What's new

Co kdo máte v matkárně?

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jo a jajdo, jestli se ti nelíbí, že negativně komentuju nějaké seedbanky, tak na mě nereaguj a máš klid. protože v tom budu pokračovat a sdělovat co si myslím, že je pravda, dál. a že neni rozdíl mezi dna, thseeds, barneys, greenhouse, dinafem, sensi atd. pravda vždy nakonec vyjde na povrch. někdo na to ale nemá nervy a lež je pro něho terapeutická. vždyt kolika lidem se nervově uleví po shlédnutí báječných reklam jako kaufland česku nebo barneys pěstitelům, že jo chacha :D :D :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pokračuju: ace seeds, jejich malawi není čistá, pravděpodbně obsahuje widow. jejich bangi haze obsahuje silver haze a aloha widow. jejich panama hybrid nemá moc společného s původní panama red varietou.
 
K

Kundalf

pokračuju: ace seeds, jejich malawi není čistá, pravděpodbně obsahuje widow. jejich bangi haze obsahuje silver haze a aloha widow. jejich panama hybrid nemá moc společného s původní panama red varietou.

Cau MAHA, znis, ze mas neco vyzkouseno, poradis mi nejakej tip? k Ace seeds jsem chtel zavitat, zrovna i nektere ktere jsi zminoval, popravde chci neco k Tom Hillovy a Copalite, uplne mi asi neva cim to bude rizle jsem mixator jeden strain nejedu nikdy a ze mam tedka jen Tommika(copalitu budu teprv klicit) me stve na druhe pulce stihnu dalsi "polokolo" neceho normaniho ale toho drbani se s tim...
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
záleží co chceš, bangi haze je dobrá, ale není moc fér to prodávat jako nepalcongo. když to neni pravda. mně chutnala bangi haze z roku 2006, tu co sem koupil 2011 tak už nebyla tak dobrá. golden tiger bych mohl doporučit, ale to sem pestil tester seeds pro první release z roku 2010 a od té doby ten recepis nějak změnili.. takže nevim jaké to je. zajímali mně ty crossy s oth ale od spolu haze pestitelů sem se dozvěděl, že to pokulhává v terpenech. tak možná bys mohl zkusit oth x panama a dát nám vědět, jestli se to může terpenicky rovnat tom hill haze.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jestli to seženeš tak ti doporučuju tuto sativu:
Nanan-Bouclou


100% Sativa

Seriously acid trippy profoundness to the high with a sweet aromatic taste.

The motherplant is Haitian Sativa and its father is a Cape Tribulation Sativa ( which is PNG Gold).

Needless to say, it wants to get big. Indoors will require tipping and or LSTing to keep it within a manageable size.

Outdoor will be easily 3-5 metres. Flowering is long too. Classic 13-17 weeks. Closer to 15 weeks properly.

The high is profound and very trippy, is creepy in onset and rushes hard from there to a limitless ceiling.

Flowering Times : 13-17 weeks

Grow Environment : Outdoor Tropical only, or at the very least in a grow envionment long mild Autumn. Have been seeing this grown with success indoors too which is pleasantly suprising.
 

sensi23

Active member
Veteran
Chlapi já vám to teď smaznu a kdyžtak Pm hmmm?Zbytecne když se 2 v pohodě lidi (oba osobně znám) hádají v podstatě o ničem.... peace
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Dobrou noc maha, zalezu si do sve frustulity a s chrapanim typu miiiin draaak si necham zdat o tom jak spolu hulime neco jineho nez strainy od barneys nebo ace a zejtra si muzem napsat pm...
Brou a nebud nazloben.
 

Pemek

Active member
Ja se bavil docela :D.
Chlapci, nekde sem tady cetl ze nekdo drzi dank commander , kdyby ten nekdo byl tak hodnej a pridal fotku jak to vypada a popisek jak to chutna , voni a stavuje , at vim na co se tesit.
Pak me zajima jen tak okrajove. Jakej gen mate v matkarne s top vynosem s ohledem na kvalitu ci ojedinelost danyho genu ? Mam na mysly neco s cim ste schopni dat treba necely kolo pod 660w hps.
Osobne na to mam favorita a tim je gg4 x ecsd bx pheno 1.


Ted nevim jestli moje otazky patri sem nebo zeptej se na co chces sakra.
Edit. Vy ste jak ja s metrackem na groweru :D. Uplne ta stejna pointa jako vase a abych se jakdo priznal , posleze az sem se zacal vic zajimat bych si zpetne naliskal za svoje nazory. :D
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ten dank commandr mě taky zajímá, všechno kde je socal catpiss mě zajímá, ptže je to údajně hodně terpenicky výrazný cultivar :D doufám,. že o tom můžu mluvit, i když se to kurva neměl možnost pěstovat. LOL
 

Pemek

Active member
No moc sem toho jakoze nenasel, i ten ox piss mohl byt zajimavej , jeden pakl zatim staci :D.
Kazdopadne kdyz uz nekde neco bylo , tak ze je fakt hodne aromatickej.
A pokud tam pujde citit kush vune , borovice jak popisuji tak si budu piskat :).
“Na vuni sem skoro zavislej “ :D
Kazdopadne 12 prcku zasazenych tak snad za 3 mesice muzu napsat ze mam v matkarne poradne smradlavej dank commander.
 

