What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Ganja Smile

Active member
ziel-zielona no calkiem ladne planty
lech no niezly skladzik ja opieram sie na tym co mi podarowali forumowicze hehehe
pozdroo
 
G

Guest

no super Lechu ci idzie! :yes:
a co u synnka?
kreci sie gdzies tutaj czy razem okupujecie profil? :)

pzdR!
 

hodowca

Active member
Veteran
Early perl napewno dojdzie - jezeli Early skunk dochodzi to sama EPe na 100% ,ale nie jest to jakies zajebiste mocne ziolo....ESk jest mocniejszy ,a Early Dog najmocniejszy hehe
 
G

Guest

:wave:

witam !
Bardzo ladnie wszyscy daja i sie staraja! hehe super! :D
ziel-ziel Ty przyjacielu to mnie za kazdym razem zaskakujesz hehehe powiem tak, pogubilem sie juz co i jak heheheh... zawsze wyciagniesz cos z tych szafek! hehehe...pieknie!:D
OS :wave: dzieki za relacje! Powodzenia z out! Z tym mixem i EP to bardzo dobry wybor!!!:D pozdr!!!
lech smaczne te cinny i skunki mmmmm:D k+
NiceGirl ten cinn zaczyna revegowac, bedzie duze drzewo na jesien!:smile:
ogolnie to kazdy zapierdala az milo!!! :D


u mnie narazie nic na polu, caly czas wycinam jajcarzy....eh....... troche smutno...no ale...:smile:

calosc:
16863all-med.jpg


dcxeroc/dp jajcarz... pokazal plec po 12 dniach 12/12
16863dcerocdp-med.jpg


purpleprincess:jajcarz...
16863purpleprincess1-med.jpg


meskie...sam nie wiem co...
16863males-med.jpg


eh narazie 2 leb27 dziewczyny...jedna G.A.P rowniez...mam nadzieje, ze te ktore zostaly i maja problem z pokazaniem plci beda zenskie!hehe

Tym czasem przed chwila wrzucilem do wody...

-durban od P- x2
-afg/erdpurtxeroc/dp - x4
-earlydog - x3 (zaden sie nie ujawnil, 12 dni /12/12)
-G.A.P - x6
-dc x eroc/dp -x4
-es x ?? - x7 pozdro P zobaczymy co z tego wyjdzie!:D
-purt x eroc/dp -x2
-tas/pinkyxeroc/dp - x5 (mialem z tego 2 jajcarzy...bardzo czula roslina, ujawinila sie po 6 dniach 12/12)
16863new-med.jpg


W najblizszym czasie pierwsza partie bede wyrzucal na out...nastepna poleci w polowie Czerwca albo po...:smile:

Powodzenia wszystkim zycze!!! :wave:
 
Last edited:

Ghonox

Member
Ato mój BOX ;d bez żarówek, bo przez magicseeds.pl nie ma co do niego wsadzić...
Liczę na kogoś :] Mam nadzieję, że się nie zawiodę! Roślinki na out w nim podrosnąć, a po powrocie z wakacji mam zamiar kupić FCS Automix

Oto fotki:












Zrobiłem też "dziurkę" ok. 45x35x35cm (miałem linijkę xD). Zrobiłem na początku maja, może nawet w kwietniu, ale nie chciało mi się fotek wrzucać.







Dokopałem się do piachu. Piach zmieszałem z dolomitem i KNO3. Podlałem.

Muszę dowieść jeszcze 20l ziemi, bo 30 nie starczyło. (Dziura ponad 50).

Ile plantów w nią posadzić? Myślę o 4 ;s Trochę ciasno będą mieć, ale wkoło (wbrew pozorom) nie jest taka zła gleba. Niezłe trawy i pokrzywy rosły...

