What's new

OUTDOOR - PYTANIA

V

vod

Ano szkoda. C99 sama w sobie nawet daje radę dojść u nas, problem z tym Nev. Haze. Dobrze rozumiem, że ten hybrid 75% C99 / 25% Maroc x 50% C99 and 50% Nev. Haze?
Jak kogoś incredible landrace high jara, a cena nie odstrasza, to mógłby spróbować na outcie. Mojej produkcji outowej bym jednak na coś takiego nie stawiał.
 

padkontrol

Member
Veteran
Female seeds własnie wypuscilo C99 Hybrid. Nada sie to na outdoor?
opis:

This C99 hybrid also resembles a landrace sativa in high, taste and smell, takes only 7 - 8 weeks to flower. But some individuals might be a bit spicier than the true C99.
One parent line has 75% C99 / 25% Maroc and one parent line is 50% C99 and 50% Nev. Haze early flowering selection parent.
Seeds come from 10 different parents, so there will be some variation. One half is stable and the other half shows some variation, but they all will have a spicy, sweet taste and smell and an incredible landrace high.
And this at an incredible low price would be a waste not to try!


Szkoda ze nie zrobili czystego C99 x Maroc

Raczej nie. Próbować można, ty pewnie się zastanawiasz do jakiej kategori to dać, ja bym dał indoor :)

vod said:
Ano szkoda. C99 sama w sobie nawet daje radę dojść u nas, problem z tym Nev. Haze. Dobrze rozumiem, że ten hybrid 75% C99 / 25% Maroc x 50% C99 and 50% Nev. Haze?
Jak kogoś incredible landrace high jara, a cena nie odstrasza, to mógłby spróbować na outcie. Mojej produkcji outowej bym jednak na coś takiego nie stawiał.

Btw..Fms coś mnie irytuje ostatnio. Najpierw out grapek się nie popisał. Black widow to też porażka jakaś. C99 miało być w grudniu...a tu w styczniu c99 hybrid. Vod mi się wydaje, że jest to na zasadzie 5 tatusiow 75% C99 / 25% Maroc i 5 tatusiów 50% c99 / 50% Nev. Haze i tym zapylili matkę. Piszą, że są jeszcze wariacje, gdzie w orginalnej cindi mamy ile phen 2-3 ?

Nie zmienia to faktu, że i tak kupie pestki FMS :D Grapefruit jest przepyszny! Widowrelle uwielbiam, nie mówiąc już o outowych klasykach.
 
V

vod

Wygląda na to, że jak chcemy mieć Grejfruta pod nasze słonko, to musimy go sobie sami wyhodować.
 

rondel

Member
coraz ciężej o czyste odmiany, coraz więcej krzyżówek i mniej stabilności,
ja pocichu licze na naszego kolege grzesia, w tym roku szeroki projekt, liczne odmiany typowe na out, więc może być ciekawie, ale mimo wszystko jak zdobęde c99 od femal to przetestuje, musowo:D
 

quakemind

Member
Wygląda na to, że jak chcemy mieć Grejfruta pod nasze słonko, to musimy go sobie sami wyhodować.

nie wiem czy czasem GGS nie wypusci out grapefruita i jakies krzyzowki z grapkiem na outdoorek :] bo z tego co mi wiadomo ma byc bardzo duzo fajnych krzyzowek
 

Majaa

Well-known member
Veteran
nie wiem czy czasem GGS nie wypusci out grapefruita i jakies krzyzowki z grapkiem na outdoorek :] bo z tego co mi wiadomo ma byc bardzo duzo fajnych krzyzowek

jeśli bedziesz miał Quaku jakieś grejfruty co dojdą u nas od reki biorę z 10szt ;)
 

Wyrolowany

Active member
serwus!

mogłem napisać zarówno w temacie indoor, jak i outdoor, no ale padło na out. Miałem w tym roku jednego planciocha purple#1 FEMI, co ma spore znaczenie, ponieważ przy zbiorach znalazłem na nim 10 pestek o_O, a w okolicy nie było żadnych krzaków męskich.

