What's new

Przedstaw się!

Amnnesia

Member
No właśnie jaki :p Hejka Time milo mi ze wreszcie sie zdecydowales zawitac w nasze skromne progi :) Z tym ze nie pomoge troche przesadziles :p w sprawach uprawy masz moje pelne wsparcie, z genami tez jednak nie jestem zwolenniczka chodzenia na skroty stad tez odnalezc sie na forum, poznac zasady itd. musisz sam bo tego nie da sie po prostu powiedziec w kilku zdaniach i do pewnych wnioskow trzeba dojsc samemu. Wiele widziales w moim wykonaniu ale tak naprawde praktyka czyni mistrza wiec czekamy tu na to co nam tu zaserwujesz i wierz mi ze w razie problemow zawsze mozesz spytac i pomoc nadejdzie :)

Ps. Nie pale juz MJ ? zgadzam sie w stu procentach Time :) od palenia przed wczoraj ze mna moze i nie :p

Edit: kips0n nie obraz sie ale to nie miejsce na takie pytanka :)
 
Last edited:

kips0n

Member
No w³a¶nie jaki :p Hejka Time milo mi ze wreszcie sie zdecydowales zawitac w nasze skromne progi :) Z tym ze nie pomoge troche przesadziles :p w sprawach uprawy masz moje pelne wsparcie, z genami tez jednak nie jestem zwolenniczka chodzenia na skroty stad tez odnalezc sie na forum, poznac zasady itd. musisz sam bo tego nie da sie po prostu powiedziec w kilku zdaniach i do pewnych wnioskow trzeba dojsc samemu. Wiele widziales w moim wykonaniu ale tak naprawde praktyka czyni mistrza wiec czekamy tu na to co nam tu zaserwujesz i wierz mi ze w razie problemow zawsze mozesz spytac i pomoc nadejdzie :)

Ps. Nie pale juz MJ ? zgadzam sie w stu procentach Time :) od palenia przed wczoraj ze mna moze i nie :p

witam kole¿ankê kolegi ^^ w zasadzie na tym forum jak sam mo¿e zobaczyæ nic siê nie dzieje ;d rzadko kto wgl co¶ napisze, widzê po swojej relacji ;) fajnie by by³o co¶ tutaj trochê rozruszaæ a mam jeszcze do ciebie pytanko odno¶nie tych genów czy masz co¶ medycznego/z du¿± zawarto¶ci± CBD? no i nie automaty hehe bo poszukujê na next grow ju¿ czego¶ ciekawszego

pozdrawiam cieplutko :tiphat:
 
B

Bobby SixKiller

Witam wszystkich
Od jakiegoś już czasu zaglądam do Was ukradkiem jednak w końcu się udało jestem:) Jak narazie tylko outy ode mnie
 

Carrington

Active member
Witam Panie i Panów z ICMaga.

Witam Panie i Panów z ICMaga.

Lat mam du¿o za du¿o, palê od dobrych kilkunastu :)
Na forum zagl±dam od ok. 2006 roku i wtedy te¿ za³o¿y³em pierwsze konto, które niestety musia³em usun±æ, nigdy jednak nie mia³em okazji siê udzielaæ.
Z upraw± out zwi±zany od zawsze :), wiadomo jak jest, raz lepiej raz gorzej. Ten sezon ca³kowicie nieudany, dlatego te¿ postanowi³em przedstawiæ siê i prosiæ Was o rady zwi±zane z in, poniewa¿ temat jest dla mnie zupe³nie obcy, ale o tym ju¿ w innym w±tku :)
Wierzê, ¿e z Wasz± pomoc± uda mi siê stworzyæ co¶ smacznego :)

Pozdro, Carry.
 

