What's new

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.
M

Mackosajt

Hallode bro....
Ez nagyon jo lett volna ha fenthagyod végig. Még így is szép lesz pedig qrva korai
Gondolom a derekad mar jol kivan:)
(Eloszor azt irtam a derekad helyett h derkad, de kijavitottam nehogy kiguglizz valami betegséget magadnak:laughing:;))

Wbuds: tudhatnad h az uccan nincs kegyelem....nincs erett fu se:)
Ez igaz, multkor olyat vettem, hogy grammos cigit kellett szivni, ami nalam nagy szo, aztan kimentem a kertbe es az 5. hete viragzo Mazaromrol vettem le kostolot... hat... meg attol is jobban be alltam XD
 

iwantmorebuds

Active member
Ez igaz, multkor olyat vettem, hogy grammos cigit kellett szivni, ami nalam nagy szo, aztan kimentem a kertbe es az 5. hete viragzo Mazaromrol vettem le kostolot... hat... meg attol is jobban be alltam XD
Enis uccain elek most... Hat elegge kiforgat anyagilag :D nem is erzem jol magam :D
 

hungrowboy

Member
picture.php

picture.php

picture.php

itt van pár kép erőm se kedvem nem volt csinalni.
de szerintem ennyi eleg. jól nez ki ez a bud vélemények?
a vagas utani sulytól mennyivel különbözik a szaraz, jo gyantas cucc
 

hungrowboy

Member
Jah otodere inkabb. Faszan levan trimmelve szar is lejott 0.2vel szorozhatod a nedves sulyt.

hat kurvasok melovolt reméltem hoggy jó. :) jolvan bar nem mertem csak kivancsi voltam, így nedvesen soknak tunt és akkor 6 nap alatt max megvan.

mit gondoltok mennyi lesz? tippek?:D
 

hungrowboy

Member
Hat remelem igazatok lesz, igy elsore azzal is elegedett lennek boven! Esetleg tegyek fel kepeket meg erdekel valami valakit? Nem tudom ilyenkor mi a hasznos.kb 4 ora volr a trimmeles noven hatalmas szopas kivan a derekam meg a hatam. Viszont az illata nem az igazi, nem az a tipikus tomeny fuszag. Inkabb mentolosabb vagy nem tudom mihez hasonlitani
 

Medicropper117

Active member
Mi lenne még hasznos ebben a naploban?! lol
Majd egy száraz súlyt dobj fel. Esetleg 1-2 kép azt szevasz. Bármilyen szomorú is, lassan le lesz zárva a napló....tudom h a szivedhez nőtt:laughing:
Majd ha kiszarad akkor panaszkodj a szagra. Nedvesen sosincs nagy gond általában;)
 

iwantmorebuds

Active member
Altalaban a naplo zarasa szaraz bugaval, sullyal esetleg egy smoke reviewal vagy egy osszefoglalas az egeszrol de ez igy elso kor utan neked nem olyan egyszeru hisz nincs osszehasonlitasi alap.
Szag es iz erleles soran fog megjonni. Vki mar irta en is ilyenkor az aljat kezdem szivni meg a tobbi erik ;))
 

hungrowboy

Member
Jolvan csak kerdeztem :D lol
Igen a szivemhez nott, szuper erzes hogy kesz es hogy nem volt hiaba a sok segitseg,info. :) legalabb nektek sem okoztam csalodast.
Rendben akkor makd dobok fel kepet meg ha kiszaradt meg sulyt. Esetleg egy smoke reviewot ;)
Elotte utana kepre gondoltam meg, vagy valami hasonlot.
 

hungrowboy

Member
Hallode bro....
Ez nagyon jo lett volna ha fenthagyod végig. Még így is szép lesz pedig qrva korai
Gondolom a derekad mar jol kivan:)
(Eloszor azt irtam a derekad helyett h derkad, de kijavitottam nehogy kiguglizz valami betegséget magadnak

Wbuds: tudhatnad h az uccan nincs kegyelem....nincs erett fu se:)

Most olvasgatom a regieket, nem emlekeztem hogy irtatok, lehet bealtam :D
Hat jo lett volna igen! Sajnos ez most elmaradt, majd legkozelebb mindenkeppen. Az jo ha jolnezki.
Jo lenne kiprobalni mar most :D vagy varjam meg mire teljesen kiszarad?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top