What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

chill out corner..

Ksaderfo

Active member
Αφιερωμένο στην τελευταία διακριτική επιχείρηση της Ελ. Ασ. στην περιφέρεια Αν. Μακεδονίας και Θράκης, την οποία νομίζουν ότι δεν αντιληφθήκαμε... :D

[YOUTUBEIF]RoIcbbz_rDQ[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

bathory

Member
μου φαινεται θα βαζουμε drone να ελεγχουμε την καβατζουλα μας!!!!βρε που εχουμε καταντησαμε!!!ετσι και αλλιως δεν πανε με αντιεροπορικα να φυλανε καβατζες,με τυροπιτες και χαρτακια πανε!!!!!!!
 

Ksaderfo

Active member
μου φαινεται θα βαζουμε drone να ελεγχουμε την καβατζουλα μας!!!!βρε που εχουμε καταντησαμε!!!ετσι και αλλιως δεν πανε με αντιεροπορικα να φυλανε καβατζες,με τυροπιτες και χαρτακια πανε!!!!!!!

Δεν ξέρω αν ήταν απάντηση στη δικιά μου κλαρινιά, αλλα οι τύποι είχαν:

Drumroll...

Αποξηραμένα σύκα εμποτισμένα με LSD... Σύκα!!! wtf?? :biggrin:

Βέβαια είχαν και 200g κόκα και mdma και λίγο από κάτι άλλες σκόνες, τηλέφωνα και κάνα 2 φούντες και καφετέριες κτλ κτλ κτλ άρα επρόκειτο για μλκς ντιλέρια άρα they had it coming...

Επίσης είχαν ένα αλκοολούχο ποτό εμποτισμένο με βάμα κάνναβης. Μάλλον ρίχνανε τα κλαδάκια μέσα σε καμιά μπουκάλα να βγάλουνε λίγο... Μπορώ να βεβαιώσω ότι ήταν μάλλον χρήστες των internetz... :D

Σύκα;;;;; :biggrin:

έχει μία φωτό στο ίντερνετ... Ακριβά ζουμιά βάζανε στη φου... Εκείνα τα advanced nutrients που κάνουνε 20 ευρώ τα 500ml... και εγώ δεν έχω να πάρω ένα τσουβαλάκι περλίτη... :biggrin:

-κοιτάει το γλυκό του κουταλιού-
 
Last edited:
G

Guest

"...and the meek shall inherit the earth...":laughing:
[YOUTUBEIF]RtdKhwhAcd4[/YOUTUBEIF]

και ένεκα του χξς' ποστ:biggrin:
[YOUTUBEIF]KGE2y-YBvCI[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
"και ένεκα του χξς' ποστ"
τι έγινε; πήγε όλο το THC στη παραγωγή σπόρων και δεν λέει το λέλουδο;
Γι'αυτό γονιμοποιείτε επιλεκτικά ένα(1) κλαρί για να μη σας πάει στράφι η φου :laughing:

:tiphat:Ορφεύς
 

Ksaderfo

Active member
Σκόπευα να το ποστάρω Κυριακή για χαλάρωμα, αλλά... Ξέρω 'γω; :D

[YOUTUBEIF]OsECcz6I3BA[/YOUTUBEIF]
 

Ksaderfo

Active member
Λαβωμένες νυχτερίδες και πρίγκηπες του σκότους... :D

[YOUTUBEIF]PcVUMIWBrws[/YOUTUBEIF]
 
G

Guest

Mαύραμουνιάτα,πουτσαλακωθήκατε:biggrin:
:rtfo:
[YOUTUBEIF]hxtxepECyZo[/YOUTUBEIF]
 

Latest posts

Latest posts

Top