What's new
  • As of today ICMag has his own Discord server. In this Discord server you can chat, talk with eachother, listen to music, share stories and pictures...and much more. Join now and let's grow together! Join ICMag Discord here! More details in this thread here: here.
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest in October! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Mandarine Punch Automatic

cadavruslos

Well-known member
Salut , deficientele au inceput sa apara dupa vreo 45 50 de zile , deficienta minore , pana am marit doza de nutrient si deoarece am inceput tarziu sa il administrez la puterea care o cereau ele s-au accentuat , una a fost mai sensibila la nutrient decat cealalta si tot asa , a fost si prima mea experienta cu auto si asta spune multe despre acest jurnal , totusi sunt multumit cum au evoluat lucrurile pana akm, totusi oricand se poate mai bine , akm pe final ud cam cu 3 litri de apa fiecare fata la 2 3 zile , foarte insetate , pun 1.5 ml cal mag , 1.5 micro , 2.5 bloom , EC 1.8 PH 6.4 Runoff PPM 1200 , urmeaza o udare cu apa sa stabilizeze undeva solul la 700 PPM , mai are vreo 2 3 saptamani pana la harvest
 
Last edited:

cadavruslos

Well-known member
MP80.jpg
MP8O.jpg
 

Smoker2

Member
Veteran
Salut cadavruslos ce mai faci
aveți o plantă automată frumoasă
Aș vrea să știu că o vei tăia în multe zile
ești la 80 de zile distanță bravo foarte frumos....Thanks see you soon....Smoke😎
 

cadavruslos

Well-known member
Mandarine Punch 84 de zile (12 saptamani) de înflorire

Am pus lupa , mai au , inca nu am vazut amber , mai asteptam.
Ph 6.5 , ppm 600 , incepem flush in curand, pentru automate sunt destul de incarcate cu bud tare ca piatra , va fi o recolta buna , vedem ce urmeaza in urmatoarele zile, la 30% amber le dau topor ...
Mp84.jpg
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Arata bine, dar trebuiau trimuiti mult mai bine. Cand se usuca se va strange budul si o sa iasa la iveala o gramada de frunze, pe langa ce ai lasat tu deja prea lung.
 

vasile

Well-known member
Veteran
Arata bine, dar trebuiau trimuiti mult mai bine. Cand se usuca se va strange budul si o sa iasa la iveala o gramada de frunze, pe langa ce ai lasat tu deja prea lung.

Fitze, mai merge niste sugar leaves :blowbubbles:
 

Latest posts

Latest posts

Top