What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

C

Ca2

Może kupe jakimś cudem ;D usambare ktoś łyknie i większość money będzie.

Żeby nie robić pervera OT...w ogrodzie... walka o przestrzeń! LST co drugi dzień. Również co 2 dni podlewanko plantonem S i ferro-aktiv. Rośliny bardzo zdrowe i jak narazie mają matowe liście ;D pod koniec flow mam nardzieję, że będą sztywne i nawoskowane jak bylo u BbxA.

Bogusik...coś ty do tych mixów nasion dorzucił...low rydera jakiego znów pewnie ;D bo ten krasnolud chorowity niemal nie rośnie. Przesadzony..a nadal nie ruszył.
 

castlevania

Member
jako ze widze lekki zastoj na forum:) < chyba przygotowania sylwestrowe idą pełną parą > a ze ost mało sie udzielałem to trzeba nadrobic fotkami hehe:) dawno nie trzymałem szkiełka w reku wiec dajcie sie pobawić chłopaki :smoke: pozdrowkaaa!

12071DSC03341-med.JPG


12071DSC03345-med.JPG






 

Leptosoma

s&#596;&#305;&#647;&#477;u&#477;&#8513; &#670;uoW
ICMag Donor
Veteran
ale bedzie zabawa,prosto z pracy na bibe ale w tym roku sylwester powinien byc gruby i takieko tez Wam wszystkim zycze!

Co do topmaxa to ja daje go doglebowo 3ml/l co 2 podlewanie i dolistnie jak mi sie przypomni,efekty ciekawe,wiekrzosc roslin szybciej buduje szczyty.

Peace
 
G

Guest

pieknie castlevania, pieknie, ja mialem twoje pestki w tym roku, niestety wszystko mi wjebalo :( zostal mi tylko jeden krzak i okazal sie meszczakiem, no nic jak pech to pech hehe, wyslalem bamse'owi kilka sztuk twoich pestek, a jemu napewno cos wyroslo tylko nie chce sie cos ostatnio pochwalic fotami hehe pewnie sie gdzies zabunkrowal ze swoimi kilogramami i siedzi i jara :D Wrzucaj fotki castlevania bo bardzo ladnie ci to wyszlo :wave: pozdrawiam
 

g1enek

Member
Tak tak sylwester idzie pelna para , bedzie ktos bawil na rynku w krakowie ;] ?
Ja to motam sie juz odrana za jakimś paleniem, bo kurwa jak zwykle w swieta jest mega lipa :/ Przez ostatni tydzien jaralem moze ze 4 razy :/ hehehe just gimme some weeed ;] pozdro ludziska
 

43v3r

New member
Mam marzenie koniec lutego. Przypomnijcie mi wymiary pod 250 i pod 400. Teraz mam becel wiec bedzie pro ^^ Elo elo
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
najlepsza trawa co w tym roku wychodowalem musze powiedziec ze jest
Rezdoga Double Sour Diesel. moje pierwsze jego nasiona co kupilem dawno temu.
to byla ostatnia panienka co znalazlem. oja jaka panienka z niej wyrosla.hehe
prawdziwa fioletowa miss universe,hehe tak naprawde to jest cienszko powiedziec co bylo najlepsze.grapefruit x blueberry od chimera tesz jest super trawa, sweet blue od SOL jest zajebisty, chemd x sd byl tesz super.co tam jeszcze?,hehe ta sa te co ostatnio mialem i dobze je jeszcze pamietam,hehe to moge onich gadac,hehe
ale bardzo ostatnio polubilem wlasnie wszystko co ma w sobie sour diesel.
ten smierdzancy taki i klejancy.ah jak ja go ostatnio polubilem,hehe
tu pare DSDiesel buds,

