What's new

INDOOR - PYTANIA

clothez

Member
Bracia kto stosował z was fotoperoid 12/1? Bo albo odmiana dała mi dupy albo po prostu do dużych boksów 12/1 jest z dupy....i kto poleci jakiegoś konkretnego dobrego bredera sensi seeds jest Ok? Porównując np z femaleseeds ?
 

fenikss

New member
sensi niby dobre ale drorzyzna :) a nielepiej naszych rodaków powspierac jak GGS który robi super pechy i sie nie zwiedziesz :) a cena tez przystepna i jakosc super :)
 

trufeel

Well-known member
Veteran
W UK lub napisz mu pm...
Na ganjafar... s± Pestki na sztuki.
Najlepiej z Grzeskiem siê dogadaæ.
 

klint

Active member
Veteran
Clothez wszystko zale¿y jak d³ugo bêdziesz je na vegu trzyma³. Bo mo¿esz mieæ 4 krzaki tak rozwiniête ze skosisz z nich taka sama ilo¶æ co z 10 mniejszych. Wszystko zale¿y od Ciebie :)
 

clothez

Member
Przykładowo na metr mogę wrzucić założymy 9 donic kazda z nich sfimowac i zostawić po 4glowne odrosty zrobić 3tygvega ?
 
pytanie odnosnie odżyweczek dla automatów, czy mozecie cos polecic? aktualnie 2 tydz od wyjscia z ziemi idą bardzo ładnie , lecz słyszałem iz na auto nie trzeba tyle papu. Co i kiedy moglbym dorzucić jesli juz.
 

klint

Active member
Veteran
Ogólnie to AF nie powinny dostawaæ za du¿o papu na vegu bo jak wiadomo azot opó¼nia kwitnienie. I mo¿e siê okazaæ ze masz automat który dopiero po 4 miesi±cach ma preflowery :) ja osobi¶cie je¶li chodzi o AF to daje tylko od¿ywki na flo i jest git :)
 
Last edited:
Ok klint dzieki nie wiedzialem tego. Masz jakąś z górnej pólki odżywke na flo,teraz tego tyle na rynku ze nie wiadomo co wybrać?
ogólnie to pestuchy wsadzilem po wykiełkowaniu od razu do srednich donic okolo 3, 5 l i rozwazam pozniej jeszcze 1 raz je przesadzić, wiadomo czym mniej przesadzania tym lepiej a niby roslinki maja do 80 cm 1 m dojść, mam nadzieję iż to nie jakiś błąd
 

klint

Active member
Veteran
Wiesz je¿eli chodzi o od¿ywki to ka¿dy lubi co¶ innego. Biobizz , canna , plagron, Guanakalong. Tych firm u¿ywa³em i mogê ka¿da z czystym sumieniem poleciæ :) jedne s± tañsze drugie dro¿sze. Wszystko zale¿y od Ciebie. A jak mówisz ze maja byæ masywne te afy to nie lepiej je do ziemi wsadziæ ?
 
Last edited:
Klint pewnie ze najlepiej byłoby je wsadzić w ziemie , ale mam problem z miejscówka,
za duźo ludzi się kręci w okolicy, koncerty, eventy , zawody itp. musiałbym znależć jakieś odludzie z dala od miejsca zamieszkania , dalszy transport wiąże się z dodatkowym ryzykiem. Mam jeszcze chwilę więc może coś się uda wymyslic a jak nie to po prostu pojda
w wieksze donice
 
automty zaczely po 4 tyg kwitnąć, problem w tym ze od razu zaczely pojawiać sie przy nich te małe muszki, owocowki czy cholera wie jak to sie zwie..ktoś coś może polecić by się odpieprzyły od moich maluchow?? moze do coli te suki beeda lgnely skoro tak lubia slodycz :D thx!
 
Top