What's new

Offtopic Thread

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
ZZ powinien wiedzieć ale wydaje mi się że zwyczajnie nie pracuje już dla Gypsego.

Pzdr
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Tak , juz nie pracuje w SB zajmuje sie rodzina teraz , nie zapominajmy ze to byl 2 powrot asi moze bedzie i 3 ;)

poZZdro
 

bajcus2

Active member
To co ludziska, pojedzonem popite to na zyczenia swiateczne juz za pozno :)

Ale mamy jeszcze nowy rok tak wiec zyczenia zlozyc mozna

Co by nastepny rok byl dla kazdego lepszy niz poprzedni, outdoorowcom udanej pogody indoorowcom poteznych crossow a reszcie leni powrotu do zacnego hobby :) co by nam planeta mogła więcej co2 przerabiac
 

hodowca

Active member
Veteran
to tu nawet nie mozna własnego pokoju otworzyć?! kurwa co tu sie dzieje? ziel zielona ogannij sie chłopie bo działasz strasznie destrukcyjnie na to forum
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Zielu stary przyjacielu... Pozwól Hodowcy założyć temat na forum bo bardzo bym chciał zobaczyć Jego piękne rośliny, jeszcze przedwczoraj widziałem że założył temat a teraz go nie ma, mawia się że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu;)
 

bajcus2

Active member
A przypadkiem subforum Co w ogrodzie rosnie Ci nie jest przeznaczone wylacznie dla tematow co w ogrodzie rosnie Ci 20**?

Zapewne ZZ by tematu nie skasował gdyby się pojawił w zwykłej sekcji.

Tak tylko przypuszczam ;-)
 

hodowca

Active member
Veteran
Ludzie ja chciałem tylko poprostu otworzyc tu nowy pokoj bo jeszcze nigdy nie zakladałem, aby troche rozruszac to forum tak jak to było dawniej.

Dostałem zjeby zeby nie zakladać nowych pokoi ,tylko "dbać o stare"?! WTF?!
Kto powinien dbać ten powinien ,ale to nie ja jestem od takich rzeczy.

Widze ze są tu pozakladane jakies z dupy pokoje z jednym postem jest ich mnostwo... w ktorych sam zalozyciel prosi o usuniecie i nie są usuwane... także dla mnie jest to kompletnie idiotyczne i nie logiczne.
Sorry ze chciałem dobrze ,trudno , nic na siłe...
Widze ze ktoś tu ma jakiś dziwny problem i nic sie nie zmienia . Tak bedzie jeszcze przez kilka dobrych lat ,poki to zrozumie. Poczekamy ,zobaczymy...

POWODZENIA
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Kto ci takie pierdoly opowiada ? Masz ochote zalozyc sobie temacik to zakladaj , a ja chetnie bede tam zagladal i obczajal te grube tluste baby :D A o tematy stare niech dbaja sobie autorzy tych ze watkow .
 

hodowca

Active member
Veteran
Nie chce sie z nikim kłocic i nie chce dostac bana.Jezeli nie jestem tu mile widziany to poprostu odchodze z polskiej sekcji. jezeli ktos cos odemnie chce niech pisze pm.
 

luffman

Member
A przypadkiem subforum Co w ogrodzie rosnie Ci nie jest przeznaczone wylacznie dla tematow co w ogrodzie rosnie Ci 20**?

Zapewne ZZ by tematu nie skasował gdyby się pojawił w zwykłej sekcji.

Tak tylko przypuszczam ;-)
Co tu się dzieje.
Ja tu się pierwszy raz takich rzeczy dowiaduję. Znaleźć ten temat " co w ogrodzie....." też nie było mi łatwo.
Nie dość że nie ma komu pisać to jeszcze jak ktoś napiszę to skasują.
Porażka.
Ja wolałbym podpatrywać ludzi w ich wątkach.
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
tak troche przykro jest czytac wasze posty ,jakoby ludzie przestali tutaj przychodzic przez jakies tam powody ,ktore faktycznie sa bezsensu.
jestem uzytkownikiem tego forum 12 lat i tez juz mam trochu lat,moj najstarszy syn jest w wieku 50 % tego forum :)
wydaje mi sie ze jedynym powodem stanu zeczy jest to ze dorastamy,starzejemy sie zakladamy rodziny i to im poswiecamy ten czas ktory mamy.duzo z tych co tu sa ,zostali, to albo zycie sie potoczylo tak ze tym czasem dalej dysponuja ,albo maja prace zwiozana z tematem lub czerpia w taki lub inny sposob profity z postowania :)
co kolwiek by sie nie dzialo to stan zeczy jest jaki jest i zbyd szybko sie to nie zmieni.tak to wyglada nie tylko tutaj ,na innych forach jest to samo.
a wraie problemow mozna tez napisac wyzej,jezeli uwaza sie byc pokrzywdzonym .pozdrawiam


przepraszam ,zapomnialem dodac ,i nade wszystko praca :)
 
Last edited:

klint

Active member
Veteran
Tomu a ja tu juz jestem 11 lat a wczesniej kolo 5 siedzialem na overgrow.. :) i tez juz nie jestem statystycznym mlodzieniaszkiem o ktorych piszesz.. ;) komune dosc dobrze pamietam hehehe ;) ja wiem ze Jestes starszy odemnie mimo wszystko ale znowu nie rób z nas jakichs smarkaczy :)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
no tak,coz .sorry :)
ale nie oto chodzilo ,chodzilo o -brak czasu
niemam nic zlego na mysli,i nikogo onic nie posadzam,o takie moje spostrzezenie:) ponkt widzenia,moze przeczucie.
milego dnia:)
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Poszukujê kulek Hindu kush x dieselberry ...
Je¶li kto¶ co¶ to proszê o PM

Pozdro
 

g1enek

Member
Zaciekawił mnie temat olejków, jak sobie pomyślę że przez całe życie wszystkie liście i łodygi przez kilka lat wyrzucałem na śmieci, to jak sobie przetrawię ile miałbym z tego oleju to ŁO MATKO :D

witam załogę ;)
 

g1enek

Member
Ma ktoś zacną odmianę MxOB ?? był jeden genotyp MxOB'a od lob'a , który był najmocniejszym paleniem jakie w zyciu paliłem, a było to kilka lat temu, ehhhhmmhhmmm
 

jerzu19

Active member
Veteran
Witam
Chlopaki mam pytanko..czy ktos slyszal o odmiance mighty freeze????bede wdzieczny za info jesli ktos cos...

Pozdro mordy i Wesolych!
 

Latest posts

Latest posts

Top