What's new

Creștem împreună !

DcSantos

Active member
Multumesc! Seamana cu mama lor :muahaha:

Am fost rasplatit cu o gradina frumoasa. Trece STAS-ul!
sa fumezi cu placere !! tot am auzit din popor vorba asta ''asta-i stas'', ''merge stas..'' etc. si abia acum mi-am dat seama ca ''STAS'' e de fapt o abreviere,probabil standarde de productie din epoca apusa. Ce inseamna STAS mai exact ? ceva genul CTC ( nu ma refer la trupa VD, Doc , Deliric) ?:joint:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Exact, gasesti des pe cutiile de chibrit, samd.
Am avut un vecin din epoca apusa la ctc. Tot țanțoș!

Fac aproape o luna de cand fumez si continu le rotesc. Cand ma bag in pat bubuie capul de la cate soiuri bag.
 

DcSantos

Active member
Exact, gasesti des pe cutiile de chibrit, samd.
Am avut un vecin din epoca apusa la ctc. Tot țanțoș!

Fac aproape o luna de cand fumez si continu le rotesc. Cand ma bag in pat bubuie capul de la cate soiuri bag.
daca il mai aveai vecin ii dadeai sa testeze si altceva mai vegetal nu doar masinarii sau ce testa el la servici !pai ma gandesc ca era tantos,pe vremea aia cred ca era ceva sa fii la controul de calitate probabil..:joint:
 

ZOnaVerde

Well-known member
Veteran
Pe vremea aia nu prea gaseai calitate sau era o calitate cat sa nu-ti sara in cap ceva (inca ne dezvoltam).
Au fost cateva domenii top la care oamenii chiar se pricepeau.
Probabil ca da probabil ca nu, erai inconjurat de oameni fara carte mare parte, se mergea pe puterea partidului plus ca fraierul asta era prieten cu un alt fraier care a lucrat la interceptari telefoane. Iti dai seama ce jeguri. Turnau intre ei :))
 

DcSantos

Active member
Pe vremea aia nu prea gaseai calitate sau era o calitate cat sa nu-ti sara in cap ceva (inca ne dezvoltam).
Au fost cateva domenii top la care oamenii chiar se pricepeau.
Probabil ca da probabil ca nu, erai inconjurat de oameni fara carte mare parte, se mergea pe puterea partidului plus ca fraierul asta era prieten cu un alt fraier care a lucrat la interceptari telefoane. Iti dai seama ce jeguri. Turnau intre ei :))
securisti ! pai ma gandeam ca toti aveau pile;probabil de la pile i se tragea mai mult tanțoșăria ! :)) :joint:
 
Top