What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

chill out corner..

makedon

Member
Veteran
καφε δεν πινεις...υπομονη δεν εχεις...πως βαζεις καθαρες σατιβες κ πας για ψαρεμα ρε μουτρο? :biggrin:
ακομα δεν τα μουλιασα καν ρε συ,ουτε τα χω στο χερι..κατι σε ssh κ ενα αυτοματο αμνησια
τραπεζα μη ρωτας...ακατανομαστη :laughing:

τα λεντ απλα οικιακα κ η μπαλα θα κρατηθει χαμηλα,οπως ελεγε ενας σοφος αναλογα με το παπλωμα απλωνεσαι :2cents:

[YOUTUBEIF]mYc-zH0Ak6Q[/YOUTUBEIF]


:blowbubbles:
 

orfeas

Active member
Veteran
Κι εγώ άσκαστα τα έχω, τι να δείξω... :smoke:


[YOUTUBEIF]u8_4ZCg9wpg[/YOUTUBEIF]
 
G

Guest

Μέρα ρε καφεδορουφήχτρα:biggrin:

Υπομονή έχω ,αλλά είμαι και γκρινιάρης!:) Περιμένουμε που περιμένουμε,να μην πούμε και καμιά μ@λ@κία...

Ο terpene με αυτά τα λεντάκια ζούπερ τα πάει.Μη σου πω ότι ήθελα και γω μια τέτοια φάση ,πρώτιστα για τις ζέστες ,αλλά και σα συμπλήρωμα ...

Άμα γουστάρεις να σε μάθω πως να φτιάχνεις μικρά φυντάνια,να μου δείξεις εσύ πώς γίνονται τα μεγάλα :laughing:

Μαστρο Ορφέα σε βλέπω να αρχίζεις τις σπορές από Φλεβάρη πάλι :)

[YOUTUBEIF]-tJXjt5D4zY[/YOUTUBEIF]
 

makedon

Member
Veteran
για αναπτυξη κ ετσι λεει πολυ,για ανθισμα α δουμε..
αυτο το ημερολογιο μου ειχε προμοταρει καποιος :laughing: κ μπριζωθηκα για τα οικιακα λαμπιονια..
τελικα το γουτουμπ μεγαλος θησαυρος,χθες εκανα βιδες το λαπ τοπ κ το ξαναδεσα,λοιπαν κατι βιδες στο τελος :biggrin: αλλα ολα καλα..

σκαστα απο τωρα καρουλιαρη να παρουν κ τα χαμπαρια τους για της μετεπειτα υγρασιες,κατι σαν εμβολιο :biggrin:

:smoke:
[YOUTUBEIF]LrMLt9bMd_I[/YOUTUBEIF]
 

orfeas

Active member
Veteran
...

Μαστρο Ορφέα σε βλέπω να αρχίζεις τις σπορές από Φλεβάρη πάλι :)
Φέτος και μετά από κάμποσα χρόνια έχουμε κανονικό χειμώνα, που σημαίνει ότι η αρίδα θα παραμείνει ντεντωμένη το Φλεβάρη...κι αν πάει έτσι μάλλον και το Μάρτη...οι αρκούδες ξυπνούν μετά... :biggrin:

...
σκαστα απο τωρα καρουλιαρη να παρουν κ τα χαμπαρια τους για της μετεπειτα υγρασιες,κατι σαν εμβολιο ...

Να τα σκάσω, γιαβόλ! :biggrin: Το θέμα είναι τι να σκάσω! Σπόρια 'πο δω, σπόρια 'πο κει, έχω χάσει το μπούσουλα, κι άμα έχει και πούσι στη κκελλέ σου, άντε να διαλέξεις...βέβαια, το πρόβλημά μας πάντα είναι ο χώρος...μετά είναι κι η άδεια, τρία φυτά ρε γαμώ το... :laughing:

Μπρουμ, μπρουμ, άι να δούμε!

