What's new

OUTDOOR - PYTANIA

Zapaleniec

Member
hmmm... ja ogolnie mam miejscowke przy rzeczce (malej, w ogole nie wiem czy jest jakis strumien tam czy tylko sobie stoi.. ale raczej pewnie jest) moje pytanko jest takie czy jakbym dal sporo weza(nie strazackiego - szlaufa) i sie ostro zassal to daloby rade jakos transportowac wode tym sposobem? ogolnie mam myk by zrobic 3 spoty po 10-12 roslin... a wiadomo ze to sie odnosi do tego ze trzeba latac z woda (duuuzo wody). Jakies pomysly jak to mozna ogarnac? Btw. ktos z was probowal z Ahasi SL na veg'u? czytalem sporo i ludzie niezle wyniki po tym osiagali.


Ciezko bedzie zassac ale sa reczne pompy skrzydełkowe. Gdybyś miał spota poniżej poziomu tej wody to co innego, ale jak powierzchnia jest płaska lub spot jest wyzej to bez pompy bedzie ciezko.
 

kunkka

Member
Veteran
Btw. ktos z was probowal z Ahasi SL na veg'u? czytalem sporo i ludzie niezle wyniki po tym osiagali.

Co to Asahi SL to jest to spoko 'dopalacz' na weg'a. Dosyć szybko działa, widać jak rośliny przez pierwsze kilka dni szybciej rosną. Też można na początkowym flo spryskać i doda trochę wigory plantą. Ale pod żadnym pozorem nie stosować podczas zaawansowanego flo, bo chemia zawarta w Asahi przeniknie to topów i strasznie smak zepsuje.

Jest to dobry środek na chore, słabe, podsuszone planty - pomoże im trochę wyzdrowieć.

Ja mam zamiar zaraz po wsadzeniu sadzonek na spota raz spryskać aby się dobrzy przyjęły, a potem jeszcze z 2-3 razy.

E: na flo chodziło mi jak widzisz że z plantem coś nie tak, że choruje itp. ;)

Pozdro!:D
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
hmmm... to chyba lepiej mi dac mniej roslin bo nie wyrobie z woda... tak czy siak k+. Do sezonu jeszcze sporo takze przechodze w tryb uspienia... ;) Znowu zaczne was meczyc w kwietniu. Pozdro.

EDIT: dzieki kunkka, o to mi chodzilo. No na flo to raczej nie bo nawet z tego co czytam to wydluza flo, wiec moze byc lipa. Na flo poleci Plankton K pewnie i ripen pod koniec. A tak to Biohumus Forte i Asahi SL. K+
 

jerzu19

Well-known member
Veteran
witam
szybkie pytanko mam troche pestek Alpine Rocket x Old Time Moonshine czy maja szanse na outcie??bo z tego co kojarze to OTM to chyba nie outowa odmiana.

pozdro
 

padkontrol

Member
Veteran
witam
szybkie pytanko mam troche pestek Alpine Rocket x Old Time Moonshine czy maja szanse na outcie??bo z tego co kojarze to OTM to chyba nie outowa odmiana.

pozdro


Jerzu ciekawy cross. OTM indoor od dj shorta
Indoor-7-8 weeks
Outdoor-mid September
Tak podają na stronie. Ja bym próbował :D Wszystko zależy od sezonu i phena :) Selasie mial kiedys SDOGa na oucie mimo, że nie doszedł mówił że to było jedno z lepszych paleń.

