What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

C

Ca2

growpl: ale szokujące foto ;D teraz FBI DEA CIA NASA PKP i inne organizacje rządowe mają trój wymiarowy portret twojego siedzenia ;D miej się na baczności! Odcisk dupy to bardziej indywidualna sprawa od odcisku palca ;D
 

Ganja Smile

Active member
Buehehehe stary przeciez to widac ze to nie meski tylek ;D chyba ze jakiegos dzieciaka co jeszcze wlosow nie ma ;]]]] hehehehe A TAK POZA TYM TO BYLEM WCZORAJ Z APARATEM NORMALNYM NA SPOCIE i sie wkurwilem bo zauwazylem ze malo slonca dochodzi mi do krzakow;/ ze nie mialem maczety ani siekier wiec skaklem po drzewach jak tarzan i lamalem skurczybyki! xD

823921.JPG

823911.JPG
 

Ganja Smile

Active member
pes3fan jak zwykle spore i ladne rosliny ;)) szkoda ze nie przyjade do was hehehe dostalem dobra fuche w polsce pewnie jak bym pojechal to juz bym nie wrocil... Dzieki za info we wrzesniu bede ie wybierac do Holland to mi jakies lokum skrecisz ;)
 

PioK

Member
przez ten tydzien tak slonko przywalilo ze az sie zdziwilem jak planty urosly ... jedna z moich pan ktora zawsze byla mala

imgp3312hi3.jpg


imgp3313zn1.jpg


jak widac juz nie jest mala i ladnie goni pozostale planty

pozdrawiam
 

polak

Active member
Ładnie wam idzie panowie ;)


GS zdrowe sa, to najwazniejsze ;] oplacilo sie taszczyc te wory z gownem :p

pes witaj spowrotem brachu!

trzeba jakies foto zrobic w koncu bo az wstyd mi przed wami ;) ale trzeba czekac na aparat az z serwisu wroci....

pozdro
 

DuncanXX

Member
Chłopaki pięknie! Ja dziś byłem na spocie i zrobilem wielkie :jawdrop: a potem :woohoo: roslinki podrosly o 3 pietra, liscie wielkie zdrowe i zielone normalnie niebo , a jeszcze tydzien temu byly marne i żółciutkie.Po prostu mam takie szczescie ze tego spota znalazłem hoho! Słoneczko tam wali caly dzien lekko wilgotna gleba maaasakra! W poniedzialek znowu podskocze na spota bo bede wsadzał nastepne roślinki to porobie fotki i sie tu pochwale :headbange , a tymczasem ide cos skrećic i odpoczac po męczącym tygodniu zapierdalania :rasta:

Peace!
 

Murinus

Member
<Glinka> wszystko zależy od ciepła która z kolei mocno jest powiązana z mocą, mimo że energooszczedne mogą spalić, dlatego należy zwracać uwage kiedy wyjdą z ziemi, na moje oko ta wysokość którą masz może być tylko zaglądać trzeba, a ocieplone to masz ?
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
A to moj cinnamon ma jakies 6 miesiecy, a od miesiaca jest na out. Wogole to dluga historia :))




Wkrotce fotki z wiekszego spota. ciekawe jak z tamtymi maluchami.
 

LECH

New member
WITAM!
pierwszy post na polskim forum więc wypadało by sie jakos przedstawić , więc mówią na mnie Lech uprawiam już pare latek. Wstawie może troszke fotek, może komuś się spodobją :rasta:

Maroc out 2006, zamieszczał je już kolega synnek ale chyba nie zaszkodzi pochwalić sie jeszcze raz. :joint:







no i bardzo smaczna żywica z owego maroca




i fotki z in








a to straty z out 2007 spowodowne jebanymi grzybiarzami :spank: a było by tyle dobrych nasion i palenia :bashhead:



wstawiłbym jeszcze troszke fotek, ale nie chcą sie jakoś do galerii dodawać, ale cóż spróbuje jutro.
pozdrowionka
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Siemano Lechu, a propo nicka to wczoraj przesadzilem z lechem... ale jak tu do blanta nie zachmielic...
Witamy na forum i nie zapomnij ze tu trzeba duzo uploadow fotek robic i nonstop uprawiac :headbange

ps. o widze nawet znajome pestki Emxhh :>, fajny cross outowy :>

Pozdr
 
O

OrganicShowmen

LECH said:
http://www.icmag.com/gallery/data/500/35138DSC01550.JPG
widze ze nasionka takze z sensi seeds wybrales. Pozatym Green House Seeds i female. Bardzo ladna kolekcja. Mnie jednak bylo stac tylko na sensi seeds. I tak kupilem najdrozszego outdoora sativovego na northern climate jaki byl. Dodam do tego outdoor mixa indicowego jestem ciekaw jak to bedzie. Daj znac jak tam Ci to kielkuje i jak rosnie, dawaj duzo fotek jak powiedzieli koledzy tu trzeba non stop uplodowac, kolorowac i uprawiac inaczej dostaje sie bana hehe.

