What's new

Jonas420

Well-known member
Szep, kivancsi leszek mennyit hoz igy 1,44m2-en. Alulrol felnyirtad? Szigoruan a popcornra gondolok, meg ami nem kap semmi fenyt.
 

denevér

Active member
Én is. Az előző tápanyaghiányos, jóval kisebb kush hozott 450et.
Nem nyúltam hozzá. Lassan úgy néz ki, mintha felnyírtam volna, de csak fogyasztja a leveleit. A kisebb hajtások néhol elhalnak. Van egy kis nitrogén hiány, mert elfogyott a grow, így már csak bloomból kap. Az előírtnál többet adok neki, látok is néhol égett levélvéget szóval nem kéne több, de aggodalomra semmi ok. Pár elfogyasztott legyező még nem a világvége.
 

denevér

Active member
IMG_20221016_171041.jpg
 

f2obsession

Active member
Foxtailesedik kicsit, gondolom 25+ fok van a csúcsoknál, vagy csak brutális a fényerő. Ilyenkor a frissen hozott bibék figyelmen kívül hagyandók, mert könnyen lehet, hogy olyanokat még 3 hét múlva is hozna, de ugyanakkor meg belül már esetleg itt ott kifáradhna, elhalna, ami penészt csinálna.
Szerény véleményem szerint az időablak legelején vagy.
 
Last edited:

denevér

Active member
20-22 fok van maximum a csúcsoknál és 450 W-on van a lámpa. Kicsit közel van néhány bugához, de már nem tudom feljebb emelni. Ez a virágzás kilencedik hete.
 

f2obsession

Active member
És mi határozza meg az elejét majd a végét?
Ezért hangsúlyoztam, hogy szvsz, mert szvsz ez egy kicsit "vallási kérdés" is :).
Beljebb, a nem friss csészelevelek már szép kerekek, trichomák is elkezdtek már bárnulni (kb 10-20% már barna), meg úgy a szép őszi színeivel nekem egy kicsit azt súgja a növény, hogy ehhez már olyan nagyon sokat nem fog tudni hozzá tenni (jó persze foxtailt leszámítva). Ha managelhető penész nélkül, szerintem 1-2 hét múlva hozná a legpotensebb termést, de most leszedve se lenne nagyságrendileg más, meg akár 3 hét múlva is szedhető, de akkor már mindenképp sztóndulósabbat adna, mint most.
De ez mind csak szerény vélemény, aztán majd jön Solon, és elküld rehabra :D
 

denevér

Active member
Solontól nem kell tartanod, nem fog ide tévedni,hogy aztán perceket várjon, mire ez a rengeteg kép betölt. 😆

Ez a fajta viszont elég ellenálló a betegségekkel szemben, én azt tapasztaltam, szóval maradhat még akár 2 hetet is. Az egyetlen ami a hamarabbi szüret mellett szól, hogy hónapok óta nincs füvem.
28.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top