What's new

Offtopic Thread

klint

Active member
Veteran
Panowie nie ma sensu siê k³óciæ o szczegó³y. Na ¶wiecie s± wiêksze problemy ni¿ to ze thread na forum gdzie¶ siê zawieruszyl :) cieszmy siê ¿yciem i ³adna pogoda. Pozdrawiam :)
 

klint

Active member
Veteran
witam. pytanko mam. orientuje sie ktos czemu czat mi nie dziala? tylko szara ramka jest i nic wiecej. jakiej wtyczki nie mam zainstalowanej ? :)
 

bajcus2

Active member
Proszê siê nie obra¿aæ ale przez pare najbli¿szych dni bêdê nabija³ 50 postów. Mam nadzieje ¿e zrozumiecie i bêdziecie dla bajcusia wyrozumiali :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
^^ naobiecywal i nie dobil ;)

Niechaj ktos a najlepiej wszyscy ktorzy nie mogli wejsc na czat , sproboja ponownie wejsc a jego oczom powinnien sie ukazac ladny AJAX czat-room :D

ZZ

p.s. a jak sie nie uda to prosze do mnie napisac
 

kunkka

Member
Veteran
Siemka

Szybkie pytanko.

Dlaczego tak sie dzieje ze helpfule które dostaje od was mam na szaro a nie na zielono? I tym jak gdyby sposobem sie chyba nie liczą ?

Pozdro Zaloga !
 

klint

Active member
Veteran
Ja mam tak samo wlasnie. Jedynie od adminow mam nomalnie na zielono. Czyli od Ziela heehhehe a reszta na szaro. Tez mnie to zastanawia. Kiedys bylo normalnie na zielono hmmm...
 

bajcus2

Active member
hehe Zielu. No czasem tak bywa ¿e Nas gdzie¶ porywa. Nie ma czasu na forum ostatnio. Ale obiecuje ¿e nadrobie. Pozdrawiam
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Siemano :)

Ja mam wszystkie polubienia szare oprocz ludzmi z poza PL strony , no chyba ze to jest karma to wtedy jest na zielono nawet od rodaka :D

ZZ
 

Mysliwy

New member
Siemanko czy jest ktos moze kto mi pomoże :) coffee w Amstku Barneys a dokładniej ich restauracja vis a vis i zioła w słoiczku do jointow zamiast tytoniu. Co to za ziółka ktos wie?
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Dzień dobry Wszystkim.

Bywa tu ktoś jeszcze ze starej ekipy?

pzdr
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Hej Bajcus!

Hej Klint!

Najadłem się grzybów i się trochę w lesie zasiedziałem... Powoli wracam na forum, za jakiś czas może znów się za pestki wezmę, narazie jestem w trakcie oddzyskiwania klonów które straciłem i pozyskiwania nowych, nie było mnie trochę i sporo się pozmieniało...

pzdr
 

ziben

Active member
Veteran
Siema Leptosama! Zawsze uwielbiałem śledzić Twojego thread'a. Także czekam na reaktywację. Pozdro 600 :tiphat: :D
 

fenikss

New member
witam kurcze chciałbym jakiegos waporyzatora do oleju znacie jakies tanie dobre produkty ? czy może użyć najzwyklejszego e-papierosa

niezaleznie cz drogie czy tanie podajcie swoje koncepcje :)
 
Top