What's new
  • ICMag and The Vault are running a NEW contest! You can check it here. Prizes are seeds & forum premium access. Come join in!

Ezt szívtam ma/most

f2obsession

Active member
Chronic serious seeds-tol. Ez a konkret pheno nem nagy durranas, jonak jo de termesztettem mar ennel 1000x jobbat is. Azt hiszem f2 mondta, hogy neki a chronik felejtheto volt es sajnos igaza lett. Ha azt is nezem milyen a hozampotencial, akkor viszont teljesen rendbe van. Jol hoz es eros, de atlagoska a betepes elmenye.

Én voltam, igen. Nekem bitang jól hozott, meg gyengének se volt mondható, de illatra és ízre kicsit olyan "széna szer?" volt, a high meg valahogy olyan jellegtelen, "kommersz" volt nekem. De amúgy meg elég problémamentes, nagyon könnyen klónozható, stb. volt.

Én max arra próbálnám meg használni, hogy valami nagyon jót, de keveset term?, vagy extra kényes fajtával keresztezzem a vitalitás javítására.
 

DTales

Member
AK-47. December 25-én (mivel a rokonlátogatás nem játszott a COVID miatt) és két ünnep között. Kellemes aromás illata volt és nem volt túl er?s, de ett?l függetlenül igazán kellemes élmény volt.

Kellemes lazulós. Magányos füstöléshez (is) ideális.



0EknvoF.png
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Mivel ma kurvára semmi dolgom unalmamba összedobtam egy bráunit :D
Jóétvágyat hozzá
Majdha beüt irom ilyen addig is tolok egy kis walking deadet vr ba hátha összefosom magam :D
picture.php
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
AK-47. December 25-én (mivel a rokonlátogatás nem játszott a COVID miatt) és két ünnep között. Kellemes aromás illata volt és nem volt túl er?s, de ett?l függetlenül igazán kellemes élmény volt.

Kellemes lazulós. Magányos füstöléshez (is) ideális.



View Image

Azott miféle vape?
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Illata gyümölcsös megaza tipikus baszott f?szag Állaga tömör de mègis porózus
Íze földes gyógynövényes
Hatása meg inkább eufórikus motivációs de 3. Cigi után punnyadósa bealvós
Kèrdem èn mifajta lehet ez?!
picture.php
picture.php
 

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Afghan Black cbd hasis 18% os
A fű az ismeretlen uccai de kibaszott jo nemostanába szívtam ilyet izre èdes citrus.
illatra virágos gyümölcsös
Hatása pörgetős beszèltetős azt ájulás a 3.cigi után
Hasis illatra ízre füstölő aRoma
Hatása könnyed nyugodt kissè bizsergető
lazulós eközben fej tiszta
 

Attachments

  • photo2030004.jpg
    photo2030004.jpg
    11.4 KB · Views: 53
  • photo2030005.jpg
    photo2030005.jpg
    31.8 KB · Views: 56
Kis utcai szerzemeny. Szerintetek milyen fajta lehet? Nekem AK-ra hajaz valamiert.
 

Attachments

  • E08FC700-0092-4A59-A331-22B3C4136405.png
    E08FC700-0092-4A59-A331-22B3C4136405.png
    490.5 KB · Views: 64

Széklet Nagyúr

Active member
Click image for larger version  Name:	IMG_1124.JPG Views:	0 Size:	44.9 KB ID:	17815497


Multkori Golden Tiger, azóta kellőléppen megzamatosodva hehhhe.

Próbáltam valami diorámát összehozni, ami részben sikerült, viszont az alsó-felső homályos sáv némileg kudarc.

Amitől igazából említésre méltó a dolog az az ( mivel most úgy adódik, hogy napközben érek rá füstölni, aztán ilyenkor inkább bent gőzölögtetek ), hogy ez a fajta vape-ből jobban üt mint jointból-pipából, mivel ugye vape-nél nem hat a body stone annyira mint égetésénél, így fullosan érvényesül az agyi hatása. Ez mondjuk nem azt jelenti, hogy bármiféle flessem lenne a túlvilágról, inkább úgy értendő, hogy az a zsibbadás ami eddig full testileg hatott az most mind az agyba koncentrálódik, fizikailag semmi sem korlátoz ( ettől függetlenül azért érezni a szokásos tesi hatást, csak nem lebombázós, illetve biztosabbak az ember mozdulatai, ami gázabb, hogy ilyenkor vape-ből ha tolom, utána van hogy egy másodperc alatt elfelejtem, hogy miért is indultam el a szoba másik végébe és volt, hogy ( nekem kb negyed órának tűnt ) egy ideig fel-alá járkáltam mint egy zombi, közbe meg faszságokat flesseltem, de nem tudtam, hogy most miért is mászkálok a szobában ) az agyat viszont hajtja rendesen főleg ha valami kreatyv munkát végez az ember, meg kb az egész homlokomat mintha enyhén feszítené szét valami lájtos gőz szerű nyomás olyan mintha fullba sütné az egész pofámat az augusztusi nap de közben meg hüvös van , ha jointból tolom ottis szétflessel csak közben testileg is rendberak ilyen taknyában gügyögő félkegyelmű szájl ( annyira azért nem, hogy lemész tőle autistába de azért butít - lehet kicsit véglegesen lol - abba a bélyegrendezgetős, lépcsőfok számolgatós irányba.
Vapeből kb lokomotív hajtóművet csinál az agyadból .




EDIT :

Vépelés előtt a zöldet illdomos minél finomabra felapprítani ( én darálás után is tovább niyszálom ollóval ) meglegalább egy jó negyed-fél órát szárítani a levegőn. Nekem eddig így produkálta legjobb minőségű gőzt a szerkezet ( valami youtube-os figura elmondása alapján - ha jól emlékszem valame vapecritic vagy mi volt a neve - minél szárazabb a cucc annál jobb minőségű lessz a pára, ami kábé az ellenkezője annak amit a laikus józan ész diktálna, de a tapasztalatok az előbbit támasztották alá.
 
Last edited:

Uzsidoboz

Well-known member
420club
Eztet sziltam most (háme 7kor minden bezár osztapipám meg eeekevertem)
 

Attachments

  • photo2033401.jpg
    photo2033401.jpg
    20.4 KB · Views: 55

bat939

Active member
Az utolsó rügyek.. Minden elfogyott.. Mindmegettem
 

Attachments

  • photo2036193.jpg
    photo2036193.jpg
    57.2 KB · Views: 78
Top