pozdro pes:rasta:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

Ja kopalem na poczatku hehe taka mala lopatka ogrodowa , wielkosc dolka hmmm taka jak bubeczek morz ciut wiekszy , ziemia to sama glina i kamienie ,ale duzo pokrzyw rosnie w kolo , efekt morze nie jest zadziwiajacy - bo bez pracy to niema kolaczy - no ale narazie moja partyzantaka opiera sie na rozpoznaniu terenu co i gdzie ...

bylem wczoraj na koncu swiata , tam gdzie psy dupami szczekaja , diabel mowi dobranoc a konie na palcach gwizdaja ... i powiem wam fajnie tam jest hehe z 30 plantow stoi 3 :spank: :nono:
NR.1



NR.2




i nr 3 po pas ,



pozdro

p.s. juz po 2 godzinach byly jak nowe hehe , korwa za duzo mam szafek , szafeczek , tutaj passion , PP , maroc -FEM a ten najmniejszy to ten nagryzany maroc hehe zobaczymy co z tego wyrosnie


:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
to jest spot nr 1 dzisiaj ide na 2 , bo 3 zostala zrownana z ziemia jak tylko wsadzilem planty - nowe domy budowac - ( za rok biore plany rozbudowy calej wiochy i plany siedlisk zajacy hehe )
 
Last edited:

Ganja Smile

Active member
hehehee jestem pelen podziwu coraz nas wiecej ;)) nie wiem czy to jest spowodowany cudownym klimatem tego hobby czy poprostu coraz mniejsze sztuki od dili ;)) ja wiem ze od pierwszego growu zakochalem sie w ogrodnictwie heheh moja mama pyta sie mnie nawet o rady czasem co do swoich kwiatow nie wazne jakie cele wazne ze zielono xDD
 
O

OrganicShowmen

snow white produkt gotowy. idealne zielsko, mozna jarac caly czas. troche zamulajace ale duzo THC i nie ma sily przestac palic.

sensi seeds, takie cos kupujcie niezle to opakowane z instrukcja obslugi w pudelku i opisem odmiany na odwrocie itd itp.

Early pearl 55 euro Outdoor Mix 44 euro i w wnim az 25 nasion!! spoko :rasta:
warto wydac pieniadze na takie geny. postaram sie zrobic nasiona poniewaz EPearl to bardzo stabilna genetycznie odmiana i mozna dodawac ja takze w celu wzmocnienia innych krzyzowek. super! najlepsza, jak dla mnie, na polski outdoorek jaka mi sie udalo wybrac. szybka decyzja zawsze najlepsza a tak nawiasem to sensi gowna nie sprzedaje, co bys nie wzial jest ok.

Sensi Seeds oraz palenie z holenderskich nasion z holenderskiego grow, nic sie z tym nie rowna, i jak to wyglada :joint: ...







sadzil juz ktos kiedys z was na poczatku czerwca? ja dopiero wykielkowalem swoje maluchy. 2,5 miesiaca wegetacji na sloncu i ssania azotu mysle im wystarczy przed kwitnieniem. haha

pozdro 600
pes :rasta:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Pes: a skad wiesz ze perelka dochodzi pod naszym sloncem ?, w sumie juz nie raz byly odmiany ktore wg producenta spoko dochodza a w praktyce jak nie bylo dlugiego lata to kupa byla...

ps. super bobki :headbange
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Mam taki outdoor mix sensi seeds , ciekawego co z tego dojdzie i wyjdzie. Odmianki zapowiadaja sie niezle z opisow.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
cos z szafki...


:laughing: GRxV :wave:


:laughing: euforia


:laughing: indoormix 61 dzien po przelanczeniu na FLO i 3 tygodnie byl na Vegu , zobaczymy jakie to da efekty ,


:laughing: wigor chwascikow hehe jurto leca na miejscowke ...

pozdro :wave:
 
Top