What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

PioK

Member
chemik ... no drzewka zarabiste ... pytanie tylko takie czy w tym gąszczu wyszly grube gruszki czy raczej same liscie paliles ;p ;] ;] ;]

Maroc
IMGP5918.jpg


orangefreak, nie cykam fotek profesjonalnie/zawodowo... robie to z czystej przyjemnosci... a najlepiej mi to wychodzi jak sie troche skopce ;]
 
Siemasz :)
Z przyjemnoscia informuje, ze rosna mi 2 corki ww X v by Vod pod 400w. Mam nadzieje ze niezle dupeczki z nich wyrosna hehe.
Pod koniec tygodnia dostana dawke zestawu Hesi do Coco, niedobory powinny ustapic.
Moze ktos cos napisac o tym palonku??

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Sorry za rozmiar fotek ale nie dziala mi galeria ic mag :mad:
Zmienili regulamin czy co? Nie moge kozystac z galerii ani z pm'ow....
 

Chemik

Member
Ten busz wyszedł przypadkowo, troszke za duzo okazało sie żeńskich, jakość topków nie zachwycała, ale nie było na co na za bardzo narzekać, cześć poszła na hash, reszte sie spaliło.

picture.php

passion1 wysadzony jakoś w lipcu

picture.php

ss out mix
 

wdr

Active member
Veteran
@chemik- kiedy wysadzałeś te "maleństwa" i kiedy ścinałeś?
@Wszyscy- myślicie, żę wyłożenie mini boxa lustrami będzie dobre? Mam tych luster na pęczki xD

post usunę po otrzymaniu odpowiedzi...


ergonimic,@ nie lustra skupiają światło a nie odbijają :)


żeby nie offtopować:

[/url]
picture.php
 

Chemik

Member
Wysadzane były różnie, od początku maja, do połowy lipca. Ścinane od połowy września, do końca października. Część podochodziła, innym brakowało jeszcze troszke.
picture.php


picture.php

pzdr
 

PioK

Member
Chemik, skunk1 z SS doszedl ?? pokaz jakies zdjecia topow jak masz....

WeedMasteR, fotki ladowane do galeri nie moga przekraczac wagi 150kB ... i zostal podniesiony prog postow do 75 zeby wysylac i odbierac PM
 
Chemik, skunk1 z SS doszedl ?? pokaz jakies zdjecia topow jak masz....

Podpinam sie do prosby, w tym roku sadze 2 pesteczki femi skunka 1 white label seeds (oddzial sensi seeds lub to samo pod inna nazwa). Ciekawe jak sie zachowa pod nasza chmurka:)

WeedMasteR, fotki ladowane do galeri nie moga przekraczac wagi 150kB ... i zostal podniesiony prog postow do 75 zeby wysylac i odbierac PM

Nawet nie mam opcji ladowania zdjec, moze tez od 75 postow?

PioK, mistrzu wrzuc mi te zdjecie na jakis imageshack w duzej rozdzielczosci:D Zajebista tapeta bedzie :))
 

orangefreak

Member
@PioK a czym cykasz? niezły sprzeciol musisz mieć, ja narazie musze sie zadowolić aparatem wbudowanym w tel :/ a kasa by sie znalazła na coś konkretniejszego, profesjonalnego.



 

gucio

Member
@WeedMasteR fotki ładować można, wchodzisz w User Menu >> Pictures & Albums >> Create New Album a reszte chyba sam zrozumiesz :D

Passion szkoda, że zapłodniony i tyle liści musiałem zostawić. Mimo wszystko ładnie mnie poskładał :D Pestki miałem z op, zastanawiam się czy nie zakupić na ten sezon f1.

picture.php
 

hodowca

Active member
Veteran
U mnie po 6 tyg. vega - 2 dzień flo... ,kwiatkom zostało jeszcze około 70 dni. Mam nadzieje ,ze urosną na takie jak lubie ,czyli - DUŻE i PYSZNE hehe.

The "G" elitte UK clone zapowiada sie mega indyja :yoinks:

picture.php



E.C.S.D.v3(rez) x N.Y.C.D.(soma)

picture.php



"Piesek" też chciał przypozować :)

picture.php


kwiatki dostały troche po dupie przez zbyt mocny mix ,ale już jest lepiej.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehe na moje oko poczatkujacego to raczej Jack Horror ? ale jak mowie ja sie ciagle ucze hehehe pozdro
27510100_1447.jpg
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
siemanko!!
CHEMIK mi pisal ze chcieliscie zobaczyc topki jegou outa...umieszczalem je w dziale outdoor w zeszlym roku teraz forum sie zmienilo nie moge polapac sie narazie jak sie zamieszcza fotki z mojej galerii wiec polecam po prostu do mojej zajrzec skunk, passion i jeszcze jakies tam sa wlasnie CHEMIKA...milego ogladania

to juz wiem czemu nie moge prywatnych wiadomosci wysylac... :)
 

Silas

Member
Veteran
Hera wiesz co to jest plagiat??
Pochwal się czymś więcej na temat tego NoName..



Daruj sobie takie marne prowokacje.
\/
 

Hera

Member
Haha nie spinaj sie napisalem przeciez ze nie prawda ;D chcialem zobaczyc czy pamietaja haha zjaralem sie za bardzo ... pozdro ;D, nie gniewaj sie..
 

Silas

Member
Veteran
W kokosie lecisz wodzu? Generalnie ładna...aczkolwiek na pograniczu niedoboru/przenawożenia. Najprawdopodobniej z racji ostrego karmienia liście są takie nie inne z powodu lekkich deficytów Mg. Ja ostatnio zacząłem profilaktycznie sypać dolomitem pod roślinki i jest lepiej :D coraz lepiej :)
 

Latest posts

Latest posts

Top