What's new

Nasze radości :)

cheapwine

Well-known member
Veteran
Za niedlugo stuknie mi 11 lat na forum. Odkopalem stare geny ktore skrzyzowalem ze starym strainem od HOT CARGO (Sour Diesel IBL x Blue MoonShine) - 4 roslinki Blackwater OG x (SD IBL x BlueMoonShine) - mam nadzieje ze cos z tego bedzie - pare lat nie robilem pestek, na nastepny rzut planuje porobic F2/F3 starych genow Esbe (Royal Dane, Danish Gold etc.) i wyslac na Polske i Europe :)

P.S. Jak moge, to pomoge!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Tom Hill wraca i odrazu sie gownoburza zrobila hehe no ale tak to jest jak kolega kolege w dupe na kase rucha , ciekawe sprawy wyplynely , o tym ze chimera niby miala miec jego cheddar klona a tak nie bylo , ale to chuj wszystko bo o 4:25 rano na pytanie kiedy nowa seria bedzie dostepna powiedzial ze wlasnie pyli ...

o_O

5ryson_the_letter_Z_cannabis_textured_smoke_logo_design_white_b_f2b6f687-0873-429a-9b65-87332f...png
 
Last edited:

Bnyest

Well-known member
Tom Hill wraca i odrazu sie gownoburza zrobila hehe no ale tak to jest jak kolega kolege w dupe na kase rucha , ciekawe sprawy wyplynely , o tym ze chimera niby miala miec jego cheddar klona a tak nie bylo , ale to chuj wszystko bo o 4:25 rano na pytanie kiedy nowa seria bedzie dostepna powiedzial ze wlasnie pyli ...

o_O

View attachment 18828066
Czekam na pesteczki bo nigdy nie miałem Tom Hill haza w namiocie ale być może nie będę musiał sam wysadzać bo znajomek robi teraz pheno hunt prawie 300 nasion z reprodukcji THH to może kopsnie cos fajnego co znajdzie. On więcej nic nie pyli tylko Tom hill haze i to dużo tych pestek nie będzie. Jak ktoś chce jego pechy to jest dostępny do kupienia jeden fajny krosik OG który on zrobił
 
Last edited:

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
Tomy hill chyba niezyje , jak i BOG i jeszcze paru, tak chyba ,moze sie myle ,moze zyje
Ostatnio slyszalem ze znajomy na udar zmarl , a tu ktoregos dnia widze jak piwo pod sklepem ciagnie 🤦‍♂️
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran

Historia tego faceta jest bardzo smutna , jak wielu ktorych sie tutaj na ic przewineli, szkoda ze taki wplyw na ludzi ma kasa,
Ci co wiedza gdzie dzwoni , wiedza ile pracy zrobil hill , wydaje sie ze najwiekszym spatkobierca jego genow byl by senor Raco , pamientam ze wykonali oni dosc duzo pracy wpolnej nad x18 ktore podstepnie wyludzili kolesie z dna. duzo takich histori dzisiaj juz zatartych , zajlamanych , jak ktos obserwoje poczynania bernera i zna te rozne historie ktore z roku na rok zmieniaja tresc , wrocil rez ktory otworzyl swoj bank nasion,niestety zgnojony przez spolecznosc , i tak mozna by bylo pisac i pisac, ogolnie w dzisiajszym konopnym swiecie to prawdy tyle co sie samemu domyslisz :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
tomram kolega moze i byl juz u Piotra pod brama , ale stwierdzil ze piwa nie dopil i wraca hehe
Trudno powiedziec z kad ta wiadomosc o smierci toma magle obiegla w tym samym czasie kilka for , bo u mr nice tez taki temat padl ma forum ale szybko bylo powiedziane ze to nie jest prawda.
. 8f44574495.png
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Tutaj jest lina


Tutaj sie zaczyna rozmowa panow , duzo mozna sie dowiedziec jak np. ze hammerhead jest niemcem i ze jak Was prosilem o pisanie pelnych nazw odmian to teraz sie okazuje ze on tez o to prosi z latwego powodu czytajacy wie co pokazujacy posiada , hammer wyskoczyl ze swoim hammers Kush x Tom Hill Haze ...
Tom tez ladnie opowiada o calosci swojego zycia ukladach straconej kasie latach , i jak go koledzy oszukiwali i okradali , klamali go przez lata tacy jak chimera , gypsy itd ... naprawde lektora piekna warto poczytac , ja to screenshoty mam bo pewnie dlugo to nie bedzie wisiec hehe Sa tez slowa podziekowania rodzinie za Haze to piekne bo sa ludzie ktorzy pamietaja cala ich historie jak to wlasnie sie zaczynalo ...


