What's new

Durga Mata ll CBD (Paradise Seeds) / 400W mh&hps&Lumatek ATS 300W PRO / top feed & ebb&flood

ZöldlombLegolas

Active member
Rest in Lungs Misis Durga Mata ll CBD.

Az utolsó kép amin még nem bántottam.
 

Attachments

  • IMG_20230602_211958.jpg
    IMG_20230602_211958.jpg
    4 MB · Views: 97

f2obsession

Active member
Párán kívül még a hőmérséklet. Sokkal finomabbat, és valamivel potensebbet kapsz, ha a gyantásodás 25 fok alatti hőmérsékleten zajlik (na meg a foxtail is sokkal kisebb eséllyel jelentkezik).

De a pára problémán is sokat segített volna kicsit agresszívabb defoliation. Alapvetően nem vagyok a híve a kopasztásnak már csak azért sem, mert nekem majdnem mindig van valamennyi ilyen vagy olyan táphiányom a virágzás végére (ilyenkor nem árt a nagy legyezőkben rejlő tartalék), de ha azon múlik, hogy végig tudjam vinni, én akár az öszes levelet is leszedem az utolsó 1-2 hétre.
Esetleg még kicsit erősebb tréningezés (több, kisebb csúcsot képezni) segíthetett volna, kisebb bugák nehezebben penészednek. De mondjuk a tied olyan rohadt jól nézett ki, ahogy volt, szerintem így hozta volna kb. a maximumot mennyiségben, ha végig tudott volna menni.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
és az nem zavar, hogy ha lekopasztod, akkor az összes párologtatási felület a virágokra koncentrálódik? csak költői kérdés, mer tuti nem zavar xD
 

Pillang

Well-known member
Végre egy érv a felkopasztas ellen! Mert eddig csak kinyilatkoztatásokat olvastam róla. Én levelezek egy ideje a és nálam nem peneszedik jobban, mint anélkül, de azért lehet benne igazság.
 

f2obsession

Active member
és az nem zavar, hogy ha lekopasztod, akkor az összes párologtatási felület a virágokra koncentrálódik? csak költői kérdés, mer tuti nem zavar xD
Hát azért amikor még 70% pára alá is alig sikerül menni a virágoztatóban, akkor azért sokat segít a legyezők eltávolítása. Így is úgyis párologtat a bugákon is, de ha a környezeti pára 70% helyett mondjuk 40%, ráadásul a bugákat is átjárja a ventilátorok szele, meg telibe süti őket a lámpa, akkor kisebb a komoly penészkár esélye, ezt tartom. Persze én is csak szükséges rosszként tekintek a megoldásra vészhelyzetben, sokkal inkább menjen 0-24 -ben a párátlanító, meg zörögjön 3 bányászgép venti, ami húzza keresztül a levegőt a sátron/szekrényen, mint hogy megfosszam a növényt az összes "napelemétől"....
De azért örülök, hogy még élsz, és szabadlábon vagy, sokkal többet segíthettél volna itt, mint én tudtam.

Just in time bro'
 

ZöldlombLegolas

Active member
Király volt am ez a hidro téma. Kíváncsi vagyok ha nem lesz bajom párával mi jön majd össze legközelebb. Nemsokára indul az új köröm. Segítsetek majd légyszíves ha időtök engedi.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ha válaszolsz erre:
Miééé 7 pettyes a katica ?
Tudományosan magyarázd el kérlek 6pettyig tudom a választ a 7. Nél hiányoztam az atomfizika óráról
 

RasJah

Member
Rest in Lungs Misis Durga Mata ll CBD.

Az utolsó kép amin még nem bántottam.
Mik a szívási tapasztalataid evvel a Durga Mata ll CBD-vel ? Súlyos alvászavarra javasolnád ? Eddig 1:1 WW CBD-t használtam. Érdekelne, hogy a tiéd milyen, mert néha nagyon beüt a thc hatás. Legalábbis jobban mint ami minden este szükséges lenne. Szóval érdekelne, hogy mi mással próbálkozhatnék még.
 

Latest posts

Latest posts

Top