What's new

Orange Bud® (Dutch Passion) / Lumatek ATS 300W PRO / Euro Pebbles - SCROG - ebb&flood

Uzsidoboz

Well-known member
Má nyulni nem fog viszont ha dagad a buga bizony kikee vágnod a sátor tetejét, ha van pince az alját szivesen
 

ZöldlombLegolas

Active member
Némelyik cola már kezdi elhagyni a fényt, és a sötétségbe vágyik.

Full roppantsam el szarát, és hajtsam meg, helyre jön, és fasza lesz virág, vagy inkább hagyjam, aztán max a fenti rész nem lesz annyira potens?

20231207_132852.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Felkötöttem a lámpát, megbillentettem, így a nyúlánkabb feno kapott még helyet, a másik meg amúgyis zömökebb belül.

Kicsit félek, hogy a LED közelsége nem lesz jó hatással a közeli virágokra? Szerintetek?

20231207_135908.jpg
20231207_133815~2.jpg
20231207_133741~2.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Amik nagyon nyúltak, azokat törtem. Többi most stagnál. Meglátom még kell e őket bántani.

Alulról ha világítok 250w körüli izzós LED el az segíthet, vagy hefteljem be alulra a 400-as hps-t, vagy már engedjem el?

Alul a popcornok nagyon szarok, sokat takar felül levél.
Levelezzem le, vagy inkább ne nyúljak már hozzá?

Jah + peroxid. Ti hidroban adjátok hozzá minden nap táppal együtt?

Úgy kéne csúcson nyomnom tápot, hogy folyamatosan szinten tartom? Ugyan annyi legyen mindig a tankban, és minden nap pótoljam vízzel, tápsókkal, peroxiddal?

Mert jelenleg úgy nyomom, hogy 2-3 naponta visszatöltés amit elevett, és akkor kapja csak a peroxidot is amikor a friss vizet.

20231210_115606.jpg
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ne tuningolj most szerintem , inkább szedd 2- 3 részbe lófasz hely van ott plussz csak melegítene.
Nem igen tördelted meg kb semmi nem változott
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ca mg utsó 2hétbe elhagyható
Csapvízbe van annyi ca mg ami kell meg +mg a fertibe is van.
Hogy állsz?
 

ZöldlombLegolas

Active member
Ozmó vízzel megyek elejétől. Illetve growshoppos bionova táppal, nem fertivel. :D

Nem figyeltem oda tápra három napig, és felment 2 ig. Megkapta felső leveleket.
 

ZöldlombLegolas

Active member
1 gramm kesersó / 5 liter
1 ml atomi bloombastic / liter
Bionova a&b vel felhúzva 1.4 körüli EC re
4 ml h2o2 / liter
Foszforsav a mínuszhoz

Ezekkel megyek most

Nem tett jót neki a magas ec, dobálja el a felső leveleket, de virágon nem látok nagy gázt. Most, hogy lementem táppal szépen kezdett gyantásodni, és jött koncentráltan illat is.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Erre gondolok, hogy itt a fókusz a közelebbi tövön lévő virágon, ami szépen dagad még.

20231226_145544.jpg

Itt meg a hátsó virágokon, ami már nem nagyon akar dagadni. Bár belül valamivel kevesebb talán a levegő, de nem hiszem, hogy az miatt ekkora a különbség. Első blikkre sztem harmada van mennyiségben rajta.

20231226_145609.jpg 20231226_145552.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Míg a N nem tolod túl nem hiszem hogy széttesik a virág , amúgy faszaez
Jah sztem se rossz, bár biztos nem lesz annyi mint normál 4 db os Fighting Gorilla kókusz köröm. Hajtásokat sajnálom, sokat kellett leszednem. Kövi körre tervezek alulra világítást. Az biztos baszó lesz ha alul felül kapja majd naftát.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Szar van a palacsintában. Átnéztem most nagyjából, csak az alsó kis popcornokon látok. Már pár napja baszatok még egy ventilátor a monkeyfan, meg kiszívó mellett, de így is bejutottak ezek a gecik.

Ha nagyon nagy szárazságot csinálok vissza lehet fordítani, kidöglenek, vagy ha már megjelentek tré, és szedjem minél előbb?

20240103_193313.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Jah látom épp a száraz meleg jó neki, szóval holnap amit tudok leszedek, mármint atkát, és a napokban elkezdem szedni a növit.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Elkezdtem.

Sztem a 30-40% - a lehet meg. Hát találkoztam ilyennel.

20240108_172223.jpg

Szerencsére még a virágot nem nagyon bántották egy két kisebb esetet kivéve.

Ebben az állapotában kapta a szúrást.

20240106_123745.jpg 20240106_123805.jpg 20240106_122806~2.jpg 20240106_123524.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top