Chucky

New member
Witam,

forum zagladam ju¿ od 1,5 roku jednak teraz dopiero za³o¿y³em konto obecnie jestem zalogowany na innym polskim forum ale mniej znamym PRO mozna powiedzieæ :D

Zaiteresowa³o mnie pare rzeczy a szczególnie szczepy innych kolegów z tego forum miedzy innymi Congolese Double Gold o której chcia³bym siê wiecej co¶ dowiedzieæ .

Prowadzê tylko Outy do indoora nie ma rêki.

Swoj± przygode zacze³em nie dawno bo w 2012 roku aktualnie koñcze swojego 4 outa opartymi na ganach warra i nordenseeds. Pozdrawiam
 

Kelly's Heroes

Active member
Cześć ekipa!

Dawno mnie tu nie było.
Poprzednie konto usunięte na ostrej schizie po przemelanżowaniu z Green DreAM'em ;)
Mam przerwę od ponad 2 lat i kończy mi się właśnie ostatek ostatków, czyli najgorsze trimy jakie zostały do przerobienia - trzeba więc coś zmontować... no i jak mógłbym montować cokolwiek bez was kochani :)
Życie znowu się posrało, ale ponarzekam w niepokojach.

Pozdro bracia & siostry!

KH
 

(trk)

Member
Witam Ponownie :)

Wszystko Się dobrze zakonczyło :) chociaż strat było duzo ale chuj tam grunt ze wszystko dobrze sie zakonczylo :) Indorem nadrobie

pozdro :)
 

klint

Active member
Veteran
Witamy kolego w naszych skromnych progach :) i oczywi¶cie czekamy na jakie¶ fotki bo czym by³o by nasze forum bez kolorów. Pozdro
 

Bongjour

New member
Witam,

forum zagladam ju¿ od 1,5 roku jednak teraz dopiero za³o¿y³em konto obecnie jestem zalogowany na innym polskim forum ale mniej znamym PRO mozna powiedzieæ :D

Zaiteresowa³o mnie pare rzeczy a szczególnie szczepy innych kolegów z tego forum miedzy innymi Congolese Double Gold o której chcia³bym siê wiecej co¶ dowiedzieæ .

Prowadzê tylko Outy do indoora nie ma rêki.

Swoj± przygode zacze³em nie dawno bo w 2012 roku aktualnie koñcze swojego 4 outa opartymi na ganach warra i nordenseeds. Pozdrawiam

Kolegę to ja kojarzę z tego PRO miejsca:)

Witam wszystkich, konto też mam od jakiegoś czasu ale postanowiłem zaglądać tu częściej:)


Pozdro
 
Siema, tutaj Nyah, nie wiem czy kojarzycie mnie z innego forum, ale postanowiłem wpaść tutaj i również podzielić się swoją wiedzą, jestem fanatykiem co do sadzenia, i bardzo lubie bawić się z ultraponiką, mam nadzieje że dobrze będzie nam się współpracowało ;) pozdrówka
 

smoker_warsaw

New member
Czesc;
Jak widac zarejestrowalem sie dosyc dawno, zbieglo sie to w czasie z zamknieciem overgrow.com. Od tego czasu walczylem, aby aktywowac konto co dzisiaj sie udalo.
Pozdrawiam zaloge
 

Pawlacz

New member
No elo, urpawiam trawę od 2008, rzadko jaram (choć kiedyś bardzo często). Wcześniej lurkowałem polskie fora konopne typu haszysz.com ale trafiłem tutaj bo tamtejszy poziom ssie. Pozdro techno i do przodu
 

bajcus2

Active member
Siema ludziska. Troche mnie nie bylo. U mnie w sumie ok, tragedii nie ma :) Niestety zapomnia³em hasla do konta i nie moge odczytac PM. Maila tez nie pamietam i takim sposobem nie moge odzyskac starego konta. Moze ktos podpowie jak to rozwiazac? Narazie prosze pisac na wallu czy jak to zwal bo PM nie moge odbierac zapewne do 50 postow. Pozdrawiam Bajcus :)
 
Top