What's new

Ερωτήσεις, και απορίες σχετικά με το σπορ.

scourouhi

Member
Καλησπέρα mushroom .Ναι ,τα regular σπόρια θα εξελιχθούν σε αρσενικά ή θηλυκά με συνήθη αναλογία 50/50 .
 

pkophs

New member
geia sas exw mia grhgorh aporria...vrhka 1 site sto opoio mporeis na paraggeileis plhrwnontas me paysafe pragma pou me volevei auto ton kairo para poly..το σαιτ ειναι το tatanka, έχει παραγγείλει κανείς απο εκεί? είχετε πρόβλημα? και τέλος, αν δεν υπαρχει εμπειρια κανενος με το σαιτ , το κρίνετε καλό να δοκιμάσω?
 

scourouhi

Member
Παντελώς άγνωστο το Tatanka .Δεν μου γέμισε το μάτι η σελίδα τους ...
Μη φοβάστε να στείλετε μετρητά με συστημένη επιστολή ,τό'χω κάνει πολλές φορές χωρίς κανένα πρόβλημα . Το μόνο ''πρόβλημα'' είναι το ότι κάνει περίπου 7-8 μέρες να φτάσει η επιστολή στον παραλήπτη .Αρκετά φράγκα δώσαμε στους Ολλανδούς ,πάμε Ισπανία ...
 

vana g vana

New member
Παντελώς άγνωστο το Tatanka .Δεν μου γέμισε το μάτι η σελίδα τους ...
Μη φοβάστε να στείλετε μετρητά με συστημένη επιστολή ,τό'χω κάνει πολλές φορές χωρίς κανένα πρόβλημα . Το μόνο ''πρόβλημα'' είναι το ότι κάνει περίπου 7-8 μέρες να φτάσει η επιστολή στον παραλήπτη .Αρκετά φράγκα δώσαμε στους Ολλανδούς ,πάμε Ισπανία ...

εχω στειλει λεφτα σε φακελο συστημενο ολλανδια εδω και 10μερες και δεν τα εχουν λαβει ακομα ,λες να.....? οχι δεν τολμω να σκεφτω οτι μπορει να τα εκλεψε καποιος πουστης ταχυδρομικος
 

vana g vana

New member

northener

Member
ξερεται αν κανει να χρησημοπιησω τα gh floρa series μαζι με τα ta extras της advance;;
 
καλησπέρα παιδιά , ξέρετε πόσο κοστίζει το τραπεζικό έμβασμα για την αγορά σπόρων από Ολλανδία ?
αν έχει διαφορά από τράπεζα σε τράπεζα πείτε μου την καλύτερη επιλογή τράπεζας
ευχαριστώ !!
 

Papastroumf

Member
καλησπέρα παιδιά , ξέρετε πόσο κοστίζει το τραπεζικό έμβασμα για την αγορά σπόρων από Ολλανδία ?
αν έχει διαφορά από τράπεζα σε τράπεζα πείτε μου την καλύτερη επιλογή τράπεζας
ευχαριστώ !!

Τις τιμες δεν τις ξερω ολες. Ειχα πληρωσει εμβασμα απο πειρεως 10 ευρω το καλοκαιρι του 14 και 35 ευρω τον οκτωβριο του 15. Αυτα ξερω. Δεν ξερω αν ισχυουν ακομα.
 

northener

Member
παιδια τι γνωμη εχεται για το λεγομενο defolation -καθαρισμα φυλλων στην ανθοφορια(end3week)...διαβαζω διαφορα και δεν ξερω τι να πραξω αυριο 21 πρωτη μερα στα .....τι λεται:;
 

bazz

Member
Τα φύλλα ειναι οι αποθήκες φαγητού του φυτού... Εγω δεν τα πειράζω μεχρι μεχρι 7-8 βδομάδα για ποικιλίες 9-10 εβδομάδων .
 

northener

Member
καλημερα mpaz(*_*),(ασε ρε φιλε εχω μπερδευτει,δεν ξερω τι να εφαρμοσω,μια διαβαζω οτι κανει δουλια ,και απο την αλλη δεν...
με προλαβες πανω που πηγαινα επισκεψη στα κοπελια...
να σαι καλα!!!!!οποτε ακυρο το defolation...
 

Papastroumf

Member
Φίλε μία φιλική συμβουλή.Προσπάθησε όσο μπορείς να δείχνεις λιγότερα χαρακτηριστικά του σπιτιού σου για δικιά σου ασφάλεια.
 

dualpersonality

New member
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ...ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ GROW TENT 1*1*2 και εχω καποιες απορειες.Βασικα εχει πολλες τρυπες...λετε να αφησω τις κατω ανοιχτες να αεριζετε?Πανω εχει μπει ο εξαερισμος σε μια απο τις τρυπες.Επισης εχω κατι σπορια royal dwarf auto τα οποια περιμενω να σκασουν.Τα φυτά ειναι νανακια δηλαδη μεγαλωνουν 60-70 cm.Και ο συνολικος χρονος που ελεγε η συσκευασια τους ειναι 7 βδομαδες.Ξερω οτι θα τ κρατησω ακομα μια...Η veg του φαση ποια θα ειναι?
 

theia

Member
fusika tha afiseis katw anixta h me sita sketi h me anemistiraki na sproxnei ka8aro aera mesa !! prepei an ginete anakiklosi ston aera mesa sto grow sou !!
sta auto dn kaneis tpt ...ta bazeis se megales glastres na min pinasoun...dn kaneis pote metafitepsi giayto ta bazeis aki se ikanopiitikes glastres mexri to telos tis zwhs tous !! paizeis fws sinexia an 8es ase 4 wres nixta na 3ekourazonte ayta !! otane inai etima ta kobeis !! to 7 bdomades einai sxetiko...mporei na kaneis pio poli h pio ligo ayto einai stin krisi sou !! posa WATT ?
 

Latest posts

Latest posts

Top