664IMG_5588.jpg


664IMG_5580.jpg


peace
 

kazuya20

Active member
tak siatka była heheh
temu jednemu masterkushowi odjebało i rośnie bardzo szybko w 24 h od wczoraj
urósł 9 cm reszta zachowuje się normalnie tak jak powinna

wysokość łączna od donicy to 100 cm i ju ż raczej dużo nie podrosną jak widac te szczyty na zdjęciu to niżej jest jeszcze pełno odrostów które się wykształciły przy naginaniu następnym razem dam siatkę 30 cm od donicy wtedy ładnie będe przeplatał przez ok 25 dni wega i wyjdzie to samo i redukcja plantów do max 6

gdy zmierzyłem łodygę w całości głównego szczyta to ma ona 128 cm czyli to 28 zostało na siatce nie mogłem już dłużej trenować scrogiem bo był za duży gąszcz :rasta: :rasta:
 
Last edited:

43v3r

New member
Dobry movie natomiast go nie obejrze bo od razu mi sie skojarzyl z koksem musze sie ogarnac bo caly hajs na kokoski wydalem i do wyplaty jestem pusty od 2ch tygodnii. Kurwa mam tyle skojarzen nawet samochodowe choinki sprawiaja ze czuje smak koksu w ustach albo zapach na rekach ja jebie trzeba cos zapalic na obnizenie cisnienia :D btw nie wiem kto do mnie napisal pma nie moge go odczytac mam za malo postow. Alez to jest wkurwiajace. Wiec ponawiam pytanie jakie wymiary boxa pod 250 i 400 WAT ?

Hot Cargo Ładne szczyty :) Kojarzysz mnie ?? Szczesliwego nowego roku

Ja potrzebuje szybko dojrzewajacych komercyjnych szczytow. wiec pewnie sprowadze sobie niedlugo ak47. Poleccie mi jakis seedbank ktory bedzie mial najbardziej stabilnego ak47. Serious Seeds ?
 
Last edited:

Lewar

Member
moze komus sie przyda:

> hi there,
>
> I have a question about new strains which currently are sold out.
> you wrote that you will have them at the end of the year.
> 2008 is coming, I want to know when will you have them? (skunk special,
grapefruit and my favourite - C'99)
>
> greetings from poland
>
> ps. (my english isn't the best so forgive)

FEMALESEEDS.NL

Hello,
Thank you for your email.
We have had some problems, and acquiring new stock has been delayed
tremendously.
We are so sorry to have dissappointed so many people like yourself.
Good news is that things seem on the up again and we hope to have new
stock in by april/may.
First strains to arrive will be Grapefruit, ICE and Skunk Special.
Thank for your patience.

francine
the female seeds team
 

wojek

Member
@43v3r każdy lubi to co lubi ale też myślę że to forum jest całkiem o czym innymi no i lepiej pisać o przyjemnych zielonych rzeczach niż o jakimś ..............
HotC jak zawsze pięknie koloruj koloruj a forum będzie piękniejsze.
Pozdro wszystkim panom i panią z forum i miłego upojnego i upalonego sylwka.
 

Giet

Member
a może załozyc wątek o innych mniej zielonych rzeczach? albo lepiej offtopic gdzieś zginoł dawno ;o
kurde jutro sylwek a ja nie zrobiłem zapasów mam tylko 0,5 zielonego ;P jakieś kółka by sie przydały, a wy na czym balujecie w sylwka? only grass? ja miałem kartona jeść ;P
 
C

Ca2

Ja na sylwestra mam pilnie strzeżone 3-4 lufy Cindy99 i 4 bronki Desperados with Tequila (teqla w bronxach). Spokojnie bez szału z drugą połówką przy tv lub jakimś divixie.
W ogrodzie rośnie mi...(szczegóły w growlogu, który tak mało ludzi ogląda;))
Wracając do ogrodnictwa.... mam ok 3 paczki nasion Drosera spatulata (rosiczka) własnej produkcji. Oddam po kosztach przesyłki ;)

"Ona podała mi dłoń i ja dla niej klęknę"
G13xWW (jej śliczna rączka...amputowana w procesie LST)

 
Last edited:

Yarcio

Member
Ca2, bylbym chetny :D Moglbys odezwac sie na !***** (wytnij nospam z adresu)? Nie moge jeszcze uzywac PMow. Jesli podawanie adresow e-mail jest na tym forum zabronione, serdecznie przepraszam.
 
Last edited by a moderator:

Latest posts

Latest posts

Top