What's new

f2obsession

Active member
Solontól nem kell tartanod, nem fog ide tévedni,hogy aztán perceket várjon, mire ez a rengeteg kép betölt. 😆

Ez a fajta viszont elég ellenálló a betegségekkel szemben, én azt tapasztaltam, szóval maradhat még akár 2 hetet is. Az egyetlen ami a hamarabbi szüret mellett szól, hogy hónapok óta nincs füvem.
View attachment 18782083
Hát erre a problémára még mindig opció, hogy levágsz 1-2 ágat, aztán azon eléldegélsz amíg a többi beérik rendesen. Csak gondolom nagyon fájna, hogy az aratás előtti fotókról hiányozna az az 1-2 csúcs :)
Nekem is mindig fáj, de én erős vagyok, kíbírom :D
 

denevér

Active member
Nos, pár nappal ezelőtt, muszáj voltam lecsípni a fő bugákat, pönész veszély miatt. Időben észleltem a betolakodó életformát és mentettem a ragadós füstölnivalómat. Az alsóbb virágok kapnak annyi időt, amennyit óhajtanak, aztán megint szüret és végül megint pár nap a legkisebb bugeszoknak. Volt kóstolás is, nincs okom panaszra, tökéletesen betéptem egy light cigarettától is. Az eseményt, az alacsony toleranciaszintem szponzorálta.
29.jpg

Ahogy elnézem a leveleket, nyugodtan csökkenthetem a táput.
 

denevér

Active member
Az alsó virágok is növekedésnek indultak, ahogy megpillantották a lámpa fényét.
Lassan itt az ideje egy újabb részleges szüretnek, de napról napra szebbnek látom őket, így mindig halasztom.
Közben a növény elkezdett banánokat növeszteni, de sok mindent már nem lesz ideje megtermékenyíteni.
34.jpg
33.jpg
35.jpg
 

Uzsidoboz

Well-known member
Próbáld ki következő körnél hogy teszel alura világítást mostanra pinpoglabda méretűek lettek megér 1 próbát 80w+ ez nekem
 

Uzsidoboz

Well-known member
de egybőőő má a narkó mit gondolsz mindenki azé termeszt hogy elszíja vagy eladja ejjj more gondolok itt magamra aki pusztán csak azért termeszt hogy gyönyörködjön benne majd a végén epoxi gyantába öntöm az egészet 60x60as lapokra vágom és lessz belőle járólap nah erre a célra is fel lehet használni nem gondútá erre mi :D
 

denevér

Active member
Leszedtem a harmadik réteget és végre látóhatáron belül van a háló. Szegény elég nyúzottan néz ki ahhoz képest, milyen volt. 😄
Mivel már elég jól meg van világítva, egészen a közegig, szerintem 2-3 hét és megüresedik a barlang.

41.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top