What's new

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

dev.

Well-known member
Most csináltál valamit? Már többször benéztem ide, soha nem láttam egy képet sem, de már igen.
 
F

FxMaster

View Image
első növény.. bőő 5 óra.. kivagyok..:D

Azt nem csodálom, úgy trimmelsz ahogy egy agysebész műt :D Túl aprólékos vagy ami amúgy nem baj, de lehetsz kicsit felületesebb, így megunod az életed mire a végére érsz. A félcentjs kis levélvégért én már nem nyúlnék oda az ollóval.
 

hungrowboy

Member
Azt nem csodálom, úgy trimmelsz ahogy egy agysebész műt :D Túl aprólékos vagy ami amúgy nem baj, de lehetsz kicsit felületesebb, így megunod az életed mire a végére érsz. A félcentjs kis levélvégért én már nem nyúlnék oda az ollóval.

ki is vagyok.. szarul csinalom kurva lassan ez igy fos
 

hungrowboy

Member
itt van még 1 hatha itt jobban latod mit mondok
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Tobb oka lehet. Amugy a kesz funek ilyen duzzadtnak kell lennie. (ez meg nem az...)Az h szellos barmitol sok mindentol lehet... Genetika, vagy ha jol tudom a magas para is okozhatja mint pl az ugynevezett foxtailt is. De a herma noveny is hozhat ilyen viragot de az konnyen kiderul foleg h szuret van.

Ez a foxtail mikor igy elvalik mint itt, ez is fel van dagadva semmi baja, kesz:
picture.php

Az a baj az utcan sosem(v csak elvetve) kapni kesz fuvet szal azert neznek sokan az elejen mint en is h na ez meg a faaaaaaax, aztan még ha be is érik...
 
Last edited:
M

Mackosajt

Hu teso ez meg nagyon eretlen, termeszetes fenybe nagyon eszreveheto, de egeszsegedre :)
 

Káresz

Member
Kedves Huntermesztőfiu! :)

Megelőzöm a következő parádat :p

Normális dolog, hogy ha elkezd száradni, elkezdenek zsugorodni is.
 

Medicropper117

Active member
Hallode bro....
Ez nagyon jo lett volna ha fenthagyod végig. Még így is szép lesz pedig qrva korai
Gondolom a derekad mar jol kivan:)
(Eloszor azt irtam a derekad helyett h derkad, de kijavitottam nehogy kiguglizz valami betegséget magadnak:laughing:;))

Wbuds: tudhatnad h az uccan nincs kegyelem....nincs erett fu se:)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
loooooooool ezen visitottam lenn az utszáán nincsen kegyelem !!!

[YOUTUBEIF]https://www.youtube.com/watch?v=B7-AqB-01-8[/YOUTUBEIF]
 

Káresz

Member
Sracok meg mindig nem vegeztem.. Erdekelnekvalakit kepek?


Részvétem.
Énis utálom csinálni a végén már csak tépkedem a popcornt,
hogy jólesz az sütibe :D

Ezért írtam anno vmeik általad kedvelt strainre, hogy gondold
meg milyen levél/virág arányút választasz mert négyzetméteren már van mit vágni.
 

Káresz

Member
Hallode bro....
Ez nagyon jo lett volna ha fenthagyod végig. Még így is szép lesz pedig qrva korai
Gondolom a derekad mar jol kivan:)
(Eloszor azt irtam a derekad helyett h derkad, de kijavitottam nehogy kiguglizz valami betegséget magadnak:laughing:;))

Wbuds: tudhatnad h az uccan nincs kegyelem....nincs erett fu se:)


Azt hittem csak én vagyok olyan öreg hogy beáll a derekam minden szüretifesztiválon :D
 
Nyomasd a kepeket! Gratulallok a szurethez... hogy jobban menjen a munka kepzeld el mennyi melo egy fel kilos outdoor noveny trimmelese...
Amugy a genetika szamomra meglepoen jol nez ki...
Keves penzert sok muzsika... en meg veszem a 100 euros magot mint a szotyit...kivancsi lennek be e erne kint ez a skunk...
Szep munka!
 
Status
Not open for further replies.
Top