What's new

CAMP EUROPA

Solon

Well-known member
Egyébként én azon röhögök, hogy volt háromszor 2/3, jött a negyedik, minden jó irányba megy végre, lesz még itt vagy ez 8 évig. De nem elég, ki kell írtani mindenkit, aki nem úgy gondolkodik. Mindezt egy külföldi szerveren előadva. Ha ennyi hatalom jut ennyi időre valakiknek, akkor azok akik szerint ez jó, azok miért nem élvezik az életet, miért itt dühöngenek? Mégsem olyan jó az irány? Nem jó az élet? Mi kell még, 5/6? 200 évre? Attól jó lesz?

Többek között erről beszéltem neked Széklet, mikor azt mertem mondani , hogy szélsőségekbe megy a társadalom, politikai oldaltól függetlenül, mert ez így működik. Ha olvasod a hittársad szövegeit, én nem azt érzem hogy én tolódnék el balra. Elmászott az egész és keresed a kiutat, mint fűfogyasztó a kognitív disszonanciából. Elbújva a négy fal közé, hogy senki se lássa, még abberáltnak bélyegezne a többség, az meg milyenmár.

Ez egy jó napló, tuti meghagynám az utókornak.
 

what_can_there

Well-known member
Sajat bevallasa szerint is leszarja az egeszet, de van, aki ennek ellenere probal ebbol a dologbol kihozni valami nagyot. 7 ev alatt szerintem osszesen 4-5 db ember lett letiltva, a kozel 2 ezer regisztraltbol. Innen is ki lettek rakva legalabb annyian, szoval akkor ennyi erovel itt is remuralom es elnyomas van. Engem innen egy email cim miatt basztak ki, ha meg emlekszik valaki, megse ereztem ugy, hogy tele kell sirnom a faszbukot.
 

what_can_there

Well-known member
En Kiskapat basztam ki evekkel ezelott, de arra eleg alapos okom volt, meg volt az a Zoolander nevu retard, de hogy azzal mi lett pontosan, arrol fogalmam sincs.

Komoly elnyomas van keremszepen, egy kezunkon meg tudjuk szamolni a cenzura aldozatait es meg marad szabadon ujj.
 
D

Deleted member 510398

Igazából nem is neked szólt. Hanem konkrétan a patkány solonnak. Ő a kurva nagy liberális ? Vagy a csapata a kurva nagy elfogadó? Mi? Te szarhazi? Jössz itt a szólás szabadsággal meg az összes többi bullshittel és akkor te akarod megmondani a tutit? A te magyarországodban hogy nézne ki a Luciferes sztori ? Tudod ami a az exkalapalatton volt! Hm? Neked lehet mindent, de Lucifernek pl már nem lehet saját gondolata ?vagy ha lehetett is, akkor kibasztátok? Ezért tartotok ott ahol, és 2 év múlva

Én bannoltam.

Az a baj, h nincs ott vagy h itt van?
És erre jó nagyot élveztésl igaz?
 
D

Deleted member 510398

Törölni magát aha. Ne vicceskedj Libernyák hazug vagy te is. De ez az utolsó megy évetek. Aztán Solon haverod is takarodhat Németországba kamatoztatni a tudását
Tényleg töröltem magamat kalapról annó.de annak meg volt a miértje akkoriban.úgy h kertészúr nem hazudik.az meg h tüdő kibaszott onnan az azért volt mert tele van komplexussal és így kiélte magát.megteheti övé az oldal.de te itt nem kicsit kevered a dolgokat...amúgy üdv neked
Lucifer.
 

Széklet Nagyúr

Active member
OyVey1.jpg
 

f2obsession

Active member
Amúgy "hála a jó égnek" visszatért a chaptcha szarság, és ezúttal soha véget nem érő teszttet dob nekem, századszor is jelöljek ki zebrát, meg közlekedési lámpát, meg bringát, meg tűzcsapot, és újra meg újra amíg el nem baszom, hogy aztán "retry"-t dobjon. Persze lehet, hogy én okozom a VPN-nel, de a frissítés után pár napig nem volt semmi ilyesmi, azt' akkor is VPN-nel jöttem csak fel ide...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
próbálj ki többfélét, pl psiphon, ha a torral nem jó
vagy a beépített opera vpn, a proton vpn is ingyenes egy eszközre
 

Solon

Well-known member
Ez egy hibás gondolat, mert ellenzékben sincs értelmes ember (se politikus, se aki a politikával foglalkozik). jelige: offoljuk széta Széklet naplót :ROFLMAO:
Nem a DK-ba kell belépni és gyurcsánynak lenni, csak magadat ott tartani egy kritikus szemléletben az aktuális foshalmazzal szemben, ami éppen kegyet gyakorol és méltóztatik elszedni az adódat, elrakja egy részét magának, a többiből meg működteti az országot. Miért van az , hogy én 2010 előtt is utáltam, mint a szart az aktuális kormányt? Persze ettől lehet az én gondolatmenetem hibás, el fogadom. Viszont jelenleg rejtett ip-ről írok neked, egy külföldi szerveren, szóval a jelenlegi politikai iránnyal, mint mocskosbrogos, lehessek már kritikus, mert ez se tűnik nekem olyan jónak. Kritikus meg csak ellenzékből lehetsz, lásd Bencsik példáját.

Aki politikába nyúl, annak szaros lesz a keze. Nem tudom mit keres háborús propaganda videó kétharmados nemzetileg tiltott növénytermesztési fórumon egy naplóban... Eleget lát az emberfia origón meg a 444-en. Mondjuk az utóbbin talán nem hurcolnának meg egy füvescinyáért, mert a mocskosbrogos nem fér bele a kormányzati narratívába a pálinka és xanax mellé.

Amúgy meg, ha Széklet kér egy takarítást, két növényes poszt között nyugodtan folytathatja a küldetését, bármi is legyen az. Nem hiszem, hogy zavarna bárkit itt és újra offtopik lenne a napló. Bár látva, ez Őt zavarja a legkevésbé, szereti az offtopik mémeket. Biztos vagyok benne, hogy az 5. 4/3 után, személyesen Zorbánvektor és Kálomista viszi ki neki a felszabadító levelet, és az aranykalászos okj-t kenderre, amit majd a rendőrségnek tud felmutatni, ha házkutatásra érkeznek.
 

Latest posts

Latest posts

Top