nie mam. Roślina ścięta zostawiłem na niej całkiem dużo życia i już widzę że umiera i nie odbije, a reveguje jeszcze 7 innych plantów i reszta wygląda obiecująco. Wysłałem ją niedawno koleżce więc mam wielką nadzieję że ją od niego odzyskam. Jak bym ją stracił na dobre to był bym zdruzgotany lol.
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Siema.

Rośnie i nie Rośnie hehe,
przeżyła już kilka dni więc może reveg. się uda.

Nie pokazywałem jej tutaj, może ktoś wywróży z fusów, albo rzuci runami i zgadnie jaka to odmiana?
20240905_102813.jpg

Pozdro
 

Rystal

Active member
mam parę fotek to dorzucę . Już nie podlewam wodą z gównem tylko samą wodą :rasta: zbiory za jakieś 2 tygodnie
i wyjąłem jeszcze usb ze starymi fotami i przeglądam.. jak wywróżę co jest na fotach to wam wrzucę jakieś smaczki

mix TCP F2
20240902_191855.jpg

20240902_191921.jpg


933 x 06

20240902_192022.jpg


TCP #10

20240902_192031.jpg
 

BReal

Well-known member
Veteran

Rystal

Active member
Mam jeszcze fotki co tam z suszu wyszło z Blue Pavé z Compound Genetics u mnie
ogólnie wszystko gazowe w smaku bardziej lub mniej, tylko #2, #4 i #6 jakieś fajniejsze w smaku, z wyglądu to tylko #4 i #5 mi się podobało
wszystko wywaliłem poza #5 bo fajnie pachnie taką cienką miętką a w smaku dizel, no i tłuste od żywicy
bardzo

20240218_164143.jpg

Blue Pavé #1
chyba najmniej urokliwa, sredniawka w smaku i zapachu
20240902_201217.jpg


Blue Pavé #2
dobre duże zbite topy wigorowa roślina nawet dobra w smaku ale jednak to nie to
20240902_201829.jpg


Blue Pavé #3
nic ciekawego
20240902_202206.jpg


Blue Pavé #4
fajne kwiatki nawet smaczne ale niestety roślinka o słabym wigorze powolna i chorowita
20240902_202530.jpg


Blue Pavé #5
Dobry wigor roślina, petarda żywica struktura jak lubię ,tłuste. Nie powala na ryj ilością terpen ale spoko

20240902_203030.jpg

20240902_203259.jpg


Blue Pavé #6
Dobry wigor roślina nawet niezła w smaku ale jednak to nie to
20240902_205142.jpg


paczka spełniła oczekiwania jakie miałem w momencie jej zakupu że tak powiem :rasta:

pozdro
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
Super lecicie!

U mnie salata rosnie pod nowym Omega 200W Pro :)

Poki co wydaje sie ze jest ok.

edit: jedna femka (albo i nie?) TCP#9 (na pierwszych dwoch zdjeciach, pierwsza z prawej dolny rog) wydaje sie byc jakims freakiem, liscie tak jakby duckfoot albo moze mi sie tak wydaje, dodatkowo nie chce wejsc jeszcze na flow - dam jej jeszcze z tydzien dwa i jak nie ruszy do przodu to wyleci do tylu ;-)

w tych mini hempy buckets stare strainy, byly na outcie jako veg ale slabo to sie sprawilo w tym roku hehe ;-) poki co taki nie za wielkie rosliny ale ciekawi mnie czy jest tam jakikolwiek potencial

View media item 18721822
View media item 18721826
View media item 18721823
View media item 18721824
View media item 18721825
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top