What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

grubba

Active member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]A5S1 + nejakej darek
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]
picture.php
[/FONT]
 
D

DeMokraT

Sem úplnou náhodou v?era koukal na ace a najednou green mountain seeds alias vermontman po dlouhé dob? in stock , tak hned šel do košíku purple satelite (Ibl oaxaca/nepal) :)
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
Sem úplnou náhodou v?era koukal na ace a najednou green mountain seeds alias vermontman po dlouhé dob? in stock , tak hned šel do košíku purple satelite (Ibl oaxaca/nepal) :)

Díky za tip.Prisel mi mail od ace, ale toho purple satelite jsem si vubec nevsiml.Mohla by to být zajimava genetika do nasich podminek.
 
D

DeMokraT

Díky za tip.Prisel mi mail od ace, ale toho purple satelite jsem si vubec nevsiml.Mohla by to být zajimava genetika do nasich podminek.

O n?co takového se snažím nejen já roky, aby to na tisíc procent dozrálo a p?itom to m?lo kvality jako pozdní sativy ale bez zatmívání a i se samcema , no uvidí se po br?ku ale v??ím že popis nebude fake. Jinak samoz?ejm? t?ch pár balíku nevydrželo ani 24h, potom na ven možná grape což je satelit a jejich tajný strain
 

Vysocinagrower

Well-known member
Veteran
O n?co takového se snažím nejen já roky, aby to na tisíc procent dozrálo a p?itom to m?lo kvality jako pozdní sativy ale bez zatmívání a i se samcema , no uvidí se po br?ku ale v??ím že popis nebude fake. Jinak samoz?ejm? t?ch pár balíku nevydrželo ani 24h, potom na ven možná grape což je satelit a jejich tajný strain

Ted na to koukám " out of stock " to jsem prováhal :biggrin:

Vsechno vyprodany.Skoda zustal tam jen jeden strain.Na out nevhodnej.Tak aspon budu sledovat, jak ti to pristi rok roste. :biggrin:

Ja pojedu pristi rok zase malawi.Je to jistota a dobrej výnos .Síla tam je.Zkouším hawaian sativa letos. Opyloval jsem pylem z ecsd, tak uvidime co z toho bude další rok.

Tak at se dari v hledání.
 

-GD-

Active member
Me vylozene nasralo posledni Legalizace cislo 61.
Kdy mesic obchazim "svoje" trafiky a neni, jeste neprisla.
A na eshopu je vyprodana, n?jak nerozumim politiku prodeje tohoto zinu.
 

sensi23

Active member
Veteran
Me vylozene nasralo posledni Legalizace cislo 61.
Kdy mesic obchazim "svoje" trafiky a neni, jeste neprisla.
A na eshopu je vyprodana, n?jak nerozumim politiku prodeje tohoto zinu.
Ja mam predplatne a mam pokoj
 

psalm69

Active member
dneska mne potesil balik z colubie ,kamos poslal nejake venky mamba negra x mango biche ,concha de coco x santa maria a caucana tak sli hned do vody tak mam zabavu na 4 mesice ;)
 
K

Krutibrko

Pekne chlape a co budes hledat ?Jaky je cíl? Neco na breed nebo divoky venky? ????
 
K

Krutibrko

Tady chcipl pes,ci co???Udržme si alespon ten náš icmag...
 
Last edited:

grubba

Active member
ted jsem objednal neco na hotchilli a k objednavce za necelych 5 tis jako darek vetrak za necelych 900,mile prekvapeni
 
Top