What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

burmese

Active member
sere ma že teraz je aj koronavírus nelegálny, sere ma že som bol naSSraný....
a pre?o faj?íš tu máš cig..../ano-dik/
o ženách:
k-LO-pí klop,
som doma aj go-MORA
/imho/tep-LO ?i-ži-ma
spor-AK hovado //samozrejme ob-oje//
odvtedy sú kravy svet-E
 

-GD-

Active member
Me moc nepotesila sms z hygieny ...
biggrin.gif
 

burmese

Active member
o matka Zem, zastav svoj hnev,/postraš radšej blavu, prahu a brusel/
my sme iba nevolníci a otroci, už je aj nelegálne chodit von a do prírody

Slubujeme, že zakážeme vacsinu chémikálii a bezbrehý konzum a cestovanie a obnovíme vacsinu lesov,
Ukáž prosím aj Ty prejav dobrej vole a daruj vodu a život tam kde to naozaj potrebujú
 

nikolajmorozov

Active member
ten novej vzhled je teda pekne napicu! cekam ctyri dny nez se spusti icmag a jako pardon ale tohle je total neprehledny..

btw: pokud by nekdo chtel tak sem ted na 5semenech narazil ze je dr. Grinspoon(barney's) na sklade..
 

spachal

Well-known member
Veteran
No, asi jsem konzerva, ale tohle neni zmena k lepsimu ..

Nejdrive test diakritiky, jestli alepson tohle opravili: LOĎ ČEŘÍ KÝLEM TŮŇ OBZVLÁŠŤ V GRÓNSKÉ ÚŽINĚ. PŘÍLIŠ ŽLUŤOUČKÝ KŮŇ ÚPĚL ĎÁBELSKÉ KÓDY. Loď čeří kýlem tůň obzvlášť v Grónské úžině.Příliš žluťoučký kůň úpěl ďábelské kódy.
To jsem zvedavej, jak se to bude zobrazovat po postu ..

No a ted neco zavaznejsiho: VESKERA ALBA S OBRAZKY JSOU NASTAVENA JAKO VEREJNA!! To neni na foru tohoto typu idealni, bacha na to. Ja uz jsem vse upravil na Registered Only.

Zmeny (so far ..)
- nic moc vzhled, kontrastni, boli me z toho oci. V nastaveni je sice asi pet polozek na Forum Style, ale at zvolim jakoukoliv, asi je template ten samej, zadna zmena
- konecne jsem nasel, jak zobrazit nove prispevky ve vlakne. Debilni, ale je to tam
- co je tohle? https://www.icmag.com/european-groups/czech-canna-community?tab=topic-tab
- vyhledavani ma timeout. A krome toho nefunguje ;]
- není mozne zmenit pocet prispevku na stranku, ulozi se vzdy na default
- zmizelo My IC a Wall, to je fakt skoda ..

No asi i dalsi veci, mozna jsem konzerva, ale zatim to jako zmenu k lepsimu nevidim ..
Zkusim jeste nejakou grafiku, jak se s tim pracuje:
hm, primo do prispevku asi vkladat nejde .. tak nic.

koncim, pali me z toho oci :/
 

Attachments

  • photo1327487.jpg
    photo1327487.jpg
    74.2 KB · Views: 89
Top