What's new

denevér

Active member
Valaki látott már jól beérett lila füvet? Olyan színesek a trichomák, hogy nem tudom megállapítani. 90 napos

78.jpg
 

f2obsession

Active member
Gyáhj beh szhép!
Azért itt már ugye te is jobban látod?
Kevés még a borostyán, sok még az "víztiszta", ezt még én is hagynám 1-2 hétig, persze csak ha nem rezeg a léc penészügyileg. Bár a foxtail csalóka tud lenni, de ha az alsóbb, "belsőbb" részeken is nagyjából ugyanez a helyzet, akkor tartom.

De qrvajól fog ez kinézni majd kiszárítva, alaposan trimmelve...
 

denevér

Active member
Látok valamit, de megzavar ez a sok lila, meg rózsaszín. 😄
Megpróbálok még természetes fénynél képet készíteni. Hátha
 

f2obsession

Active member
"nem lesz a kedvencem ez a növény."

A trichomák "szárát" hagyd figyelmen kívül, a kis gömbökre koncentrálj. Igaz, most már valóban ott is akad lila, ami tényleg érdekes. De baszott jól néz ki pedig szerintem. A lassúságával van tele a tököd? Szerintem jól látható ott már egy kb 10% borostyán.
Szvsz ezen a ponton nyílik a "harvest window" kb.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Biztos kevés mennyiségre, lila fü szines szarok jólnézki de keveset hoz.
Nah majd minnyá kapok a pofámra :D

Ja azok a piros trikómák meg gumibogyó megiszod aztat ugrálló tőle
 

denevér

Active member
91.jpg

Erre gondoltam.
Nem, leginkább azért, mert számomra nehézkes megállapítani, mennyire érett, de szerencsére itt vagytok tik is. 😁
Meg az egész virágzat ilyen fostail..
Egy napja volt egy megérzésem, hogy lassan talán szedhető, úgy néz ki bejött, de hagyom még valameddig.
 

denevér

Active member
Biztos kevés mennyiségre, lila fü szines szarok jólnézki de keveset hoz.
Nah majd minnyá kapok a pofámra :D

Ja azok a piros trikómák meg gumibogyó megiszod aztat ugrálló tőle
Tényleg nem lesz rajta sok, de többet is ki lehetett volna hozni belőle. Annyi biztos lesz rajta, mint kültéren. Ráadásul ez be is lesz érve. 😅
 

denevér

Active member
Night queen. Visszaolvasni meg majd én fogok 😁 megyen itten a levegő, de attól tartok, kellemetlen meglepetéseket tartogat nekem ez a két spórabűvölő patkányfészek
 

denevér

Active member
A mai makró fotók megerősítettek az ollózásban, így leszedtem a csúcsokat. Sehol egy penészes rügy, még a belső túlérett, elbarnult rügyek is tiszták. Kültéren is ugyan ilyen ellenálló volt, ajánlom mindenkinek.
A Blackberry ma került üvegbe, kis híján 100 lett rajta. Ami a penész illeti, ugyan az, mint a Colorado.
106.jpg
107.jpg
 

denevér

Active member
60 grammot hoztak a csúcsok. Az érlelés még javában tart, de már most tömény mangó és fenyő ízt érezni. Többi része még szárad, illetve érik.
Azért ahhoz képest, hogy automata, nekem ez a strain tetszett a legjobban,ha az összképet nézem(íz, illat, hatás, termesztés). A kültéri auto Orange Bud is valószínűleg legalább ennyire tetszett volna, ha sikerül éretten leszedni, de nem így lett. Minden más, amiket ezeken kívül ültettem, felejthető..
Majd lövök jobb képeket, most erre futotta. Amúgyme megse érdemlitek kabitosok
110.jpg
111.jpg
 

denevér

Active member
Nájszkvínsz popcorn. Nem ezek a legszebb bugák, de ezek akadtak az ujjaim közi. Ezen strain esetében dobtam a többlépcsős szüretelést és tőből kicsaptam a gechibe.
Még a színes szírszarról kéne dobni képet. Érdekel valakit? Mindjárt gondoltam. XD
115.jpg
114.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top