Przejdę do sedna sprawy: czy jest możliwe, aby roślina femi sama wytworzyła sobie pestki? Zaznaczam, że to nie herma, na 100%. Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że to możliwe, i że takie pestki tak czy siak są do bani, no ale proszę o potwierdzenie doświadczonych growerów :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
To normalne przy femkach, masz napisane ze są to 99.9% rośliny fem. Ja co roku mam sporo pestek z krzaków femi.
 
V

vod

Możliwe. Do bani? Sam sprawdź. Zapewne śliczne dziewczyny porosną i będziesz miał co palić, ale miej oko na męskie kwiaty.
 

A.LaVey

Member
W tym roku postanowiłem że część plantów wysadze w donicach ( miejscówka podmokła ) i tu rodzi się problem, gdyż nigdy się w to nie bawiłem. Jeśli ktoś ma wiedzę praktyczną proszę o info.

- 10l wiadra wystarczą czy lepiej zastosować większe?
- hydrożel w jakich ilościach na wiadro ?
- jak często trzeba podlewać krzaki gdy lato w pełni ?

Zapraszam do mojej galerii :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
- 10l wiadra wystarczą czy lepiej zastosować większe?
- hydrożel w jakich ilościach na wiadro ?
- jak często trzeba podlewać krzaki gdy lato w pełni ?

Zapraszam do mojej galerii :)

Witaj :tiphat:
Jak bardzo jest podmokła ta miejscówka?
Stoi woda? Czy po prostu są tam cieki podskórne?
TU masz planty z 11L donic (wysadzone jakoś w czerwcu :) )


A tutaj z 30 :)


W obu przypadkach nie stosowałem hydrożelu, ale rozważam jego użycie w 11'.Jednak susze przy 11L odbiły się na plonie. Jesli masz możliwość wkopania donic w glebę do polowy - do it. Jaka ilość HŻ? Mniejsza niż zalecana :)
Odnośnie podlewania to w upały przy 11L co 3 dzień bez hydro spokojnie, można przeciągnąć do raz na 7-8 dni ale czym to skutkuje napisałem wyżej. W opcji 30L spokojnie 7-9 dni przerwy (zależnie od tego czy są wkopane czy nie).
Chyba tyle.
Do galerii zajrzę :)
:wave:
 

A.LaVey

Member
Powiem tak jak nie ma bardzo obfitych opadów to miejscówa jest taka że ziemia jest prawie non stop wilgotna pod tym terenem ale jak popada to miejscami stoi woda tak z pare cm. Miejscówka stoi w najniższym miejscu terenu i pewnie dlatego zbiera się tam woda. Dodatkowa podejrzewam że jest pod nią jakiś ciek wodny.. Z twoich fot wnioskuje że 30 wezmę lubie duże panny :)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
To polecam donice umieścić na kopcach z miejscowej ziemi, panienki sobie wpuszczą w nie co nieco korzeni i w upały będą miały zapas wody :) a podczas opadów będą na tyle wysoko że nie pogniją.
Ogólnie widzę że spota masz identyko jak mój stary z 09 :), aż się zastanawiam czy to nie ta sama okolica hehe.
 

cheapwine

Well-known member
Veteran
hmmm... ja ogolnie mam miejscowke przy rzeczce (malej, w ogole nie wiem czy jest jakis strumien tam czy tylko sobie stoi.. ale raczej pewnie jest) moje pytanko jest takie czy jakbym dal sporo weza(nie strazackiego - szlaufa) i sie ostro zassal to daloby rade jakos transportowac wode tym sposobem? ogolnie mam myk by zrobic 3 spoty po 10-12 roslin... a wiadomo ze to sie odnosi do tego ze trzeba latac z woda (duuuzo wody). Jakies pomysly jak to mozna ogarnac? Btw. ktos z was probowal z Ahasi SL na veg'u? czytalem sporo i ludzie niezle wyniki po tym osiagali.
 
Top