What's new

Co kdo máte v matkárně?

-GD-

Active member
v ostatní množírnách ti dají už od 10ti kusů slevu začímá to od 5E
A tady to ale nefunguje, 10E za kus, pojd si pro to, diskutuj, přemlouvej a už se stebou nikdo nebaví :D
 

Phuuu Ad

Active member
a to je jistý, že na 25 klonů uslyší? :D

toz mi to nedalo a zeptal jsem se na minimalni objednavku

"Hey, minimum amount to pre order are 40 clones per strain.
Alternatively u can choose from daily available stock of ornamental plants."
 

Mightyka

Active member
Veteran
Hahahaha 40 :D
No ono se dá lehko zjistit co cca zrovna maj, na píču je, že nevíš kam zajet. Adresu nikde nemaj, takže se s nima stejnak musíš nějak domluvit dopředu.
 

-GD-

Active member
kluci zvedli laťku.... 40... to je bYznYs....
Myslím že bude rozumnější objednat si dopředu........
jinak jak říkám nemají zatím ofiko otevřeno, vše je o domluvě kdy si přijedeš...
 

Mightyka

Active member
Veteran
Triesterstr. 340 in 1230 Vienna, takze muzes vyrazit kamarade.:tiphat:

Kašlu na ně, většina mi ted pujde poštou z US. Radši risknu celníky a úmrtí po cestě, než platit za jeden strain 400 euro. Plus tam mám alespon "jistotu", že to neni nějakej ojeb.
 

IqTyq

Active member
Zeptal jsem se clonelabu jestli prodávají i malé množství v malých kostkách, nebo čerstvé řezy a tady je odpověď:

Hey,

yes we have a shop on Triesterstr 340 in 1230 Vienna.

Even though there are no official opening times yet, it is possible to visit us Monday-Friday between 9.00-17.00.

Best option would be to let us know a day in advance when u want to visit.

Small quantities are normally always available.

And yes we sell rooted clones in small plugs and could also provide fresh, unrooted.

It’s 10 Euros per plug or alternatively 2 unrooted fresh cuts.

Každopádně se jejich klony pomalu šíří i po jiných shopech ,FF od nich převzaly Cookies&Cream(prý nějaký multiple cannabis cup winner ze států), greenempire zase mají Hortilabacké Sour Pink Grapefruit, Sour Amnesia, SuperSourSkunk atd.
 
Last edited:
K

Kundalf

Ahojte vsichni, nevim kde bych uz hledal tak to zkusim tady, dana odruda je uz asi mrtva, nejradej bych od Barneys ale ti sami mi rekli ze uz neni a neni moc pravdepodobne ze by byl nekdy znova na sklade.

Prosim pekne vsechny, shanim Dr. Grinspoona, nedelam si iluze ze by nekdo drzel matku, ale nema nekdo z vas doma schovanych par semenacu?
Byl to uz nikdy neopakovatelnej zazitek ho kourit, "silenych sativ"(100dnu+) mam tedka povic na vyzkouseni, ale jde mi hlavne o tohodle sampiona, asi nic kluci co?

Diky za ohlasy
cau
 

sensi23

Active member
Veteran
Ahojte vsichni, nevim kde bych uz hledal tak to zkusim tady, dana odruda je uz asi mrtva, nejradej bych od Barneys ale ti sami mi rekli ze uz neni a neni moc pravdepodobne ze by byl nekdy znova na sklade.

Prosim pekne vsechny, shanim Dr. Grinspoona, nedelam si iluze ze by nekdo drzel matku, ale nema nekdo z vas doma schovanych par semenacu?
Byl to uz nikdy neopakovatelnej zazitek ho kourit, "silenych sativ"(100dnu+) mam tedka povic na vyzkouseni, ale jde mi hlavne o tohodle sampiona, asi nic kluci co?

Diky za ohlasy
cau
J si ho objednal pred pul rokem u Barneyho v coffeee shopu a taky rikali ze uz ho nevedou.Na menu ho jeste meli..jsem byl zklamanej
 
K

Kundalf

J si ho objednal pred pul rokem u Barneyho v coffeee shopu a taky rikali ze uz ho nevedou.Na menu ho jeste meli..jsem byl zklamanej

No ja se snazil obvolavat vsechny mozne, CZ eshopy urcite zadny - nikdo skladem, vsichni reknou ze do dvou dnu urcite bude od distributora, ale ja jaksi asi vim... ze nebude:D
Brnknul jsem jim prave i primo do Barneys a ne e, taky sem z toho smutny, uz ho shanim delsi dobu ne teda nejak extra aktivne, vzdycky po case se nekde zeptam, tedka co jsem se konecne odhodlal trapit nejake sativky 3 a vice mesicu:D tak se zatim nevzdavam, chtel bych ho tam taky.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
oni na něm pracují, což ale asi znamená, že ho přepracují, a už to nebude upe to co to bylo. haha nejsem barneyho zákazník a nemám tyto starosti :D juch!
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
ten barney, on si rád výmýšlí různé příběhy, jak tamto obsahuje brazilskou sativu a tamto zas hawaian, ale ve skutečnosti jde jen o crossy již dobře známých holandských haze hybridů... jako je A5, c5 nebo herrer.
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
ten barney, on si rád výmýšlí různé příběhy, jak tamto obsahuje brazilskou sativu a tamto zas hawaian, ale ve skutečnosti jde jen o crossy již dobře známých holandských haze hybridů... jako je A5, c5 nebo herrer.

Otazka za bludistaka, podle ceho soudis, ze strainy nejsou z toho co udavaj??
 

sensi23

Active member
Veteran
Nikde lepsi kour nemeli v Amstru (teda z toho co jsme zvladli prolezt :D ) nez u Barneys najednu stranu zklamani a na druhou prekvapeni..kamos dokonce koupil.fem vanilla kush :D Trochu ziskali muj respekt ne ze ne na menu grinspoona rikam.hej konecne zahulim neco co bych nikdy nepestil.a prej out of stock :D
 
K

Kundalf

Nooo jako, ja bych to aji zapestil:D, takovej stavek uz mi nikdy z niceho nevysel, no tedka jsem jim zas zkusil napsat primo do Barneys tak uvidime, v katalogu na 2018 ho opet maji a opet a porad jako out of stock:D?!?.... on ho asi nikdo stejnak nechce tak proc tisknout novej katalog:D
 

Dogons

Active member
Ahojte vsichni, nevim kde bych uz hledal tak to zkusim tady, dana odruda je uz asi mrtva, nejradej bych od Barneys ale ti sami mi rekli ze uz neni a neni moc pravdepodobne ze by byl nekdy znova na sklade.

Prosim pekne vsechny, shanim Dr. Grinspoona, nedelam si iluze ze by nekdo drzel matku, ale nema nekdo z vas doma schovanych par semenacu?
Byl to uz nikdy neopakovatelnej zazitek ho kourit, "silenych sativ"(100dnu+) mam tedka povic na vyzkouseni, ale jde mi hlavne o tohodle sampiona, asi nic kluci co?

Diky za ohlasy
cau

Dr. Grinspoon je mrtvi asi proč že to byl Holy Grail to asi ne stál za hovno kámoš to pěstil stovacetdní a nic seno :biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top