Pozdrowienia, kto nie moze sie doczekac outa niech kliknie YES :)
 

GanjaDevil

Member
Witajcie. Ponieważ zaczynam już mysleć na outdoorem 2011, chciałbym się dowiedzieć czy jest w tym roku program otwarta pestka lub czy możecie polecić jakiś sklepik z dobrymi nasionami w rozsądnych cenach.
 

rondel

Member
GanjaDevil zapewne OP jest jak co roku, zawitaj na ich strone to się dowiesz jak działa, a sklepu ci nie polecimy bo jest to niezgodne z regulaminem, z-z by się niepotrzebnie obruszył, więc urzyj szukajki i zapytaj wujka google, pozdro
 

daniels

Member
Miałem feminizowane ziarno ze sklepu pana Q
Piszą, że dochodzi na początku października ale ja na początku października to przestałem się moim krzakiem interesować bo było jasne, że nic z niego nie będzie.
Jakoś na początku listopada zajrzałem na spota w ramach jesiennego spaceru i Big Bang pleśniał sobie w najlepsze nadal jedynie z zalążkami BARDZO LUŹNYCH topów.
Moim zdaniem nie ten klimat... no chyba ze tak akurat trafiłem
 

BlinD

Active member
posiadał ktoś może purple maroca i maroca ? któryś lepszy ?

bo zastanawiam się którego dokupić więcej ;p
 

Chmurek

Member
Maroc wysadzałem osobiście, ale już ze dwa, może trzy sezony temu.
PM jedynie paliłem.
Powiem tak Maroc zdecydowanie lepszy pod względem mocy, smaku, zapachu, produkcji żywicy.
Ten PM to wg. mnie niezbyt udolna próba udoskonalenia, doskonałego maroc'a.
W smaku PM nie było czuć tej haszowo-sosnowej nuty, lecz coś ala leśny owoc? Nie był też takim okropnym dusicielem, co akurat przemawia na jego +, ale co kto lubi.
Względem zapachu podchodził mi pod plastelinę roztartą w palcach (taką do lepienia dla dzieci w podstawówce).
Mocą przewyższało Purple Power'a, ale do maroca trochę jednak traciło.
Maroc chyba też szybciej dochodził, bo pamiętam, że najpóźniej je ciąłem do 15.09, najwcześniejsze na 01.09, a pierwszego topa PM zapaliłem dopiero pod koniec września, więc susz nie miał więcej niż tydzień.
Ale czy to będzie ten sam maroc, który był dostępny ze 3 lata wstecz? Mam nadzieję, że tak.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
posiadał ktoś może purple maroca i maroca ? któryś lepszy ?

bo zastanawiam się którego dokupić więcej ;p

Mowa o FS taka ze w zeszlym roku jakos nie potrzebnie wycofali Purple Power itd , a powstal Purple Maroc :ying:
Wszystko juz sciete zostalo ;) tylko ze to roslo pod wattowym sloneczkiem i takiej wielkiej opowiesci o tym jak sie zachowa p.maroc na oucie nie posiada raczej nikt :D ale o czystym maroc mozna mowic tylko w samych superlatywach , pyszny smak , szroniste topy itd , a i zwracac uwage trza na plesn - moja swieta outdoorowa ekipa to wlasnie e.sativa , maroc , passion , Shaman....
kilka fotek chyba jako premiera :D Purple Maroc
picture.php

400w
picture.php

blizej konca
picture.php

topy nie sa tak fioletowe jak na PP , na tych fotach tez nie widac efektu koncowego , ale maja na koniec piekny fioletowy kolor na topach , trafily sie nam 2 rozne phena jedno bardzo indica , a droga jak typowa sativa :ying:
picture.php


picture.php


pozdro Z-Z
picture.php
 

TataSqn

Member
Panowie miał ktoś ten cossik, bo pamiętam że już nieraz się przewinął przez nasz forum: Easy sativa x (tas/gg3 x dp)
 

daniels

Member
purple maroc od FS dojdzie u nas na 100%

zdjęcie z 5 października. ścięty może z tydzień przed czasem ale tak czy siak był fenomenalny i to mimo wielu problemów i błędów w trakcie całego cyklu.

Dla mnie murowana pozycja na najbliższy sezon

picture.php
 

panjawuszka

New member
PurpleMaroc doszedl w pierwszej polowie pazdziernika. Na 10 szt wszytskie mniej wiecej tak samo. Z odmian Durban, PAssion, Shaman, PM byl najpozniejszy.
 
Top