What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
...a tutaj mamy Blue Meanie x Chemdog DDf2 tez rosnie w 18l doniczce i pod tymi samymi ledami ...

picture.php


picture.php


tutaj juz kosa czeka za winklem hehe

GG#4 ( by joesy whales ) x Chemdog DDf2

picture.php


picture.php


one love

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
o widzisz jakie zgranie mamy , ale nie mowiles ze cos tam kielkujesz jeszcze do tego i juz o maly wlos moglym sie poczuc ze jestem po tylach hehe , ale jeszcze tak nie jest zeby u mnie nie roslo hehe

3 Illuminati x chemodg DDf2 i jeden Blue Meanie x chemdog DDf2
picture.php


picture.php


picture.php


a tutaj cos nowego rosnie i na vegu dluuugo porosnie zanim na kwitnienie wskoczy ...

picture.php


posiedzial bym z Wami , ale nozyczki zapraszaja do biesiady nocnej ...

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
sie zieleni oraz jakos rosnie , juz o wiele lepiej niz latem , dla mnie nie ma miejsca tutaj , ja musze sie rozlorzyc gdzies kolo fakbooka , po sasiedzku bym byl ... heheh


a tym czasem scinki poszly po korzonki hehe

picture.php


mego systemu opisywac nie musze hehe to juz widzicie latami ...
picture.php


3 Spocone Beatki poszly w cien zaraz kolo mamusiek oraz siewek ...

picture.php


to tez czas isc spac :laughing:

poZZdro
 

mless

Active member
Mia³em ostatnio Spocone Beatki u siebie i niestety mia³em ma³y problem z hermieniem. Pozbiera³em pestki (niewiele ~ 40szt), wysadzi³em 2 na test i jak dot±d nie pojawi³y siê ¿adne bananki. Zaczê³y kwitn±æ dopiero >2tyg. temu. My¶lisz, ¿e jest szansa i¿ nie bêd± zawadzaæ?
 

klint

Active member
Veteran
Siema Zielu. Tak mi siê przypomnia³o. Jak nie masz nic przeciwko to pokaz jak teraz kotek wygl±da :) ciekawy jestem czy du¿y masy nabra³. Pozdro Bracie
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema ...

mless - a czemu ja mam niby wiedziec czy ci beda zawadzac ? chlopie nie wiem z jakiego powodu sie hermily i tez ci nie moge powiedziec co to za pylek , jak fotek nie potrafisz pokazac ,to ja juz tez nawet nie wymagam abys opisal dokladnie jak sie to stalo , chcialem napisac mysl co piszesz i robisz ale widzac ze prowadzisz sie z wiecej niz jednego konta to tym bardziej bym glupoty gadal ...

klint - hehe masy nabral hehe chyba w piorach ....

picture.php


prazubr hehe

picture.php


picture.php


i poszly do kieliszka ostatnie bimbaski ze snack jackiem ...

picture.php


CDN
 

TheCreator

Member
Veteran
Kote³e piekniutki - kiedy¶ mo¿e cykne swojej brytyjce to wstawie, ale na razie aparat w naprawie :biggrin: Piêknie to wygl±da Zielu pod tymi COBami - szkoda trochê, ¿e na lato ich nie by³o pod rêk±, co? Ale nie ma co ¿a³owaæ, tylko do przodu napieraæ! Zdrowia :tiphat:
 

klint

Active member
Veteran
No no panie to¿ to prawdziwa bestia :) du¿o psoci w cha³upie? :) ja znalaz³em ostatnio fotê Maincona na koksach heheheh...
picture.php

Pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga

Koci-zubr hehe nie lubi piwa jak na ta chwile , ale za to ja jej zdrowie chetnie wypije hehe The Creator , naprawiaj aparat i cykaj fote kocicy , my kochamy koty to nasz 3 kot , 2 poprzednie juz sa w kocim raju i w naszych sercach , co do COB to jestem bardzo zadowolony z nich , no szkoda ze nie bylo ich latem , ale beda w nastepne lato i zobaczymy jak sie sprawuja , oczywiscie dam znac jak to wyglada latem .

Piekny koksiu hehe duzo to ona nie psoci , wystarczy zrozumiec ze to dziki zwierz a w tedy latwiej pojac jej zachowania , poluje na wszystko co sie rusza , zalecane trzymanie rak w kieszeni u mnie w goscinie hehe zdrowa jest nie ma zadnych problemow na cale szczescie , lubi jak sie do niej mowi , nastawia uszka jak by starala sie zrozumiec co ja do niej rozmawiam hehe

Breal - ma zakaz ogladania reklam , bo jest bardzo podatna na nie hehe


Jesieni ciag dalszy ...

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Blue Meanie x Chemdog DDf2 juz gotoy jest , ale jeszcze dam jej 7 dni zycia hehe

poZZdro
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
No no panie to¿ to prawdziwa bestia :) du¿o psoci w cha³upie? :) ja znalaz³em ostatnio fotê Maincona na koksach heheheh...
View Image
Pozdro

Hey op,,,
that is one beautiful cat,,i thought our burmese boy was big lol,,,
a kitten compared to the lion in the pic,,,,
please what breed is this cat?,,,,,,
thanks for sharing,,,,,,944s2:tiphat:
 

klint

Active member
Veteran
Hey 944s2 its Maincoon. But this Photo is not mine I found it on net and share it here. Peace Bro
 

944s2

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Siema zaloga

Koci-zubr hehe nie lubi piwa jak na ta chwile , ale za to ja jej zdrowie chetnie wypije hehe The Creator , naprawiaj aparat i cykaj fote kocicy , my kochamy koty to nasz 3 kot , 2 poprzednie juz sa w kocim raju i w naszych sercach , co do COB to jestem bardzo zadowolony z nich , no szkoda ze nie bylo ich latem , ale beda w nastepne lato i zobaczymy jak sie sprawuja , oczywiscie dam znac jak to wyglada latem .

Piekny koksiu hehe duzo to ona nie psoci , wystarczy zrozumiec ze to dziki zwierz a w tedy latwiej pojac jej zachowania , poluje na wszystko co sie rusza , zalecane trzymanie rak w kieszeni u mnie w goscinie hehe zdrowa jest nie ma zadnych problemow na cale szczescie , lubi jak sie do niej mowi , nastawia uszka jak by starala sie zrozumiec co ja do niej rozmawiam hehe

Breal - ma zakaz ogladania reklam , bo jest bardzo podatna na nie hehe


Jesieni ciag dalszy ...

View Image

View Image

View Image

View Image

View Image

Blue Meanie x Chemdog DDf2 juz gotoy jest , ale jeszcze dam jej 7 dni zycia hehe

poZZdro
Hey ZZ,, totally lovely:biggrin:
beautiful colouring,,
i be running this variety of yours as my first run,,,beans popped in a week or so with pics once they have sprouted:),,,
peace and regards,,s2

Hey 944s2 its Maincoon. But this Photo is not mine I found it on net and share it here. Peace Bro
hiya klint,,,
thanks for sharing and my wife and i have 3 burmese,,
2 females and 1 very naughty boy lol,,,,,s2:tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Yello

THX anyone , and lots of love 4 everyone ...

I can not wait for it , this will be better then XMS dude :window:


under HPS 400w
picture.php


picture.php


picture.php


I wish to all Happy Christmas :tree:

ZZ
 
Status
Not open for further replies.
Top