Rumburak

Active member
Zdar ten někdo jsem já,hele jak už jsem psal selektil jsem Dank Commandra už nějaký ten pátek na zpět,takže si toho už moc nepamatuju,drží to někdo na moravě,já to dal ruprechtovy na podržení a on to poslal dál,bo musel v té době rušit matkárnu,tím chci říct,že osobně já to nedržím ale určitě je to dohledatelné,jinak co jsi pamatuju,rostly z toho kytky s poměrně velkým centrálem,středně se vytahující po přepnutí,květ kolem 60 až 65 dnů,velice orosoný květ,tvrdší konzistence,mín kalichů,půl na půl kalich/list,to pheno co jsem nechal smrdělo nafta,kyselo,parfém dost ostrá vůně,chut dost výrazná opět parfém, kyselo,kush.Stav silný tělo/hlava.Určitě to není špatná volba,lidi z této banky dělejí dobré věci a defakto v každém paklu se dá najít něco dobrého,budeš spokojený.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
dneska sem dostal od jednoho zdejšího člena cherry pie x dosidos. velké Díky a Respekt!
 

Rakosnicek

Member
Veteran
hele maha taky máš u mě ty otm x f13 a aj f13 throwback jestli chceš :D já dneska zkusim nahodit finální fotky až vymažu něco z galerie, se mi pořád nepodařilo navýšit kapacitu :D

akorát jsem teď přeřezával většinu věcí na růstu tak to chce chvíli počkat než naroste nějaký řezivo
 

Pemek

Active member
Zdar ten někdo jsem já,hele jak už jsem psal selektil jsem Dank Commandra už nějaký ten pátek na zpět,takže si toho už moc nepamatuju,drží to někdo na moravě,já to dal ruprechtovy na podržení a on to poslal dál,bo musel v té době rušit matkárnu,tím chci říct,že osobně já to nedržím ale určitě je to dohledatelné,jinak co jsi pamatuju,rostly z toho kytky s poměrně velkým centrálem,středně se vytahující po přepnutí,květ kolem 60 až 65 dnů,velice orosoný květ,tvrdší konzistence,mín kalichů,půl na půl kalich/list,to pheno co jsem nechal smrdělo nafta,kyselo,parfém dost ostrá vůně,chut dost výrazná opět parfém, kyselo,kush.Stav silný tělo/hlava.Určitě to není špatná volba,lidi z této banky dělejí dobré věci a defakto v každém paklu se dá najít něco dobrého,budeš spokojený.
Hmm. Na morave rikas. To by bylo cajk kdyby mi sem tam dodal i nejakej rez. Zkus to dohledat , aspon bych nemusel mit matky pac me to nebavi :D.
Kazdopadne selekci si udelam , zni to smakozne. Diky za info.
Kyselej kush. Nemuzu se dockat.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hele maha taky máš u mě ty otm x f13 a aj f13 throwback jestli chceš :D já dneska zkusim nahodit finální fotky až vymažu něco z galerie, se mi pořád nepodařilo navýšit kapacitu :D

akorát jsem teď přeřezával většinu věcí na růstu tak to chce chvíli počkat než naroste nějaký řezivo

:D no to ja vím, že to tam mám, ale ty we, pořád čekám na nějaký extra super duper smoke report, s zářivýma fotkama šťavnatých květů :D já to chápu není čas. díkec ganjopádně.
 

Rumburak

Active member
Hmm. Na morave rikas. To by bylo cajk kdyby mi sem tam dodal i nejakej rez. Zkus to dohledat , aspon bych nemusel mit matky pac me to nebavi :D.
Kazdopadne selekci si udelam , zni to smakozne. Diky za info.
Kyselej kush. Nemuzu se dockat.

Hele já nežiju v čr už delší dobu,jsem na druhé straně evropy u moře,takže s řezama ti nepomůžu,v létě se pokusím dopátrat kdo to drží a pošlu nějaké info.
 

Pemek

Active member
Hele já nežiju v čr už delší dobu,jsem na druhé straně evropy u moře,takže s řezama ti nepomůžu,v létě se pokusím dopátrat kdo to drží a pošlu nějaké info.
Sak tak sem to myslel. :).
Heh se mas u more. Pozdravuj definy :D
Tise zavidim.
 
Top