What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
:tiphat:

picture.php
 

m4c

Member
Chemdog DD x AK47 Automatic w 47 dniu 12/12. Śmierdzą mocno i ostro, trochę ziołowo, trochę pikantnie (pieprzowo?), trochę skunkowo. Jak widać ładnie oblewają się żywicą, kwitną w miarę szybko i w równym tempie (chociaż rosły całkiem inaczej). Nie boją się nawozów, wypijają wszystko co im tylko poleje :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

pozdro:wave:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Jedyny proggram jaki uzywam to windows aby uploadowac fotki :D latwiej foto zrobic niz programem cos motac :D

picture.php
 

JrDarus

Member
Zaczął sie drugi dzień flo i dwie w jednej doniczce okazały sie panienkami. Mialem nadzieje ze w niej bedzie chociaz jeden facio bo chcialem je wywalic. Już wiem dlaczego nie sadzi sie dwoch w jednej doniczce, bardzo odstaja od reszty. Zrobiłem z nich roslinki doswiadczalne i dostaja koksy w pelnych dawkach. No cóż trzeba czekac az reszta sie określi bo miejsca bedzie max dla dwoch panien. Chyba ze sie nie beda miescic to bedzie jedna a konkretna.

picture.php

:wave:

edit; jest ciasno, jak sie określą to będzie rzadko:D teraz to dopiero maja apetyt. Jeden pan juz do kosza i to najladniejsze feno

:badday::badday::badday: wszystkie najładniejsze to chłopy. Zostawiam jedną marna dame i kiełkuje od nowa.
 

frether

Member
Veteran
siema hehe a już myślałem że mię zbanowali za te ostatnie hyhy
no to może z innej beczki
pierwsza partia niestety nie przeżyła przez awarie sprzętu zima robi swoje a raczej wpadła do szafy hehe ale niema co się martwić po prostu trudno jedziemy od nowa ale troszkę już całkiem innym planem :laughing:
picture.php

a jej imię kopciuszek hyhy :wave: :thank you:
picture.php

no w końcu obiecałem :)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

ktoś mi tu języczek pokazuje :bump:
picture.php


picture.php

pozdros :bump:
 

chilum

Member
X-mass&NYear

X-mass&NYear

Najlepsze życzenia, dla wszystkich:jump:

słońca pod dostatkiem, wydajnych wentylatorów i filtrów, sionek z najlepszymi genami, spokoju na miejscówkach, miłosci i przyjaźni z tymi, którzy są tego warci, zdrowia( bez tego lipa)


PS:Zmiany prawodawstwa dot. naszej wybranki i kursu Eu a 2 pln ;-).


Merry X-mass &Happy New Cannabis 2011 Year


życzy


Chilum

:respect:
 

Wyrolowany

Active member
dzięki i dołączam się do najserdeczniejszych życzeń- Wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie i wszystkiego dobrego!:greenstars:

:santa1:
 

Ergonomic

Member
Dołączam się! Mega wypaśnych nasion, niskich rachunków za prąd, genialnej pogody w lato, wypchanych słoików, zero przypału i dużo sił do walki z systemem i władzą...
santa%20on%20rooftop%20smoking%20%20203.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top