What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dog Jones ( cut ) x Chemdog DDf2 - feminiZZed

picture.php


picture.php


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema :D

Pytajac o Dog Jones x Chemdog Ddf2 co wlasnie zaczal kwitnac to powiem ze byla 2 tygodnie na vegu i poleciala na flo jakies 3 tygodnie temu a we wtorek mialy wszystkie 48 giodzin bez swiatla , to moja zagrywka a nie jakas awaria , rosna pod 400w hps w 11litrowych donicach.

Rosliny z poprzedniej strony rosna pod COBami i maja 5 tygodni wega w 18litrowych donicach , pare stron wczesniej pokazywalem 25 pieknych sadzonek z ktorych wlasnie wyroslo to co widzicie ;)

poZZdro
 

mless

Active member
Thx za info.

Kiedy¶ podarowa³e¶ mi sporo feminizowanych pestek, po tym jak kie³ki wpierdoli³y mi myszy - pamiêtasz tak± akcjê na #? (Na marginesie: niestety tydzieñ przed ¶cink± uprawa zosta³a wykryta przez le¶ników i zastawili na mnie fotopu³apkê - musia³em spierdalaæ i nie skosztowa³em tych Orange Budów, Master Sativy i outdoor mixa :)

Chcia³bym Ci siê móc odwdziêczyæ i wys³aæ dowoln± ilo¶æ pestek Satori od Mandala Seeds i innych moich ró¿nych crossów. Oczywi¶cie je¶li siê zgodzisz :)

Z powa¿aniem,
XXXXXXXX420 ;-)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemano :D

Czyli to Ty byles ? tyle lat Cie szukalem , a juz myslalem ze i cie te slYYmaky dopadly i sie balem ze juz Cie nieodzyskam , ale jestes :D malo na haszyku bywam , 10x dziennie po 20 min to juz nie to co kiedys , no ale nadal jestesmy tu i tam , ciesze sie ze jestes juz z nami - bo nie lubie jak na sile startasz sie rownac zlo na rowni z dobrem ! wole Cie jakim jestes z serca i natury i czaje bazy zyciowe oraz pije kombuche kilka lat , a simpson homer to moj brat :D

Ciesze sie bardzo z twej oferty bracie , tym bardziej ze satori to zacna odmiana , u mnie zapoczatkowal ja taki kolo co sie zwal VOD ( od taka nasza legenda ...) , puzniej se to czyste kupilem i powiem ze te od vod-a nasiona byly lepsze no ale to juz jak by nie bylo to IBL ziomek zrobil bo jakos je tam wtornie prowadzil ,to tez bylo w krosie z czyms( ... prosze o pomoc bo tyego krosa znaja nasi forumowiocze a ja teraz musze przeprosic bo nie pamietam co mi dzwoni , a tlumaczyl sie nie bede bo to glupota bedzie heheheh - to mod nie wie co sadzic ? ehehhe takie mysli moga przez mozg przechodzic i moga miec silna moc prawdy heheh , odpowiem Wam ze mod woli uprawiac zielsko aby jego goscie palili smocze ziola na ziemi ... .

Wezme kazde nasiono dane w dobrej intencji :D

Sam widzisz ze Da sie wszystko


poZZdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Wiecej salaty mam do pokazania heheh

picture.php


picture.php


picture.php


^^ to juz chyba 6-7 tydzien na vegu i na tym zakonczymy ich okres wegetacji i przesuniemy je na pelne kwitnienie , a tym czasem 24h ciemni ...


poZZdro
 

mless

Active member
Cieszê siê, cieszê. Mam nadziejê, ¿e nie spadnie mi ¿aden samolot na g³owê - wtedy za miesi±c bêdê mia³ ju¿ zebrane nasionka. Trzyma³em je w osobnym box'ie, w innym pomieszczeniu, tak¿e nie dopad³a ich kl±twa hermy, która siê wkrad³a do pomieszczenia z g³ównymi box'ami. Pozdro!
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
szs "ZZs London garden" lol,lol

szs "ZZs London garden" lol,lol

latest pics of zz/grezch cheese [forum] cut x chemdog dd and blue meanie x chemdog dd,,,,
very large,,happy,greedy lol and healthy girls,,,,
large plants in pics are ZZs,,,,,,
happy i have an oversized 12 in cann filter cos this rooms totally stinks in just week 4 of bloom!,,,,,,s2
 

kaczy

Active member
Veteran
Siemka ladne masz tu te krzaczki dzidzius. Pozdrawiam i jak zawsze wielki szacun dla indoor growerow.

kaczy :wave:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam zaloge ...

mless - dawaj znac cos tam zebral za pestki i co najwarzniejsze co z nich rosnie - powodzenia zycze

944s2 - stinks plants , this what i love !

kaczy - przydomowy ogrodek juz sciety to teraz zostal indoorowy dziadek hehe

Ja mam troche spoconej Beaty wysadzonej i tak pomyslalem ze cykne jej focie ...

