What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

presa

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Nu sta in puterea oamenilor sa repare ceea ce au 'stricat' pentru ca de fapt vorbim despre 'progres'. Timpul le va rezolva pe toate , iar solutia nu va fi deloc pe placul oamenilor (pentru ca probabil nu va mai fi nici unul dintre noi incat sa constate rezolvarea problemei).
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
asa suntem facuti sa ne trezim prea tarziu si sa fim dusi cu presul de schimbarile ce se petrec incet. exista mereu sansa ca o schimbare ceva mai agresiva sa produca o revolutie, dar ma gandesc ca daca nu au facut-o altii carora le merge mai rau, nu o vom face noi, in europa, unde este inca cald si bine. dar acei 50 de ani la care viseaza eska, nu mai vor exista nici pentru noi, cel putin nu intr-o varianta macar comparabila cu ce se intampla acum.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
asa suntem facuti sa ne trezim prea tarziu si sa fim dusi cu presul de schimbarile ce se petrec incet. exista mereu sansa ca o schimbare ceva mai agresiva sa produca o revolutie, dar ma gandesc ca daca nu au facut-o altii carora le merge mai rau, nu o vom face noi, in europa, unde este inca cald si bine. dar acei 50 de ani la care viseaza eska, nu mai vor exista nici pentru noi, cel putin nu intr-o varianta macar comparabila cu ce se intampla acum.



Off-topic: Felicitari pentru cel de al 11000 post Explo !
 

eska

Member
Gata, avem o data sigura cand se va legaliza!



picture.php
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Si eu sunt sus de tot, abia mai vad ce e pe jos.

Pure G13xHaze bud ! :joint:

Si acestea fiind spuse, ma duc sa-l rulez pe al doilea. Asa imi place cand mi se lipeste creierul de talpi !
 

eska

Member
Daca imi permiteti o mica gluma :)

Iarba bate tot! INCLUSIV PE CHUCK NORRIS! Defapt este singurul element din natura care il bate pe dl. Norris.

Nu stiu la ce te referi, hemp, ii las pe ceilalti sa raspunda, dar va zic la ce-mi zboara gandul cateodata: cum ar fi daca astia pe langa trec eu (n.n.: colegi de job/cladire care se afla in grupuri si grupuri la locul special pentru fumat) ar fuma iarba? Imi imaginez fulgerator un scenariu complex cu final (prea)fericit ! :)
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Eu as interzice fumatul ierbii in locurile special amenajate pentru fumat. Pute ingrozitor in locurile alea. Ca sa nu mai vorbim de tot fumul ala toxic :D
 

FiltruFRATE

Member

Băi, ăsta-i bătut în cap sau face caterincă:

#5 Stoian Aurel
5.10.2012 15:29
Raspunde
Pi*amerash pe neamu lor de droghisti care se injecteaza cu marijuana si doarme pe strazi cu aurolaci!!! ar trebui bagati la nebuni sa stea cu sandilai toata viata lor de drogisti fomisti iar aia de le da marijuana ca sa se injecteze ar trebui incisi pe viata la parnaie!!!
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Subscriu ! Ala care isi injecteaza marijuana cu siguranta e dus cu capul rau de tot ! Sau super spart.

Iar omul are dreptate: iarba face pofta de mancare, nu ? :D :joint:
 
Top