[YOUTUBEIF]ZOkg5NebFBY[/YOUTUBEIF]

:tiphat:Ορφεύς
 

makedon

Member
Veteran
ξερω γω ρε syd..δεν εχει κ κανα κοντινο στα κρυσταλα,απο φουσκωμα καλα παει κ απο τριχα.
βλεπω κ κατι τετοια κ το σκεφτωμαι να αρχισω τα κοληματα,στην τελικη θα βγαινουν καλες φωτο :biggrin:

[YOUTUBEIF]2lNCkHtUdqw[/YOUTUBEIF]


μην ξεχνιομαστε

[YOUTUBEIF]RaRtXYSszsA[/YOUTUBEIF]


:blowbubbles:
 

delicorganic

Well-known member
ασσος,πιλαλί και δίκιλο σκουπρι...:)αυτα ειναι,ο καλυτερος εισαι..:tiphat:
και η μπριτζολα,μπριτζολα..:biggrin:
[YOUTUBEIF]FW8hWFrXM4I[/YOUTUBEIF]
 
G

Guest

ασσος,πιλαλί και δίκιλο σκουπρι...:)
και η μπριτζολα,μπριτζολα..:biggrin:
[YOUTUBEIF]FW8hWFrXM4I[/YOUTUBEIF]
Τρίκιλο μανάλι!Άμα χτύπαγε τίποτα μεγαλύτερο σήμερα,θα μας είχε πάρει μέσα
Μου χει πέσει λίγο ο αιματοκρίτης...:biggrin:(γι 'αυτό και η τζολα)

λαικη μυριζω :biggrin:


[YOUTUBEIF]Hmmb-WvuKjc[/YOUTUBEIF]
Χου ρε :peacock:



[YOUTUBEIF]pbTZIH8BbeA[/YOUTUBEIF]
 
Last edited:

makedon

Member
Veteran
:laughing: χου λεει
αν δεν σε αλαζουν ροτα μην τα κρατας ρε :biggrin:

[YOUTUBEIF]wyQ-tScuzwM[/YOUTUBEIF]


:blowbubbles:
 
G

Guest

Άσε ρε να φάω και κανα ψαράκι,3η μέρα μπριζόλα δεν άντεξα :biggrin:
Πρέπει να φάει κι η φαμίλια :whip:
[YOUTUBEIF]LSniBxXjK_8[/YOUTUBEIF]
 

makedon

Member
Veteran
κανε κ κανα κεικ για την χωνεψη :biggrin:

εγω εκανα τσαι πριν κανα μηνα αλλα μου βγεικε κοματακι ελαφρυ...

[YOUTUBEIF]RHpClGAAvpg[/YOUTUBEIF]

στην μπομπινα τη μανα βαζεις?
 
G

Guest

Νήμα 30 λιμπρο στην μπομπίνα,παράμαλο αόρατο 0,52 (αλλά έχω κλάψει μερικές φορές :biggrin: )
Τι κέηκ,εδώ με τα τσιγάρα δεν παίρνω απόφαση να φτιάξω τις γλάστρες που πρέπει να κάνω μεταφύτευση γιατί αλλιώς το άλλο Σ/Κ...Έριξα 2 μωρά στον Καιάδα λόγω μεταλλάξεων και ψάχνομαι για την τελική 9δα.Θα κρατήσω 12 για 2 βδομάδες και μετά θα τα περάσω από οντισιόν :biggrin:
[YOUTUBEIF]cv_Cn-QFnxQ[/YOUTUBEIF]
Y.Γ.Σκέφτομαι να μασουλήσω λίγο κομπ βέβαια ,αλλά φοβάμαι μη με πάει αίμα.:laughing:
 

orfeas

Active member
Veteran
Μάσα τουλάχιστον στο μέγεθος του νυχιού του μέσου γιατί το μέγεθος του μικρού δε διαβαίνει...:laughing:

[YOUTUBEIF]1rlNacdom1s[/YOUTUBEIF]

:tiphat:Ορφεύς
 

Latest posts

Latest posts

Top