Sweaty Betty

picture.php


picture.php


a tutaj moje zmartwienie , zle sobie obliczylem tygodnie i za wczasu pestki poszly do wody , a w upalne dni to veg najlepiej jak by krotki byl a tutaj nie dosc ze bedzie dlugi i wszedzie FIM tak tez nie ma gdzie trzymac tego , odwieczne zmagania odkrywcy nastepnego dnia heheh

picture.php


bedo bardzo dlugo w wodzie , a puzniej gleboko do ziemi i poczekam se na nie nawet 10 dni to i tak o 2-3 tygodnie za wczasu ...

milego dnia zycze

ZZ
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
nearly week 8

nearly week 8

some pics of our blue meanie x chemdog dd and cheese [forum] x chemdog dd,,,,
biggest plants are ZZs varietys,,,,
starting to swell as we come up to the last two weeks or so,,,
plants in bio-bizz all mix and getting 50ml of bio bloom and 30ml of bio boost acclerator ,,one more feed this week then water only until cut,,,starting to get "organic ugly" now,,,,,,s2
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
lights off,,girls asleep
garden with blue meanie x cd dd and cheese x cd dd,,,
starting to swell now with two weeks to go,,,water only now,,
grezch killed it again Brother ZZ:biggrin: and in a garden with over 5 different varietys,,s2
 

uho667

Active member
siemanko,troszke czasu mnie nie bylo na zacnym naszym icmaqu

bardzo zdrowie roslinki sa pod cobem jak i hps, mi sie bardzo podobaja ledziki jestesm do nich bardziej niz przekonany , co do wegu to polecam cobiki trzymac z 60 -70 cm nad szczytami na flo 40-50

bardzo czesto na flo wczesnym pokazuja roslinki defocyty potasu i magnezu warto dodac cos im extra ale to i tak zalezy od uzywanych supply jak i jaki rodzaj ziemi

cieszy sie oko czlowiekowi jak widzi jak zielone sobie rosnie w komfortowych warunkach czego chciec wiecej skoro same owocy z tych roslin sprawiaja tyle dobrego dla duszy i ciala he

z mila checia bym podzebral jakies nasionka ale ze nigdy nic nie dostalem za darmo i bo zawsze sie odwdzieczam jak cos dostaje to mozna umowic sie na jakas wymianke ,a mam kilka pestun w swojej kolekcji

pozdrawiam i do uslyszenia

picture.php
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Dang!

Dang!

Done at nearly 10 weeks,,
ZZs varietys totally solid in a multi variety room,,
thank god for my big 12inch exhaust to deal with the overpowering stink lol,,,
last pics before cutdown,,,,s2
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dzem Dobry bimbaski ...

Troszke mie tutaj nie bylo , u mnie wszystko bylo jest i bedzie OK , a moze bedzie lepiej jak tylko opanuje nowy aparat hehe obecnie jestem w trakcie nozyczkowania i kielkowania nowego pokolenia , czy to cos nowego to nie wiem bo nadal jade na pestkach ktore powstaly juz chyba z 6 lat temu mam na mysli krosy z chemdogiem DD f2 . Wysadzalem cos innego co tam w sklepach sie pojawialo ale nic ciekawgo mie sie nie trafialo .

Dziekuje wszystkim co w tym czasie o mnie nie zapomnieli .


Kilka fotek a na nich GG#4 x chemdog razem z Illuminati x chemdog ...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


zycze wszystkim duzo zdrowia i milosci ...

poZZdro
 

QKI

Member
Witaj zielony bracie po długim czasie. Wpadam obczaić co jest grane na forum i w Twoim wątku pykło lekko ok godzinki- tak kolorowo u Ciebie :) Musiałem nadrobić zaległości. Widzę idziesz z biegiem czasu i nowe światełko zawitało w Twoim namiocie. Pięknie to wygląda.

Ja dzisiaj przygotowałem miejsce i do końca miesiąca planuje odpalić moje zakurzone HPS 100W- mam nadzieję że działa:biggrin:. Poszukam jeszcze klaser i będzie można zadziałać.

Pozdrawiam i dla koloru zostawiam Power Planta z przeszłości

picture.php
 

Rystal

Active member
Dziś mija 2 miesiące od ostatniego update [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ziel-zielona

koloruj pan nam tutaj :peacock: co tam w dżungli słychać

:ying::ying::ying:
[/FONT]
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam wszystkich :D


Czas mija a teraz ten czas daje sie bardziej smakowac i rozkoszowac , taki o to cza\s ktory niby zawsze gonil nas , a teraz jak by juz dopadl nas to nie wiemy co z nim zrobic hehe no tez to mialem hehe ale w koncy dachowki na dachu dostawilem , ogrod pieknie opierdolilem , oj czego ja nie zrobilem ...? Czas sie pogodzic z aparatem i kilka fotek zaciepac co by jakos je sykazac zyciem w tym czasie . Aktywnosc mala moja ostatnimi latami , ale duze sie dzialo , a moze jeszcze nie ustalo jak patrze co sie na swiecie dzieje to mysle ze nie nadazam nad myslami swymi ... kiedys pisalem posta ze na swiecie bedzie najgorzej kiedy oglosza pandemie , bo w tedy wszelakie uklady biora w dupe a wszystkim kieruje garstka luszi od niby zdrowia zajmujacymi sie ...no ale chuj w to zycze Wam wszystkim zdrowia i rozwagi w postepowaniu .

Czas moze cos o traffce pogadac hehehe ja ciagle lece na tych pestkach z chemdogiem , kilku klonach co sie do tego zachowaly i tak sie bawiem :D

QKi - widze piekne , wrecz doskonale naginanie tej rosliny , a teraz o niej pieknie mowie a ty pewnie ja dobrze wspomninasz heheh i tak ma byc , ladowac w dym hehe

Rystal - ano czas leci leci i to nie ublagalnie , ale co zrobisz majster ;)

mam kilka fotek bo mnie wrecz pod grozba nie dania ognia do odpalania jointa zagrozili , ze jesli tej uprawy ( jak by ona miala byc wyjatkowa heheh ) to wylacza mi ogien we wszystkich zapalniczkach hehehe to tez co moge zrobic jak juz dach przyciety a ogrod naprawiony .
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Great to see you posting again ZZ,,,
Please let me know if and when you have “ Blue Meanie xCD” female seeds ,,,
Keep safe and well mate,,s2
 
Status
Not open for further replies.
Top