What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

spachal

Well-known member
Veteran
Obávám se, že nic pro změnu udělat nemůžeme. Zkuste případně vyjádřit svojí nespokojenost v části fóra Website Support, je jen otázka, zda to pomůže. Hodně vláken se tam rovnou zavírá.
Na druhou stranu, kdyz se podíváte na grower cz tak tam nejede ani SSL, takže to je už zcela v řiti, nedoporučuji komukoliv v tomhle stavu bez spolehlivé VPNky ani návštěvu, natož přispívat.
 

burmese

Active member
minulý rok ma policajti dokopali a zlomili my 6 rebier, vyklbili rameno, natrhli mocový mechúr zato že som demonštroval a zavreli na 3 a pol mesiaca do vezenia a mam podmienku
a preto ZranyIL ma do PAT-ty.
Pretože som MEKKY dal mi záložný plán čiernu skrinku
ja sa len bránim a pre istotu som sa vzdal polky vlády
 

burmese

Active member
Mária, Mag dá ,,léna,,
,Pán,, na ,syn sen níla/ biela modrá červená/
Holý and SK ,ó
ku-Ba
Guinea Pig-S/gps/
 

burmese

Active member
pra-čujem a rob-im s tým čo ste mi da-lee /vy-bojovali/
platím dopredu aj potom /k-ruh-e/
kdo uteká pred, kým je čas
už je rozhodnuté, teraz bojujte vy
už vás mám na háku tak ako vy mna
vo svojej zemi nemám kúsok zeme a nemožem si ani zahúlit, a teraz s vami zavretý, to ma radšej zabite, už sa nedám potupit testami, vak-cine neverím/píši sa cudzím perím/
však uvidíme zvery
 

UNREAL

Active member
Byl někdo taky na cajtech, kvůli Harry, Grizly a další? Zajímalo by mě jak jste dopadli a co se vlastně stalo.
 

-GD-

Active member
nemáte někdo kontakt na člena Kritubrko? nějak se nám chlapec "vymazal" byl jsem zvědavý na selekci rascalu :(
Díky!
 

-GD-

Active member
Překvapil mě servis banky d*nafem, kdy v čr překupníci doprodávájí zbytky a španělsko nekomunikuje.
btw. ještě že jsem ty "quicky" koupil včas...
 

nikolajmorozov

Active member
radost to neni nova ale cim vic se to blizi tak sem vic natesenej! semena co mam na letosni light dep jsou fire!! uz at plachtuju, potrebuju neco delat abych furt nesedel na prdeli a necumel na netflix :D k tomu se vaze dalsi, na netflixu je skvelej serial o F1! nikdy sem se o to nezajmal ale jje to ulet jak to chodi..

sere me ze se mi kocour furt kouse a vykusuje si srst na ocasu.. dneska sem mu rano sahnul na ocas, zasycel a sel se schovat.. snad mu nic nebude, veterinar co sem mel tak pred tydnem umrel a nevim ted kam... a dalsi ze sem slabej kkt a nedokazu prestat chlastat tvrdej.. 0,5l bechera nebo ferneta denne na dobrou noc neni moc dobry.. nekdo nejakej tip jak preckat abstinencni priznaky po tom, co dva dny nepijete? heh
 

-GD-

Active member
Překvapil mě servis banky d*nafem, kdy v čr překupníci doprodávájí zbytky a španělsko nekomunikuje.
btw. ještě že jsem ty "quicky" koupil včas...

Údajně banka DINAF*M končí
nějaká akce ANTI-DROGO zadrženo 15 lidí.
+ Vydaná tisková zpráva

u6l7rqwu.jpg
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==


wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
 

spachal

Well-known member
Veteran
Já jsem stále silně nasra..štvanej, že tohle fórum takhle zmršili, nemám ani chuť sem moc chodit. Možná se s tím smířím, ale zatím to stále trvá ..
 

pMiii

Active member
po létě stehovačka z malého 1pokojáce do velkého domu se zahradou a bomba terasou, to bude baadd weeed )))
 
Last edited:

burmese

Active member
o experimentoch,,,*
& huckajú krv proti krvi*
&napádajú srdce, pardon slovensko
&*kyslíkom rakoviny sú peniaze, nech sa teda zadusia, preto sa tak boja-
 
Top