What's new

Przedstaw się!

OldRosie

New member
siema, dlugo przegladam ic ale zrobilem sobie konto dopiero teraz, bo urzadzilem sobie w domu indorka i potrzebowalem porad... mieszkam sobie w uk, 24 lata mam i jaram od gimnazjum, a outdory sadze od jakichs 7 lat, indor teraz jest pierwsza moja tego typu zabawa ;) pozdro ziomale ;)
 

bassmaan

New member
Witka!
D³ugo, ale w koñcu i ja do³±czam do grona IC.
Uprawiam IN oraz Out od kilku lat, zdobywaj±c wiedzê na w³asnych b³êdach jak i czerpi±c j± od innych gro³erów. Bardziej krêci mnie IN (z wiadomych powodów).
Zawsze staram siê i¶æ do przodu i d±¿yæ do perfekcji w tym co robiê (nie tylko w uprawie).
Pozdro brother's!
 
B

BajCus

ktoś doświadczony chce się przedstawić? :)

poza tym zapraszam na chat w wolnych chwilach
 

Kikeritz

Member
Hej :)
Po takim czasie to wypada przedstawić się ponownie... Od czasów moich poprzednich postów trochę mi lat przybyło, może też odrobinę za uszami :p
Studiuję fizykę. Z muzyki lubię rock progresywny oraz stoner rock, nie ograniczam się jednak specjalnie --- wszystko jest mniej lub bardziej słuchalne. Lubię kontakt ze starymi ludźmi (to jest po trzydziestce ;) ) --- o dziwo, niewiele się różnią od nas, młodych (mam tylko nadzieję, że nieprędko będę wyglądał jak oni :p ).
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Chetnie odezwe siê na czacie, ale brakuje mi jeszcze kilku postów.
Do¶wiadczony to znaczy jaki i w czym hehe ;P
Witam wzystkich " nowych" :D
 

eHo

Active member
Witam serdecznie społeczność tego domu, mam nadzieję że będzie nam się dobrze razem mieszkać :D
 

fan1978

New member
witam.pasia pokierowala mnie na to forum i choc mam problem z jezykiem bede rozkminial tu razem z wami..powitac
 
Siema! :D Już jakiś czas latam po icmag, a jakoś się nie przedstawiłem więc już naprawiam błąd. Na icmagu tak jak pisałem już jakiś czas, wcześniej byłem na # od ładnych parę lat ale kilkukrotnie zraziłem się do tamtego klimatu więc to olałem. Tu widzę jest bardziej "pro" atmosfera i mam nadzieję że nie ma cenzury tak jak na #. Pozdrawiam wszystkich i wraz z nowym rokiem życzę udanego sezonu i jeszcze lepszej jesieni ;)
 

PatrzWLusterka

New member
Witam wszystkich! Widzê parê osób z innych for, fajnie fajnie :greenstars:

Mam za sob± parê ma³ych IN, jednego skradzionego OUT. W tym roku bêdzie konkretniejszy out z du¿± ilo¶ci± ro¶lin. Pozdro !
 

Anna Faris

New member
Witam wszystkich. Prowadze wlasnie moj drugi grow (1,44m2 600W HPS) postanowilam sie tu zalogowac, bo cennej wiedzy nigdy za malo.
 

kips0n

Member
widziałem tam ładnie lecisz, ciekawi mnie tylko jaką masz ziemie tę "dedykowaną"
bo ja mam kupioną już ALL-MIXa od BIOBIZZa i mam też zestaw nawozów od nich, plan jest taki, żeby wgl nie lać nic na VEG dopiero coś na kwitnienie no i na koniec może CANNABOOST bo też mam. Chciałem w pełni organiczną uprawę mieć ale w gratisie od sklepu przyszła buteleczka CANNABOOSTa to chyba skorzystam ;)
 

Anna Faris

New member
widziałem tam ładnie lecisz, ciekawi mnie tylko jaką masz ziemie tę "dedykowaną"
bo ja mam kupioną już ALL-MIXa od BIOBIZZa i mam też zestaw nawozów od nich, plan jest taki, żeby wgl nie lać nic na VEG dopiero coś na kwitnienie no i na koniec może CANNABOOST bo też mam. Chciałem w pełni organiczną uprawę mieć ale w gratisie od sklepu przyszła buteleczka CANNABOOSTa to chyba skorzystam ;)

Siemka. Obecnie mam 7 sztuk w Canna Pro+ i reszte w Biobizz light mix. Tez bym nie dawala nawozow do tego Allmixa skoro zawiera startowa dawke. Tylko zycie zaszczepic i zdrowa woda podlewac ;)
 

TimeRelax

New member
Cze¶æ.Jestem Time :tiphat:
O IC dowiedzia³em siê od kole¿anki która jest ju¿ z Wami kilka llat.Napierala abym za³o¿y³ profil a¿ dotar³em.Jeszcze nie potrafiê tutaj swobodnie dzia³aæ wiec przepraszam za b³êdy które mogê pope³niæ.Nie pale juz MJ.startowalem z pestkami od GGS i nie by³o najgorzej :) Zdam relacje z tegorocznej imprezy na spocie. Liczê na wasz± pomoc gdy¿ kole¿anka mi nie pomo¿e bo powiedzia³a ze mam siê nauczyæ korzostaæ z konta.Poodnowienia
 

kips0n

Member
Cze¶æ.Jestem Time :tiphat:
O IC dowiedzia³em siê od kole¿anki która jest ju¿ z Wami kilka llat.Napierala abym za³o¿y³ profil a¿ dotar³em.Jeszcze nie potrafiê tutaj swobodnie dzia³aæ wiec przepraszam za b³êdy które mogê pope³niæ.Nie pale juz MJ.startowalem z pestkami od GGS i nie by³o najgorzej :) Zdam relacje z tegorocznej imprezy na spocie. Liczê na wasz± pomoc gdy¿ kole¿anka mi nie pomo¿e bo powiedzia³a ze mam siê nauczyæ korzostaæ z konta.Poodnowienia

siemasz jak bêdziesz mia³ problemy to ¶mia³o pisz, postaramy siê pomóc :biggrin:

a twoja kole¿anka jaki ma nick?
 

Latest posts

Latest posts

Top