What's new

Nasze radości :)

ptrr

Member
W tym roku po chyba 3 latach przerwy powrót do małego outdoora - 3-4 krzaki + kilka afów
oby bez przypalu i do zbiorów

pozdr!
 

klint

Active member
Veteran
Dobrze s³yszeæ Piterr ze wróci³e¶ :) nie zapomnij od czasu do czasu co¶ pokolorowac w galerii :) pozdro Bro!
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Warszawa da się lubić... :)
picture.php


Pozdro1410!
 

ziben

Active member
Veteran
Podsumowując ten rok...... Jeszcze raz chciałbym podziękować dobrym duszyczkom z naszego szanownego grona za wsparcie w postaci pestek! Mogłem w końcu po dłuższej przerwie przypomnieć sobie stare dobre czasy i polatać przy plantach. Sezon określiłbym "na wariata", bo zdążyłem wysadzić tylko kilka sztuk automatów, ale zawsze to coś! W przyszłym roku podejdę poważniej do tematu i już na przełomie kwietnia/maja chcę mieć gotowe sadzonki :) jest dopiero połowa października i niestety już naszła pora sucha... Dwa małe słoiki na dwie osoby to dobre 2 tygodnie palenia... Może jednak znajdzie się ktoś kto szuka postronnej osoby palącej od prawie 14 lat, która co nieco zrecenzuje (?) XD
 

klint

Active member
Veteran
Jak to wejdzie w zycie to chyba sie napierdole xD
picture.php

Ogolnie kilka miast w calym nl zaglosowalo ze chca na probe to wprowadzic. Ale by bylo smacznie z 1000W hps na legalu miec w domku :)
 
Last edited:

Kelly's Heroes

Active member
Czołem załoga!

Moją radością jest wyjście z podziemia i powrót do aktywności! Musialem sie zaszyc bo bylo naprawde goraco...
Mialem bliskie spotkanie 3ciego stopnia na spocie, trzeba bylo sie ewakuowac spierdalajac przez najagorsze knieje i bagna :)
Potem bylo o wlos z policja :(
Duzo tez przez to zginelo :/

Ale finalnie uratowalem swoje 4 litery i jestem znow z wami :D
Oglaszam re-aktywacje 2018 i jeszcze dalej, jeszcze wyzej i jeszcze wiecej!
Pierwsze spoty czekaja na przyjecie maluszkow!
Huuuraaaaa hura hura hura!

NA POHYBEL SKURWYSYNOM!


picture.php
 
Last edited:

BReal

Active member
Czołem załoga!

Moją radością jest wyjście z podziemia i powrót do aktywności! Musialem sie zaszyc bo bylo naprawde goraco...
Mialem bliskie spotkanie 3ciego stopnia na spocie, trzeba bylo sie ewakuowac spierdalajac przez najagorsze knieje i bagna
Potem bylo o wlos z policja :(
Duzo tez przez to zginelo :/

Ale finalnie uratowalem swoje 4 litery i jestem znow z wami
Oglaszam re-aktywacje 2018 i jeszcze dalej, jeszcze wyzej i jeszcze wiecej!
Pierwsze spoty czekaja na przyjecie maluszkow!
Huuuraaaaa hura hura hura!

NA POHYBEL SKURWYSYNOM!


View Image

Łooo ja cię kręce! Niezła historyjka. Fajnie, że wyszedłeś z tego bez szwanku, uff...! Życzę powodzenia w nowym sezonie Kelly's Heroes :wave:

Mam lekkie problemy ze swoim growem przez hermy, ale to nie jest powód by się zasmucać. Nic się u mnie nie marnuje i nawet takie przedwcześnie ścięte, zapylone topki się przydają i pomagają przywrócić banana na twarzy ;) Na razie próbuję ustabilizować przepis na szybkie brownies (są twardsze z wierzchu ale dobrze smakują). Nie bawię się na razie w masełko więc muszę uważać na temperatury i długość pieczenia. Przedostatnio wyszły mi cholernie mocne hehe, ale ostatnio były zdecydowanie za słabe więc na razie próbuję trafić w złoty środek.

picture.php
 
Witam Panowie po kilkuletniej przerwie!


Wracamy do działania w boxie 60x60x120 mam 14 sadzonek AF FEM pod led hydro mars 300w, rosliny maja jakieś 8 dni i za nie cale 2 tyg będą lądowały na spocie.

Pozdrawiam cała starą gwardie!
 
Last edited:

gandzior420

Well-known member
Veteran
Moj? Wielk? rado?ci? jest to ?e lekarz przepisa? mi na recept? Lemon Skunka .
Zaskoczony jestem bo mój lekarz rodzinny jest bardzo wyedukowany w tym temacie i sam mi to zaproponowa? po pytaniu " a jak roz?adowuje Pan stres ? "
Je?eli macie dolegliwo?ci które s? we wskazaniach "leku" pogadajcie z lekarzem rodzinnym ( w moim przypadku to pocz?tki depresji po ostatnich ci??kich latach które masakrowa?y serce)

Pzdr
 

Latest posts

Latest posts

Top