What's new

CAMP EUROPA

Greengoman

New member
Dik még haverom, meg kiscsillag..és a lemaradt 8-10 szmájlit meg majd mi rakjuk oda, vagy mi? Ne whipnek kelljen már átírni a kommentedet. Legközelebb figyelj oda jobban a szmájlikra. Lik
Oda rakom én dikk. Mindek nézel engem ? Solonnak ?
 

Greengoman

New member
Vergodik a faszom, elhuztam mar 2010-ben, eletem legjobb dontese volt.
Igazából nem is neked szólt. Hanem konkrétan a patkány solonnak. Ő a kurva nagy liberális ? Vagy a csapata a kurva nagy elfogadó? Mi? Te szarhazi? Jössz itt a szólás szabadsággal meg az összes többi bullshittel és akkor te akarod megmondani a tutit? A te magyarországodban hogy nézne ki a Luciferes sztori ? Tudod ami a az exkalapalatton volt! Hm? Neked lehet mindent, de Lucifernek pl már nem lehet saját gondolata ?vagy ha lehetett is, akkor kibasztátok? Ezért tartotok ott ahol, és 2 év múlva pedig remelem, hogy az ilyen embereknek el is kell bújnia. 🤬🤬🤬 és eltatarodsz a süllyesztőbe öcsém a haverjaiddal együtt
 

what_can_there

Well-known member
Igazából nem is neked szólt. Hanem konkrétan a patkány solonnak. Ő a kurva nagy liberális ? Vagy a csapata a kurva nagy elfogadó? Mi? Te szarhazi? Jössz itt a szólás szabadsággal meg az összes többi bullshittel és akkor te akarod megmondani a tutit? A te magyarországodban hogy nézne ki a Luciferes sztori ? Tudod ami a az exkalapalatton volt! Hm? Neked lehet mindent, de Lucifernek pl már nem lehet saját gondolata ?vagy ha lehetett is, akkor kibasztátok? Ezért tartotok ott ahol, és 2 év múlva pedig remelem, hogy az ilyen embereknek el is kell bújnia. 🤬🤬🤬 és eltatarodsz a süllyesztőbe öcsém a haverjaiddal együtt

Lucifert en akkor se bannoltam amikor sajat maga kerte, szoval osszekeversz valakivel. Azert szep probalkozas volt.
 

Greengoman

New member
baszki amúgy értitek amit írok? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Frankon füves fórum!!!!
Ki a faszom írta, hogy te bannoltad? Az exkalapalattrol bannoltàk ezt írtam
 

Greengoman

New member
Vagy ti ketten együtt?
1651855804319.png
 

Greengoman

New member
Törölni magát aha. Ne vicceskedj Libernyák hazug vagy te is. De ez az utolsó megy évetek. Aztán Solon haverod is takarodhat Németországba kamatoztatni a tudását
 

what_can_there

Well-known member
Jaj dehogynem tudom, itt trollkodsz, mert otthon az asszony becsicskitott. Ne izgulj, majd Szasa felcsinaja az asszonyt, te meg tapsolhatsz kozben orbannak.
 

Greengoman

New member
Jó jó vàtken faszom. Csicsmítsàtok, csak az a baj veletek balos komcsi köcsögökkel, higy nem lehet tudni hazudtok e vagy se. Eskü anno 10 pengőért eladtad volna anyudat és unokatesódat. De 12 ért vihették volna solonnal együtt te homérosz illiász 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Solon

Well-known member
Igen. Valóban kéne még bele vagy 8-10 szmájli, meg pár emotikon, mert nem sikerült elég erélyesen kimutatnia a szellemi fölényét, így nem elég átütő, az ember nem érzi eléggé a facebookos ízét a kommentnek, hiányérzete támad olvasás közben.

A zsepit elfogadom, a sima 100-as is 300 forintért van kint a polcokon, szóval jól jön az, nekem kisnyugdíjasnak.
 

what_can_there

Well-known member
Jó jó vàtken faszom. Csicsmítsàtok, csak az a baj veletek balos komcsi köcsögökkel, higy nem lehet tudni hazudtok e vagy se. Eskü anno 10 pengőért eladtad volna anyudat és unokatesódat. De 12 ért vihették volna solonnal együtt te homérosz illiász 🤣🤣🤣🤣🤣

Te mar csak tudod, a Luciferes sztorival is teljesen kepben voltal. Ja nem, de legalabb rolad biztosan lehet tudni hogy hazudsz, mig az en esetemben csak kerdojeles. Na megyek epiteni a kommunizmust, hogy mire Putyin ideer, mar kesz legyen.

Ezt meg gyorsan ideszurom: egyszer a padlast pakoltuk apammal es volt ott egy beurgo szeruseg a kemeny mellett es kerdeztem, hogy ott mi van, erre azt mondta "a nagyapa egy zsido tanart rejtegett ott a haboru alatt". Szoval komcsik voltak mar azok is, nemet anyanyelvu komcsik, vagy mi a fasz. Szerintem 10 pengoert laktak ott a zsidok, de lehet volt az 12 is.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top