What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

chill out corner..

G

Guest

Δεν κάνει σωστά την επισύναψη...Εγώ τα βλέπω κάνοντας quote και επικόλληση - μετάβαση...:)
 

Ksaderfo

Active member
Μονάχα γω δε μπορώ να δω τα κλιπ τσ' ξάδερφου;

Ούτε εγώ μπορώ να δω τα κλιπ μου.. αλλά νόμιζα ότι είναι γιατί μπαίνω από κινητό.. και δεν αφήνει το γιου τιουμπ να παίζει από browser κινητού..

Πατάω το κουμπί του γιουτιουμπ και κάνω επικόλληση το γιου αρ ελ ! (Πέσαν τα σαμπ ζιρια και παγωσανε τα λεκια) ανάμεσα στα ειτσ τι εμ ελ μπρακετ... (#μονο ελληνικά :D )

Για να ξαναδοκιμάσω..

Εντιτ: νταξει το βρήκα, δε θέλει όλο το γιου αρ ελ..

Εντιτετ μπάι Κσαντέρφο 5 μινουτσ αγκο, ριζον φορ εντιτ: νταααξει.. :D

[YOUTUBEIF]KO3l733WRN0[/YOUTUBEIF]
 

bathory

Member
hello και βιβες!!περισυ τα jack herrer kai slh μου εδωσαν καποια σπορακια χωρις ιχνος αρσενικα η ερμαφροδιτα,παιζει να κανω καμια δουλεια φετος με αυτα??ειμαι ασχετος απο τα λεγομενα "υβριδια" εχει 3 χρονακια που αγοραζω κουκουτσια,παντα με με κανονικα ελληνικα επαιζα απλα πλεον δεν.....!!!ακουω διαφορα,δεν γινονται δεν σκανε κτλ κτλ..
 

Ksaderfo

Active member
hello και βιβες!!περισυ τα jack herrer kai slh μου εδωσαν καποια σπορακια χωρις ιχνος αρσενικα η ερμαφροδιτα,παιζει να κανω καμια δουλεια φετος με αυτα??ειμαι ασχετος απο τα λεγομενα "υβριδια" εχει 3 χρονακια που αγοραζω κουκουτσια,παντα με με κανονικα ελληνικα επαιζα απλα πλεον δεν.....!!!ακουω διαφορα,δεν γινονται δεν σκανε κτλ κτλ..

Αν παίζει λέει.. εγώ έτσι τη βγάζω πόσα χρόνια τώρα... Παρθενογένεση.. μάλλον θυλικα..
 

Ksaderfo

Active member
& για να ξεμπουκώσουμε λίγο γιατί φέτος το καλοκαίρι θα γίνει μάλλον της Καμποτζης..

:smokey:

[YOUTUBEIF]1mjlM_RnsVE[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
To βινύλιο στο πικαπ, η Ελίτ στο τασάκι σβησμένη κι η σύζυξ μετ' εμού κόκκαλο μέχρι που ακούσαμε το χρατς της βελόνας... :biggrin:

[YOUTUBEIF]t5U9577N-dQ[/YOUTUBEIF]

:tiphat:Ορφεύς
 

Latest posts

Latest posts

Top