What's new

Co kdo máte v matkárně?

d-k

Active member
Cíl tohoto threadu bych viděl v tom, že se ucelí představa o genetické dispozici v CZ/SK sekci. Byl by tu jistý záměr, ale odporuje pravidlu č. 7 - výměna -, takže pak asi pm, pokud by s tím nebyl problém.
Snad bude zájem se podělit o svůj genofond - primárně informativně.
 

Kronnie

New member
Ahoj

já tu mám momentálně
Křížence white rhino x orange bud.Už je tomu něco přes rok co jí mám.má květ do 70ti dní a růžový až fialový pochvy.S obsypem začíná po asi týdnu květu.Průměrné výnosy a poměrně energetické high.Netvoří "salámy" ,ale spíš palice bobtnají do stran.Co se chutě týká,tak dost záleží na usušení :)

Je to muj nejoblíběnější model,takže o něm můžu něco říct už :D Tohle je jeden z mých prvních postů :) zaujalo mne tu d-k tvuj double gum.Jak dlouho ho máš?Kdosi mi psal,že to aroma se časem vytrácí?? :-o
Ptám se protože ho tu mám taky a nemůžu se dočkat až ho vysadim :)
 

Billygoat

Member
Nice collection of seeds you got there. Good luck with them all. I'm sure your going to be in for a very big surprise with them all. I know for a fact. You'll be more then happy with the OE. Take care and can't wait to see and hear more on all those great seeds.
Take care,
BG
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
momentálne v maminkárně :
a11LH - decentné po mandarinkách nebo jiných citrusech vonící a chutnající pokouření vhodné po ránu nebo přez den místo kafe, při nezřízené konzumaci paranoia a vůbec stav jako na perníku
Bubba Bx - rychlejc rostoucí a mnohem výnosnejší než originál, zhuluje stejně kvalitně jako originál, akorát ta chuť malinko utrpěla
The Wreck - prostě The Wreck
OGKxELE/ChemD
ovšem nevím jak dloho tam pobudou neboť vytlačit se je snažej :
SSHf2xELE/ChemD
a
PoisonSourSaver
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Matky
Super Silver Haze (sensi23 phen)
Casey Jones (Peri cut)
NLA
Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #2
Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3
AfganSunk/Heriuana
Anaberry
Pollen Chuck
Molokai Kush
Amnesia Haze (S-M cut)
Scarllet Queen (S-M cut)
Sour Diesel IBL (S-M cut)
Santa Maria (S-M cut)
Sweet Pink Grepfruit (S-M cut)
LUI
SFV OG Kush/C99
ChemDogD/C99 - BigBud phen
ChemDOgD/C99 - C99 phen


Začaté selekce

Jack O Nesia
Happy Brother Bx1
ECSD x SFV OF Kush Bx1
Heavy Duty Haze


Začaté testy

AcaKush
LadyBerryKush
KushyHaze
SSH x NLA
ChemBerry
Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #2 F2
LAOS
 
Last edited:

nans

Member
tusim ze tady byl nejaky problem s pravidlem o prodeji materialu a ze to bylo neprimo brane jako reklama, takze asi spis ne.

jestli se pletu tak me prosim opravte.
 

Aboriginal

Member
Jojo, problém by to byl pokud by jsi to veřejně nabízel - ty pouze informuješ o tom co máš aby jsi se "dozvěděl" co v luzích českých máme a je dostupné - jak si to potom obstaráš - to je tvoje věc:)
 

Machoman

Active member
Myslím že problem by nebyl ani kdyby jsi to veřejne nabízel.On asi žadnej zdejší moderátor neumí česky bych si troufnul tipnout:D

Samo myslím krom radvancana:D
 
tak jsem našmikal asi 4 větvičky a uvidíme co z toho bue. plán je výpěstovat matku a příští rok dát klony ven. dozrává do půli řijna.



picture.php

Czech Sativa X Medijuana

 

Pacho

Member
Zhruba za 14 dní rozbehnem selekciu Jacka Herera F2 z 15 ks od známeho,
ktomu môj kros Mazar-i-sharif x Blue Satellite 2.2 taktiež z 15 ks
a aby toho nebolo málo ,mám 5ks Erdbeeru ktoré vypadli z paličiek .
Takže držte palce,teším sa nové zážitky :)
Rozhodol som sa použiť svoje zásoby osiva preto, že nemienim strkať peniaze to hrtanov nenásytných seedbaniek a radšej kúpim konečne kvalitný box :D uvidíme, prinajhoršom prej*bem tri mesiace a prinajlepšom narazím na jednu dve mamky čo za to stoja.
 

Pacho

Member
Nazdar ,tak nakoniec to dopadlo nasledovne:
Jack Herer F2 -kvet 70 dní ,brutal výnos ,kvalita priemerna (na jacka)

Jack Herer f2 -kvet 55 dní,slabunky výnos,kvalita dobrá,avšak moc naftová aroma(pravdepodovne letí z boxu von)

Flo č.1 - kvet okolo 55 dní, Feno 1 ,zelené,kompaktné,chutné, silné :D

Flo č.2 -kvet okolo 55 dní, Feno B ,fialové,nádherne vonavé,trošku viac listov-asi menší vynos,ale chuť je výraznejšia,učinky asi ako u Fena 1

Flo č.3 - kvet 55,Feno 3,podobné ako feno B, ale ešte viac listnaté-letí z boxu

Takže som zostal na troch maminach pod 250 MH a myslím že je to tak akurát

Fotečka Flo, feno B, cca 42 deň 12/12,od 25 dňa kvetu dokvetám outdoor..

picture.php


.

picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top