What's new

denevér

Active member
Szóval ismét beltér és ugyancsak bubbakush a dutchpassiontől. 120x120(1.44 m2) alapterület, felette egy 500 wattos sanlight evo pirít. Dimmerrel szerelt, 50 W a legalacsonyabb, amin működtetni lehet. Így kezdtem, és a növény méretének megfelelően fokozatosan vettem feljebb.
Közeg, 50-60 l plagron allmix, amihez még pluszban kevertem giliszta humusz, perlitet és guanot. Táp, plagron alga grow, bloom, vitarace levéltrágya és pure zym. Öntözéshez csapvizet használok. Minden ágat toppoltam és kapott egy scrog hálót, ami remélhetőleg egyben tartja majd a növényt a virágzás vége felé is. A sátorban 25-26 fok van és 60-65 % pára.
Június 18-án kelt ki a magonc, így ma 67 napos. Egyenlőre még csak 325 W ég felette. Amíg benövi a maradék területet, feltekerem 400-ig és jöhet végre a virágzás. Levelet még csak az aljáról szedtem, hogy kényelmesebb legyen az öntözés, de majd szóljatok mikor kezdjem el két kézzel tépni a növényt. A két eltört ágat mentettem, me senkit sem hagyunk az út célén.
Néhány kép az unalmasabb fázisról:
IMG_20220618_094529.jpg
IMG_20220709_093231.jpg
IMG_20220718_105417.jpg
IMG_20220728_184926.jpg
IMG_20220801_190556.jpg

IMG_20220805_191058.jpg


Jelenleg:
IMG_20220823_165926.jpg
IMG_20220823_170012.jpg
 

Attachments

  • IMG_20220629_110907.jpg
    IMG_20220629_110907.jpg
    5.2 MB · Views: 107

Creeperpark

Well-known member
Mentor
Veteran
Jó munkát a növény termesztéséhez. Egészségesnek tűnik. Köszönjük, hogy megosztotta velünk munkáját.😎
 

f2obsession

Active member
Ebből a szerteágazó tuskóból azt hittem, mostercrop (bevirágozva gyökereztetett klón revegelve), erre visszapörgetve látom, hogy simán magról indult növény (amit korábban már lájkoltam is, csak nem emlékeztem :D). Nagyon szép. Meg tetszik ez a patika sátor, rend és tisztaság, nagyon profin néz ki. Egyedül a földön hagyott hullott levelek nem illenek a képbe (szvsz)
 

denevér

Active member
Köszi! A leveleket én dobáltam alá, hogy életszerűbb legyen, meg belemagyarázhatnék ezt, azt, de inkább csak basztam kivinni. 😁
 

Blekketekk

Active member
Nagyon szép bozót báttya! Figyu csak milyen gilisztahumuszt használsz? Én biomate-t, eddig tetszik az eredmény, má mint a sajátom. Jó nagy dús bokrod van, kibaszott szép! Van levél bőven, ezt követni fogom. Volt már itt a magyar szekcióban értekezés erről a bubba kush rol ha jól rémlik, én má akkor beleszerettem, tényleg be tud érni negyvenpár nap alatt?
 

denevér

Active member
Mindenből plagronyt használok. A szerves dolgok mellé kap enzymet is.
40 naptól azért több kell neki. Az első kushom kint növekedett, gyönyörű volt, sötét lila, fekete levelekkel. Nem éppen rejtőzködő típus, volt is para miatta a fejemben.😅 Az a feno egész jól nézett ki 8 hét után, de gondoltam adok még neki pár napot. Hiba volt. A nagy részét elvitte a pönész. A második már bent növekedett, el is basztam, volt ilyen, meg olyan táphiány.. Említésre sem méltó, de majd a harmadik hátha jobban fog sikerülni. Szóval 8 hét minimum kell neki, de inkább 9.
 

Attachments

  • Screenshot_20220907_142045.jpg
    Screenshot_20220907_142045.jpg
    491.4 KB · Views: 135

Blekketekk

Active member
Mindenből plagronyt használok. A szerves dolgok mellé kap enzymet is.
40 naptól azért több kell neki. Az első kushom kint növekedett, gyönyörű volt, sötét lila, fekete levelekkel. Nem éppen rejtőzködő típus, volt is para miatta a fejemben.😅 Az a feno egész jól nézett ki 8 hét után, de gondoltam adok még neki pár napot. Hiba volt. A nagy részét elvitte a pönész. A második már bent növekedett, el is basztam, volt ilyen, meg olyan táphiány.. Említésre sem méltó, de majd a harmadik hátha jobban fog sikerülni. Szóval 8 hét minimum kell neki, de inkább 9.
Ú nagyon szurkolok, eddig egy csoda ez a virág amit nevelsz, Plagron alga genyót használok én is Batmix el, karácsonyra meg veszem a komplett Plagron szettet, kezdek rá érezni az alga bloom használatára de ez itt most lényegtelen. Lófaszt sem fogok tudni hozzá tenni a naplódhoz tudományból, viszont maradok és kussba foglak figyelni, további eredményes kertészkedést!✌️
 

denevér

Active member
Ige, el is kezdte fogyasztani az alsó leveleket, amik már amúgy sem kaptak fényt. A tápon emeltem.
 
Top