Mam też inne miejsce. Przy rzeczce, dużo słońca, gleba cudowana... Tylko trzeba było by w krzaki powycinać trochę. No i 11km od domu...
W przyszył roku tam posadzę z 20 klonów femi jakiejś fajnej odmiany. W tym nie mam już czasu :\
 

LECH

New member
Shaman Synek wyjechał do Anglii, ale wraca juz wkrótce więc bedzie sie działo
Murinus, Alijah toż to juz dawno po zbiorze jest i nie ma co cinnamon był chyba najlepszym paleniem jakie miałem okazje konsumować, po prostu bajka. Skunk'a miałem dwa pheno: jedno bardziej indica i nie zachwycało niczym taki ot przeciętniaczek, za to drugie bardzo skunk było rewelacyjne. Obecnie w boxie siedzi sobie 3x skunk#1 od sensi, 3x afgan kush od wos i 1x Big Bang od gh wszystko 21 dzień wega. Jak tylko odzyskam ładowarke to wstawie foteczki.
pozdrowionka
 

chlodek

Member
u mnie w ogrodzie rośnie..




więcej u mnie w temacie (patrz podpis)

@Ghonox
Widze swoj wlasny out lecisz, nieźle, jak chcesz moge ci dopomóc z pestkami, bo u mnie na wate poszedł następny legion :headbange
 

Ghonox

Member
Chlodek, miło z twojej strony :] Jakoś się dogadamy :p
I bardzo miło ze strony jeszcze kogoś innego :D
Dzięki chłopaki ;]

A ty, kempamc, bardzo dużo odmian masz widzę :D
Za to najlepsze topy wychodzą Ziel-Zielonemu :eek: Duże je przycinasz, żeby tyle szczytów wyszło chyba xD
 
G

Guest

Ostatni rzut: Deep Chunk x Erocket/Danish Passion, Early Special x C99, Polish Hope, Castlevania Mix, Maroc x wczesne :D

 
Last edited:
G

Guest

hehe a moje ostatnie wysady juz dwa tygodnie temu mjialy dwa tyg. temu mialy trafic na spoty i nie mam kompletnie czasu, juz sie nie mieszcza w kubeczkach..

dzis na chwile podskoczylem na jednego ze spotow, mimo ostrego slonca i malej ilosci wody rosna w miare dobrze, durban wystrzelil za poczatku teraz WRxA go goni, sand storm w tyle, a angolka ktora wsadzalem w miejsce wyrwanego faceta nie ruszyla nic a nic, teraz juz za mala by sie przez cien przebic..








a w boxie mam istny gaszcz, nawet topy sie prezypally przez nie obecnosc.. ale cos tam je ponaginalem moze odbija jeszcze... SuperG zaczela tak smierdziec ze boje sie ich dotykac heheheh..




pozdr 4all
 
O

OrganicShowmen

:rasta: siemano,

dzisiejszy post miedzy innymi to pochwala dla sensi seeds. early pearl i outdoor mix kielkowalnosc w 100%. 35/35 nasion juz rosnie kilkanascie juz pokazalo lebki. ochoczo przedzieraja sie przez ziemie ogrodnicza ku sloncu. specjalnie na dzien dziecka zbudowalem im mini foliak, akurat pomiesci wszystkie 35 razem w doniczkach 15x15xm takze spoko. planuje przyspieszyc im wzrost poniewaz jestem troche spozniony przez podroze i wysialem 26 maja dopiero do gleby uprzednio namoczone seedy. foto na razie nie umieszczam bo praktycznie nie widac jeszcze zbyt duzo, ale juz za niedlugi czas [kilka dni jak tylko pokaza pierwsze listki] zrobie kilka.

Snow White w Holandii bardzo niedlugo przed scieciem tak sie prezentowal:









Plant naprawde mase zywicy produkowal i powiem ze przesuszajac je tydzien przed scieciem naprawde przyspieszylismy schniecie oraz produkcje zywicy hehe. Takbym to ujal haha. peace

pozdro pes
:joint:
 
Last edited:

kempamc

Member
sorki za maly offtop ale czy wasze skrzynki dzialaja poprawnie? moja wyswietla ze mam 65535 wiadomosci nieodebranych:| pzdr.
ladnie jedziecie
Zathir i OrganicShowmen zostawiam K+ ;)
 
Top