What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

klint

Active member
Veteran
Zielu wszystko spoko tylko wyt³umacz mi jedno po kiego grzyba Ci ta maska? Btw w robocie dostajemy takie same :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemanko zalogo kochana ...

klint - jest tak ze sam sie prosiles o to hehe moze zaczne od poczatku jak to mlody wojtus biegal po lasach i lakach plywal w jeziorach oraz rzekach , poz zniwach lub sianokosach i nigdy nie mialem zadnego uczulenia , puzniej byly dyskoteki , narkotyki i tez bez uczulenia nawet na szkole , a juz na pewno nie na kochana trafke , myszki , szczury ,piersze sadzonki na outa , kanarki , koty , psy wszytsko to zylo ze mna a ja z nimi ( czasy piekne byly ) bo nie kichalem a jak juz to tylko na system , czasy mijaly a ja spodnie zmienialem oraz obuwie az pod czas wiru tych zmian kraj zmienilem ale nie upodobania i co ? i tez nie kichalem hehe , zbieranie wielkich obaszrow trafki tez nigdy nie powodowalo niczego zlego tak samo jak pylenie , w 80tych to sami sobie pestki robilismy z tego co w adamie na wakacjach bylo kupione . Wszystko bylo pieknie az do czasu 2015 roku Panskiego bo to w tedy dostalem takiego uczulenia na pylek ze puchne jak dynia , oczu wyskoczyc z orbitech chca a noz wyglada jak swinski ryjek , to wszystko tez jest pokryte skorwialym swinskim rozem -czerwienia a z nosa i oczu leca roznorakie ciecze , niespodziewanie dostalem takich zmian , od pylku sie moze zaczelo ale teraz to trihom mi robi taka zama jadke w nosie jak tez pyl , nie ma zatem na sucho haszyku , sa albo z lodu lody albo bho ( tutaj kozystam z mej braci bo nie moge w mlynkach do kawy suszu mixowac ) ani rurty czyscic hehe
Kolekcje masek kiedys pokazac zatem mi wypada to sie dozbieralem pieknej hehe mam klasyki z 1 wojny a i takie co na 3 sie nadadza hehe tak od to pisze by kazdy z Was mial na uwadze zdrowie swoje tak samo jak i innych .

Czas sobie zapierdala a najlepiej to widac z dala ... dzieci sie rodza , kwiatki kwitna , ptaszki spiewaja ...


Deep Chunk x Skunk#1 x Snack Jack - feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


zycze wszystkim duzo zdrowia oraz zapalu do wiosennych prac ogrodowych ...

poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam :D

3 ostatnie foteczki Black Pearl. Odmiane ta wysialem do ostatniego ziarna , a mile chwile spedzone z nia na zawsze zostana w mej bani ...

Double Strawberry Diesel x L.A. Confidental x Snack Jack - feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php


poZZdro
 

klint

Active member
Veteran
Zielu a nie my¶la³e¶ siê zaszczepiæ antyalergenem? Mam w robocie kolesia co te¿ mia³ od groma uczuleñ. A od dwóch lat raz do roku idzie na szczepienie prywatnie oczywi¶cie i ma spokój. Nic go nie rusza :) a swoj± drog± kolekcje masek z chêci± zobaczê. :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga ...

Myslalem kiedys ale nie wychodzi mie to i cieplem tym heheh teraz dzialam i nie mysle hehe Maski cykne jak je bede stosowal , a co do szczepienia do nie myslalem o tym , dzieki za wzmianke bo warto sie tym zainteresowac .

Nowe roslinki zaczely zycie , w zestawie blue meanie , illuminati , gg#4, dog jones , a to wszystko bylo zapylone tym samym chemdogiem dd f2 co sweaty betty ktora tez tutaj rosnie . Kielkowalnosc 100% plus te sztuki co rosna po 2 w jednej doniczce tak dla zapewnienia ladu hehe ma byc 25 ladnych dorodnych sztuk i jest .

picture.php


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello :D

Dzisiaj nowy namiot dostawilem , a stawiam je od wersji podstawowej zanim weszla 1.0ver. a teraz mamy 3.0 a w niej siatka oraz rorki do niej wraz z zaciskami , kieszonka do powieszenia roznych smierdzacych nozyczek hehe to wydanie polecam z czystym sercem .Foteczka powyzej to jest namiot orca to tez dlatego na bialo w srodku , czekala od chyba grudnia na rozkladke az tu nagle jej czas nadszedl ...heheh


picture.php


poZZdro
 

bajcus2

Active member
Zielu a ten radiatory co widaæ na zdjêciu to LED'y? Napisz te¿ proszê jak oceniasz Orce w porównaniu do mylaru? Pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siema :D

