What's new

Orange Bud® (Dutch Passion) / Lumatek ATS 300W PRO / Euro Pebbles - SCROG - ebb&flood

Uzsidoboz

Well-known member
Leszedted? Am eléggé érettnek tűnik nem hinném hogy olyan korai szüret lenne, azé egy fékiló lesszott nekem kimondottan teccik aza virágszerkezet.
 

ZöldlombLegolas

Active member
Egész gyorsan végeztem vele, érlelgetem.

Első körös mérés 523.8-at mutatott, úgy, hogy a nagyobbik fele még azért nedves, kisebbik része meg porrá lett szárítva. Szóval simogatni kellett mind a kettőt, hogy belőjjem. Most 64-68 közti páratartalommal érlelődnek. Szóval szerintem 450-500 között áll meg valahol. Majd lehet rámérek, de lehet nem. Most nincs kedvem baszogatni, így is lettek pakolászva sokat levegőztetés miatt.

Sztem nem rossz két növivel, úgy, hogy az egyik elég gyenge volt. Ha gengébbik is olyan lett volna mint a baszóbbik sztem 600-650 körül lenne szárazon.

Kíváncsi vagyok mit ad a system 4 növivel, sogba, vagy minimális tréningel, kevés veggel.

Úgy, hogy kövi körre 4 lánnyal készülök. Valószínű RQS White Widow - al.

Köszi, hogy benéztél! Kérdezz ha valami nem tiszta, igyekszem segíteni, és csekkoljátok majd a kövi kört is!

20240119_131653.jpg 20240119_131731.jpg
20240119_231647.jpg
 

ZöldlombLegolas

Active member
Csak annyi hogy száriccsadmá ki rendesen az egészet mert berohad és rábaszó.

Amúgy te ki vagy?
Mindig szarrá szárítom, azé' is hagytam most magasabbra párát kicsit. Úgy tom 63 is egy jó érték. Jelenleg 64-en parkol mind a két üveg, szal úgyis csökken az még ha nyitogatom őket.

Zöldlomb Legolas, Thranduil fia.
 

Latest posts

Latest posts

Top