 

Bnyest

Well-known member
Tutaj jest lina


Tutaj sie zaczyna rozmowa panow , duzo mozna sie dowiedziec jak np. ze hammerhead jest niemcem i ze jak Was prosilem o pisanie pelnych nazw odmian to teraz sie okazuje ze on tez o to prosi z latwego powodu czytajacy wie co pokazujacy posiada , hammer wyskoczyl ze swoim hammers Kush x Tom Hill Haze ...
Tom tez ladnie opowiada o calosci swojego zycia ukladach straconej kasie latach , i jak go koledzy oszukiwali i okradali , klamali go przez lata tacy jak chimera , gypsy itd ... naprawde lektora piekna warto poczytac , ja to screenshoty mam bo pewnie dlugo to nie bedzie wisiec hehe Sa tez slowa podziekowania rodzinie za Haze to piekne bo sa ludzie ktorzy pamietaja cala ich historie jak to wlasnie sie zaczynalo ...


Hammerhead jest z USA, Mad Mac jest niemcem ten co robi krosy z TTH I innymi sativkami.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran

Historia tego faceta jest bardzo smutna , jak wielu ktorych sie tutaj na ic przewineli, szkoda ze taki wplyw na ludzi ma kasa,
Ci co wiedza gdzie dzwoni , wiedza ile pracy zrobil hill , wydaje sie ze najwiekszym spatkobierca jego genow byl by senor Raco , pamientam ze wykonali oni dosc duzo pracy wpolnej nad x18 ktore podstepnie wyludzili kolesie z dna. duzo takich histori dzisiaj juz zatartych , zajlamanych , jak ktos obserwoje poczynania bernera i zna te rozne historie ktore z roku na rok zmieniaja tresc , wrocil rez ktory otworzyl swoj bank nasion,niestety zgnojony przez spolecznosc , i tak mozna by bylo pisac i pisac, ogolnie w dzisiajszym konopnym swiecie to prawdy tyle co sie samemu domyslisz :)

Dobrze o x18 mowisz bo tez tak to znam i tak jak mowisz historie zatarte sa , REZ kolejna postac swiata ktora jak sam mowisz spoleczenstwo nie potrafi czerpac , nie mowie ze wszyscy ale hejt sie leje grubo , sie mi tylko chlopacy z no mercy teraz kojarza hehe ale powiem ci ze kasa ma na ludzi ogromny , a jeszcze ta duza kasa to juz chuj swiatelko w tunelu gasnie ale sa tacy co za kilka zlotowek beda knuc , klamac dla wlasnego zysku , poczytajcie jaki ten swiat jest tom hill taki jest wali z mostu ma jaja tak jak cygan i wszystcy oni co tam se bagno robia , tam nie ma milych slowek , przepraszam , zapytan czy cos robisz z tego haze tam sie wbija noze w plecy Rzym w pelnej odslonie , zreszta kiedys jak gypsy zakonczyl kariere aktora w filmach kung fu hehe no nie moge jakie zycie pisze scenariusze hehehe ja tu klekam ze smiechu to wstawil video z urywkiem z rozmowy w biurze , tam buziaczkow nie bylo i nie i nie bedzie ...

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Hammerhead jest z USA, Mad Mac jest niemcem ten co robi krosy z TTH I innymi sativkami.
Gdzies mi miglo ze hammer jest niemcem , wiem ze mieszka w us , kiedys mialem z nim dobry kontakt ale nigdy nie pytalem o to , co w gruncie hehe rzeczy mnie malo interesowalo , ale odszukam nasze stare rozmowy i zaczne z nim pisac bo szukam czegos fajnego , a co do Mad Mac to cornik sie urodzil gdzies ale nie wiem gdzie tez sie tym nie iteresowalem ale podczas tej gownoburzy co hill teraz zrobil wyszlo ze na chwile obecna jest w niemczech to tez czytalem , moge cos mylic bo czytam ostatnio bardzo duzo zaleglych postow nie tylko tutaj , i tez zmuszony jestem do przyspieszenia moich powolnych kroczkow bo konkurencja nie spi hehehe

ZZ
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
mamy czas i checi to mozemy cala ta rozmowe tomka przepracowac , post po poscie

p.s. jak uzbieram se kase to kupie nowa klawiature bo terazna niej widac tylko klawisze z cyframi i f1 do f12 , ale kocham ja bo jest z czasow jak lecialem po nowa bo zaczyam pisac z HOT CARGO hehe sentymentalna klawiatura
:D f69ed7.png
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Nasza kochana Asiasrasia tez duzo zrobila choc kasy na tym nie bila , a jak chciala pestki za darmo rozdawac to sie zaczelo cos czego ja nie ogarnialem , dobrze pamietamy kto kwas saczyl . Asia juz sie calkiem odciela od tego swiata nawet nie pali mama , ale to nie znaczy ze sie odciela od znajomych heheh jestem z nia w kontakcie bo tez numeru nie zmienila , zawsze Was pozdrawia :D

ZZ

p.s. hehe ja tu placze ze smiechu , bo nawet jak ludzie usuna posty to ja i tak je widze , wlasnie konto mlota przegladam hehe
 
Last edited:
Top