COBy nie bylo niedomowien to potwierdzam co klint napisal , to sa radiatory z COBami na pokladzie , co do ORCA to na chwile obecna nie wiele moge powiedziec poza tym ze sam material jest ciezszy od normalnego o 4 kilo hehe zobacze po uprawie jak sie spisuja biale sciany , zdania jestem ze lepiej pomalowac na bialo niz stosowac jakis ulomny niby mylar co go stosuja niektorzy producenci w namiotach . Mocne suwaki zamontowali oraz caly szkielet bardzo wytrzymaly jest .Porownac moge w momencie gdy puszcze pare upraw tak jak jest , a puzniej musial bym zamontowac kosmiczna technologie na scianach mego boxa i powiesic prawdziwy mylar co go na metry mam i w tedy tez kilka upraw tak aby roslo caly rok latem oraz zima , no i oczywiscie najlepiej z jednego klona . Dam znac jak bede sie w to bawil , bo ogranicza mnie doba dzienna i 7 dniowy tydzien w ktorym znajduja sie 2 dni weekendowe po ktorych znowu najtrudniejsze jest piersze 5 dni w tygodniu .... hehe

poZZdro
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
blue meanie x chemdog dd

blue meanie x chemdog dd

Hey zz,,,,,
your blue meanie x chemdog is one of the stars in my last grow,,,
top shelf smell,potency and i love it and took a lovely mum,,
some pics just before my girl trimmers cut down,,,
great piece of work ZZ and i am running the cheese [exodus[ x chem dd and the meanie in room 1 so many pics and reports for those two as room1 is much nearer to home then room2 which is a 24 mile round trip,,,,,blue meanie in pics below,,,
peace and regards
keep safe and well Brother ZZ,,,,,,,s2
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello 944s2 :)

What did you grow in the garden with blue meanie x chemdog DDf2?
Yeeeaa they smell very strong , this potency make plant easy to root them , if you have mother plant u will be see this :D
Cheese ( exodus cut ) x chemdog DDf2 is much more stinking then blue meanie hehe
I am waiting for more pic from your garden ;)
Share this seeds with your friends like U do , because this make me happy like yours pic.
Just let me know if U like more ...

THX for all bro.

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemanero

Sloncem zaczyna grzac az milo , AF na lakach zaczely mi kwitnac a w domu temp. osiagaja skandaliczne wartosci no ale jakos to rosnie , najlepiej pod COBami .

GG#4 x chemdog DDf2 - feminiZZed

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Sa tez inne wariacje na temat odmian heheh

picture.php


donice 18litrowe

poZZdro
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
hey zz,,,,
blue meanie x cd dd was run alongside mainly ojds conniseours genetics and Jah Hoovers Lady sativas "orange deisel" so the meanie was in good company,,,
have you seen the cheese x cd dd in thread i opened?...
big strong smelly girls,,,s2
 

mless

Active member
Je¿eli kto¶ mnie zapyta o polski skarb narodowy bêd±c na obczy¼nie, nie wspomnê ju¿ o Ma³yszu ani o Kubicy tylko o Tobie. Zdecydowanie jeste¶ wod± bratku. Obejrzeæ ten w±tek to przyjemno¶æ.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam szanowne grono hehe

Usmialem sie z tym Malyszem i kubica heheh dobre dobre

Dziekuje Panowie za mile slowa , ciesze sie ze jeszcze ktos to oglada co ja tutaj plodze .

Wlasnie wyginalem moje sliczne panie co jeszcze sobie veguja i troszke w tym stanie porosna , wszystko wysadzone z pesteczek i rosnie sobie pod ledami ...

3xSweaty Betty
3xGG#4xChemodog DDf2
3x Blue MeaniexChemdog DDf2

GG#4 x Chemdog DDf2 feminiZZed
picture.php


picture.php


picture.php


Sweaty Betty feminiZZed

picture.php


picture.php


CDN
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Sweaty Betty fem. po treningu
picture.php


picture.php


calosc
picture.php


picture.php


Rosliny rosna jak szalone o wiele lepiej niz pod hps w te upalne dni to musze hps z 600 na 400w ustawiac po piekarnik no i tez wolniej rosna przez to , a pod ledami cisna w trone swiatla jak opetanie heheh

Zycze wszystkim pogody ducha :D

ZZ
 

uho667

Active member
kozackie masz te cobiki i zakupiles cree 3590 czy jakies inne masz ?
na ile puszczone mA zostaly ciekaw jestem tej gg4 jak smakuje i jakie ma dzialanie ,ale nie znam nikogo osobiscie kto ma nic tylko pozazdroscic pozdrawiam uho
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
siemanero ...

uho bracie Ty moj tofany , oj jak ja sie ciesze ze jestes tam i tutaj szacun dla rodzicow za syne swego ... a ja juz Cie znam na tyle ze synem marnotrawnym nie jestes i nigdy nawet grama trawy nie zmarnowales hehe jakos tak bylo ze wyjechales na wypoczynek w momencie bu7dowy tego cudenka , ale to co mi przed wyjazdem przekazales wcielilem w zycie i oto wyszy takie panele z pod reki masakratora hehe no to takich 3 jak nas 2 to nie ma ani jednego hehe musialy byc cree 3590 radiatory prosto od piekarza , diody osadzone na kleju i dokrecone dla pewnosci ze to Polak zrobil :D Leca na pol gwizdka caly czas i cos mi sie wydaje ze sa panela za nisko opuszczone , bo maja jakies 30cm do roslin , przy czym rosliny rosna bardzo gesto . sprobowac mozna tego GG#4 x chemdog DDf2 zrobilismy to i powiem ci ze mozna latwo wybrac pheno GG#4 a jak nie wiesz jak to zrobic to napisz dres mie na pw i po sprawie . Tym czasem zapodam kilka fotek , z pod cobow i dla porownania hps , a w tytm samym czasie wykielkowaly tylko ze jedne juz kwitna a coby jeszcze wegetuja ...

picture.php


picture.php


picture.php


CDN
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top