What's new

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

hungrowboy

Member
Nyomasd a kepeket! Gratulallok a szurethez... hogy jobban menjen a munka kepzeld el mennyi melo egy fel kilos outdoor noveny trimmelese...
Amugy a genetika szamomra meglepoen jol nez ki...
Keves penzert sok muzsika... en meg veszem a 100 euros magot mint a szotyit...kivancsi lennek be e erne kint ez a skunk...
Szep munka!

Koszonom meglett a munka eredmenye. De elkepeszto hogy 4ora/ noveny elegge sok bar lehet bena vagyok, majd kiderul ha mar 10-15 lement :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
ami büdös az büdös mindenhogyan, ami nem az nem ..
miről beszéltek ti ?
érleléstől maximum a mellékízek lesznek kevésbé markánsak.. ami le tud bomlani az érleléssel ..
 

GK_420

Active member
Arról beszélünk hogy hboy valszeg aggódik mert eltűnőben az illat. Ha lógatsz egy növényt egy hétig aztán üvegbe rakod bizony másnapra intenzívebb lesz az illat. Erről beszélünk.
 

hungrowboy

Member
Arról beszélünk hogy hboy valszeg aggódik mert eltűnőben az illat. Ha lógatsz egy növényt egy hétig aztán üvegbe rakod bizony másnapra intenzívebb lesz az illat. Erről beszélünk.

Igen most meg szaritas megy fok 18-24 kozott para 50-60% utana megy befottesbe
Ui: a kiszivo is mehet/menjen kozbe vagy csak a kevero venti?
 

sucminee

Active member
2 nap alatt nem fognak kiszáradni szerintem még akkor se ha szomjhalál közepette vágtad is ki őket. Én mindig addig hagytam őket száradni amíg a szár már szinte porozva tört. Utána mentek csak az üvegbe.
 

Medicropper117

Active member
Az már kicsit sok. Akkor jó mikor kézzel letörik a virág de még 1-1 kicsit nehezebben adja magát. Túlszárítani sem jó. Sem a presztizsnek sem pedig a fű ízének nem használ:)
 

hungrowboy

Member
Sziasztok! Jelentem kiszaradt teljesen torik a szar konnyen a legvastagabbon igy teszem befottesbe!
Idonek hála 50% korul tudtam tartani biztos ez az oka hogy kiszaradt viszonylag hamar.
Száraz súly: 248g :D ami nekem teljesen megfelelő!
Köszönöm mindenki segítségét!! Első benti kor sikeres !!:woohoo:
 

hungrowboy

Member
Gratula! Szep eredmeny elso korre... buszke vagyok magunkra! :) mikorra tervezed a kovetkezot?

Koszi! Igen en is:D
December korulre tervezem addig osszejon a dolog ugy ahogy akarom, paraelszivo is kell biztos ami biztos bar most a penesz elkerult, viszont sajnos az egyik novenybe volt par mag ez mitol van?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top