What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

chłopaki, czy jest szansa żeby iść do pałek i odzyskać zabrane przez nich sionka? macie jakieś doświadczenia w tym temacie? bo mi obrobiły świnie ziomka z pestek... :badday:

A może lepiej nie pchać się w paszczę lawa?
 
Last edited:

DuncanXX

Member
Smutno..:badday:
ja nie mam z tym doświadczenia , ale o ile wiem to nasionka sa legalne.. i możesz wlasnie to powiedziec, nastepnie powiedziec ,że własne ten kolega przetrzymywal ci nasionka i ty je kolekcjonujesz ? Aha i pewnie bedziesz musial sie liczyc z tym, ze ci po tym w najblizszym czasie na chate wbija :bashhead:

peace .
 
G

Guest

nie pchaj sie w paszcze lwa grunwald, prawo jest prawem i niby nasion nie moga ci zabrac ale zrobia jak chca, bo to jest legalna mafia i nikt im niczego nie udowodni... na moje trzeba dac se spokoj :/ przynajmniej ja bym tak zrobil. Pozdrawiam :wave: i zycze powodzenia
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
wpadlem pod folie dzisiaj podlac planty biohumusem i zalapalem dola. Planty sie klada bardzo widac ze brakuje im wiatru ktory ujedrnilby im lodyzki no ale te ktore lezaly podsypalem ziemia i zapodalem kilka ml nierozcienczonego biohumusu i zalalem troche wody na wierzch. jutro wolne wiec wystawie je na dwor jak bedzi eladna pogoda ( w co watpie) zeby troche pobyly na wietrze.



Pozatym odwiedzilem centrum ogrodnicze i kupilem troche wmunicji do walki ze szkodnikami slimakol i sarna stop.




A po drodze na uczelnie w skrzynce znalazłem paczke od pewnego ziomaz forum :wave: dziek jeszcze raz za datek.

 

kazuya20

Active member
witam jako że wielu ma pestki oasis x lr i oasis x lr x shaman mówie z góry pestki są za darmo wiec nie ponosze odpowiedzialnosci za to co z nich wyrośnie .. raczej bedzie to dobre zioło pozdrooo :wave: :wave:
 
V

vod

shroom x c99 - reveg attempt.




da veg-o-box!




grapefruit x victory



12/12
z lewej kaliczakra, z prawej z tyłu mutant satori - super oszroniony - w małej doniczce. a z przodu, to co wyżej :smoke:





z fleszem - żeby było widać szron :D

 
Last edited:
G

Guest

W porannym desanciena pola grunwaldzkie uczestniczyły dzisiaj 22 sadzoneczki i ja. Wybaczcie brak zdjęć. Przy następnej akcji która za około tydzień będzie miała swe miejsce wezmę aparat i pocykam :D Sadzoneczki już w sumie gotowe... to może nawet wcześniej...
A za chwilę w wodzie wylądują Lowrydery, AfghanixErdPurT, HashberryxEroc/DP, Erdbeer/LitziSkunkx Erocket/DP, Carpatiany i coś tam jeszcze... :D
 
Last edited:
C

Ca2

Low Rydery mnie zdumiewają... wczoraj wyciąłem {g13xww}xSD IBL Indica Pheno bo zajmowała miejsce i nie kwitła (do tego strasznie śmierdziała) i na jej miejsce wrzuciłem 3 doniczki z LR. Dziś..spotkał mnie taki o to widok:

12554DSCF2339.JPG


12554DSCF2338.JPG


12554DSCF2340.JPG
 
Last edited:
No to lr już kwitnie heh to podoba mi się w tej odmianie, że tak szybko zakwita a po 2 i pól miesiac mamy plonik.

Super jak dla mnie ta odmiana ja w tym sezonie planuje wysiać 20 lr i za pewne to zrobie ale jeszcze nie teraz moze pod koniec maja.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
stawiam na 4-7 dni hehe

a tutaj ciecie po 76 dniach FLO + 10 dni VEG pod 250w , na ostatnie 3 tygodnie wkrecilem 400w zamist 250w , naginalem na drucikach cienkich bardzo latwe w wyginaniu , plecam , doniczka 11 litrow , PK13-14 a niewielkich ilosciach oraz canna flores , z rosliny co scinalem w zeszlem tygodniu wyszlo mi 60g SUSZU !!!









a tutaj calosc


ta zostanie jeszcze kilka dni w boxie




pozdrawiam
 

Kanaba

Member
Nie no bez kitu z 2 tygodniami to troche przesadziłem ;D stawiam na 9-11 ;D

ziel-zielona, KOZAK TOTAL MAX KONKRET! :D Ci to wyszło :D pzdr!
 

k_kaliber

Member
Fajnie Wam rosnie hihi
W niedziele rozpoczelem FLUSH *woda + canzym+topmax
The hog ma troche inna strukture niz 2 inne hogi w innym boxie, moez przez to ze zostal fimowany?
Mam zamiar potrzymac je jeszcze 2 tygodnie
A ostatni tydzien podlewane beda sama woda.
WhiteWidow1
Jest okolo 25cm nizsza niz WW2, bardziej zbita ale mniej biala

WhiteWidow2 jest slicznie oszroniona wyzsza i bardziej sativa.

Zapach:
coz slicznie pachnie zastosowalem filtr weglowy do okapow na wylocie z chlodzenia lampy.
Hog pachnie subtelnie malo owocowo WW2 mocno owocowo a ww1 nie pamietam:)
 

Latest posts

Latest posts

Top