What's new

INDOOR - PYTANIA

tomato

Member
Veteran
Ganja Smile said:
OMG.. chlopaki a ktory z was dostal mylar gdziekolwiek? xDD jestem pewny ze zaden ;]

polecam koc ratunkowy :) przeciez toć mylar w jakims stopniu ;D
GS, to bylo pytanie co jest lepsze a nie gdzie kupic... :bashhead: a nie powiesz mi ze koc ratunkowy jest lepszy od mylaru...i faktycznie mozna go nabyc na hydroonline..
btw, samosiejka toć gandzia w jakims stopniu ;D
:muahaha:
 

CIECIU

Member
powoli się przygotowuje . . baaaardzo powoli : P , ma być hps 400W z CT na 0,5x1 metr (tylko), wys 1,4 - pytanie : jaki wentyl ma być podłączony do CT żeby zbił temp ? 200 m3 to za mało/dużo ? może odrazu jakieś sugestie do firm ? dospel ? widze ze rozbieżnaość cenowa jest duża , ma być kanałowy promieniowy ? czy wystarczy kanałowy ? muszą być dwa wentyla na wypasie do CT czy tylko wylotowy ? nie znam się , nie wiem czym się różnią poza ceną . z góry wielkie dzieki chłopaki za pomoc : ] oby Allah Wam się w sativach wynagrodził
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
czy morze mnie ktos znowu oswiecic ???
MYLAR , odbija swiatlo w 95% to juz wiemy , ale cos tutaj pana z hydroonline.pl ponioslo , bo czytamy ze jest to folia antydetekcyjna i odbija fale termowizyjne a i jeszcze wycisza boxa ??? jak to jest prawda ,a do tego wypierze mi skarpetki i zrobi kanapki do pracy to kupie tego 100m i nawet se kibel wylorze https://sklep.hydroonline.pl/go/_info/?id=977
czy ktos sie bawi zarowkami UVB i UVA ? czy to jest prawda czy jakis mit???

pozdrawiam
 

k_kaliber

Member
CIECIU said:
powoli się przygotowuje . . baaaardzo powoli : P , ma być hps 400W z CT na 0,5x1 metr (tylko), wys 1,4 - pytanie : jaki wentyl ma być podłączony do CT żeby zbił temp ? 200 m3 to za mało/dużo ? może odrazu jakieś sugestie do firm ? dospel ? widze ze rozbieżnaość cenowa jest duża , ma być kanałowy promieniowy ? czy wystarczy kanałowy ? muszą być dwa wentyla na wypasie do CT czy tylko wylotowy ? nie znam się , nie wiem czym się różnią poza ceną . z góry wielkie dzieki chłopaki za pomoc : ] oby Allah Wam się w sativach wynagrodził

200m3 jest wystarczajacy
 

lrdjax

Member
Ten PurePowerPlant ma dość dziwne włoski pomimo jajek
my.php

Czy przypadkiem się nie shermił?
 

Azzzzzz

Member
Veteran
filtr weglowy

filtr weglowy

Hej szybki epytanko, montuje pierwszy moj filtr i pytanie czy dobrze rozumiem jego dzialanie... :

w boxie pelznie rura z powietrzem przez ktora jest ono wdmuchiwane do filtra:





nastepnie powietrze wchodzi do filtra ( ktory ma 1 otwor wlotowy ) i wychodzi przefiltrowane bokami filtra w ktorych sa takie pory przykryte welna








Czy dobrze rozumuje ??, filtr jest na zewnatrz boxa i przez niego wychodzi pachnace powietrze. Pisze tego posta dlatego ze po krotkiej pracy wentylacji widze ze wygiel jakby jest troche wydmuchiwane z tego filtra i przesiaka nim lekko wata izolacyjna ktora jest on owiniety...

Prosze o szybko odpowiedz osoby ktore wiedza o co chodzi.

Pozdr
 
A

akap13

azzzzzz
1 element filtr
2 element rura do wentylatora
3 element - centrum - wentylator odpowiednia strona aby pobieral powietrze z filtra i wydmuchiwal przez
4 element rura wylotowa na zewnatrz od razu albo przez cool tube jak masz
czyli wentyl pobiera powietrze przez filtr z boxa i wydmuchuje na zewnatrz
filtr musi byc w boxie a wentyl gdzie chcesz jak masz dlugie rury to moze byc nawet na dworze
taka konfiguracja

 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Aaaa czyli zle zrobilem, musze filtr dac przed lampe :>, chociaz nie wiem czy to nie jest 1 chuj.... dzieki Akap !! :wave:
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
tak jak mowi akap + zauwaz ze ta wata nie jest izolacyjna tylko jest to filtr wstepny - on filtruje czasteczki kurzu zeby ci sie wegiel w filtrze nie zablokowal za szybko.

pozdr, kov
 

buddah_

New member
ostatnio w castoramie widzialem filtry weglowe do okapow, byly w arkuszach grubosci ok. 1cm i przypominaly twarda jak by gabke.
Czy one tez sie nadaja?
 

kempamc

Member
mam pytanko
jak wysoki moze urosnac w 1L doniczce:

Californian Orange Bud
T44

obydwa 20dni wega mialy.

myslicie ze starczy im 65cm jak by teraz wlaczyc na flo czy lepiej na outa wrzucic teraz?
 

kazuya20

Active member
Kempamc ale masz pytania wystarczy pomyśleć
1 moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest wysadzić je ma out....
2 Mam 3 x zamal x grapek w doniczkach chyba 1.5 litrowych czy nawet litrowych i plancik ma ok 100 cm - 130 cm :bashhead: :bashhead: :bashhead:
 
Last edited:

placjusz12

Member
mam pytanko jak myslicie jaka by byla optymalna pow dla lampy 250w 28 tys lumenow , trzymalem pod nia wczesniej ale w malej szafce a teraz chce podarowac koledze zeby zrobil boxa i pyta mi sie jaka powierzchnie moze obsadzic pod ta lampa za wszelka odpowiedz bede wdzieczny , chodzi mi jaka max powierzchnia
pozdro
 

cgns

Member
Yo Placek,

optymalnie powinieneś mieć boxa o powierzchni ni mniej ni wiecej niż 0.5625 m2. jest to kwadrat o boku 75cm.

PEACE
 
Top